Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 174

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #136
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    no pisałem że nie zrobiłem 1 zadania bo nie zdążyłem
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #137
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Jaka jest nagroda za 10 lat?

  3. #138
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    To jeszcze raz, u kogo mam kupić odblokowanie zadania
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #139
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    412
    czy moge jakos wypłakać sie adminom, by za wszelką cene zmienili mi zadanie ubicie 100 gałkowcow to dość nietypowe dla mnie nawet zrobie 200 innego, ale jak już mowiłem to dość ważne dla mnie z tym, że musi być jakaś inna droga niż to DEVOS.

    Mam jak coś 53 poziom dopiero proszę nie chce stracić tej szansy z ostateczną nagrodą zrobię wszystko tylko nie związane z devosem :/
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 01-04-2021 o 19:39

  5. #140
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    to chyba jakiś żart że kosztuje to 20MF

    - - - - - - - - - -

    Serio mam za to płacić, ile bylo czasu na wykonanie tego zadania? Nie powinno byc limitu czasowego.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #141
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    to chyba jakiś żart że kosztuje to 20MF

    - - - - - - - - - -

    Serio mam za to płacić, ile bylo czasu na wykonanie tego zadania? Nie powinno byc limitu czasowego.
    Na każde zadanie było 8h (licząc od wprowadzenia updatu około nwm 18 chyba? do 2 w nocy)

    edit: Nawet jeśli to 20 MF to odznaka za granie 9 lat będzie rarytasem wśród kolekcjonerów.

  7. #142
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    gdzie te orły?
    Obok azarad

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Na każde zadanie było 8h (licząc od wprowadzenia updatu około nwm 18 chyba? do 2 w nocy)

    edit: Nawet jeśli to 20 MF to odznaka za granie 9 lat będzie rarytasem wśród kolekcjonerów.
    Nie będzie, bo nie da się nią handlować (jest depozytowa)
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  8. #143
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    937
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    https://gyazo.com/c8eb3ee499165870f5c35d2d2d84a1b2

    Nie mówcie mi, że mam iść do devos płakam moze byc inna opcja po prosic o bicie 100 orkow czy coś?

    Ci co mnie znają wiedzą o co mi chodzi.
    Boże przesadzasz już z tym brakiem devos idź tam i nie płacz.

  9. #144
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Serio mam za to płacić, ile bylo czasu na wykonanie tego zadania? Nie powinno byc limitu czasowego.
    powinno, ale liczone od zakonczenia głownego zadania ;-;
    Le tits now

  10. #145
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie będzie, bo nie da się nią handlować (jest depozytowa)
    Fakt, nie zauważyłem. Ale nadal jako pamiątka jest wart 20 mf.

  11. #146
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Warto wykorzystywać 300 eny, żeby na pobocznych postaciach pozdobywać nagrodę główną?
    Co w ogóle dokładnie sie dostaje, po za odznaką?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  12. #147
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    https://gyazo.com/c8eb3ee499165870f5c35d2d2d84a1b2

    Nie mówcie mi, że mam iść do devos płakam moze byc inna opcja po prosic o bicie 100 orkow czy coś?

    Ci co mnie znają wiedzą o co mi chodzi.
    Boże nie przesadzaj jak chcesz mieć odznakę to idź tam jak nie to nie idź admini nie będą się SPECJALNIE DLA CIEBIE litować i zmieniać questa.
    say gex

  13. #148
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Warto wykorzystywać 300 eny, żeby na pobocznych postaciach pozdobywać nagrodę główną?
    Co w ogóle dokładnie sie dostaje, po za odznaką?
    Nie opłaca się, za samego ostatniego questa dostałem 80 żetonów a za ukończenie wszystkich 8 odno 3 i chyba gem szafir

  14. #149
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Nie uważacie że jest to troche niesprawiedliwe że odznaki dostaje sie tylko za ukonczenie questa z limitem czasowym?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #150
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    412
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Boże nie przesadzaj jak chcesz mieć odznakę to idź tam jak nie to nie idź admini nie będą się SPECJALNIE DLA CIEBIE litować i zmieniać questa.
    Dobra ogarniam was szczerze tylko naprawdę to poważne, a raczej proszę nie mówić, że przesadzam ja mam wyjątkową sytuacje i ja serio musiałem się zapytać o to. Ja mogę zmarnować chętnie 500 eny na niczym, bo ja szanuję to co sobie obiecuje i chodzi mi o zrozumienie mojej drobnostki nie o pomoc, bo nie chodzi o moj zysk, ale o to ze nie mam wyjścia i to kosztuje mojej wielkiej straty czego nie cofnę. dzięki za wyrozumienie. Ja tam mam nadzieję na adminów, a jak już to sam przyjmę porażkę, bo ja jestem otwardy na wielkiego pecha.

    Edit: dla mnie to coś więcej niż jakieś ograniczenia.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 01-04-2021 o 21:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •