Strona 999 z 1127 PierwszyPierwszy ... 49989994998999799899910001001100910491099 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,971 do 14,985 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #14971
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Nie masz przypadkiem gdzieś wyżej w poleceniu mikstury 2 z regeneracją ?
    Nie mam to są wszystkie polecenia z lekiem 2
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  2. #14972
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Może nie masz mikstur lvl 3.

  3. #14973
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Może nie masz mikstur lvl 3.
    Mam
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #14974
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Wrzuć cały skrypt, a nie bawisz się w urywki informacji.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #14975
    Empiryk
    Konto usunięte
    Sprawdziłem skrypt, jest on poprawny. Wyżej są tylko dobitki, odnówki, leczenia zdolnościami i później właśnie ten urywek.

  6. #14976
    ile jest wszystkich stanowisk do wykopania kobaltu? I co ile się pojawiają? (co 24h?)
    Le tits now

  7. #14977
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    ile jest wszystkich stanowisk do wykopania kobaltu? I co ile się pojawiają? (co 24h?)
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?43137-Kobalt

    Tutaj jest wszystko napisane

  8. #14978
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Arczan Zobacz post
    Sprawdziłem skrypt, jest on poprawny. Wyżej są tylko dobitki, odnówki, leczenia zdolnościami i później właśnie ten urywek.
    Jeśli nie macie zamiaru publikować skryptu, to szukajcie rozwiązania problemu sami. Czego się spodziewacie pisząc "co jest nie tak z moim skryptem, którego nie pokażę, więc nie będziecie wiedzieli co jest nie tak?"?
    Albo udostępniacie wszystkie informacje potrzebne do rozwiązania waszego problemu, albo odpuśćcie sobie poruszanie problemu na forum.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #14979
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Jeśli nie macie zamiaru publikować skryptu, to szukajcie rozwiązania problemu sami. Czego się spodziewacie pisząc "co jest nie tak z moim skryptem, którego nie pokażę, więc nie będziecie wiedzieli co jest nie tak?"?
    Albo udostępniacie wszystkie informacje potrzebne do rozwiązania waszego problemu, albo odpuśćcie sobie poruszanie problemu na forum.
    Wiesz, za bardzo znam ludzi i im nie ufam, a skryptu nie chce udostępniać wszystkim.

    Jak chcesz mogę podesłać pv Ci cały, ale nie widzę sensu, jak podesłałem ss gdzie są WSZYSTKIE polecenia z użyciem mikstury lv2, bo problemem jest właśnie to, że przed dublem jest ta potka używana, mimo, ze na ss widać, że przed jest mikstura lv 3 i 4 z progiem na użycie jak hp spadnie poniżej 850, a w tamtym przypadku miałem bodajże 340, czyli powinna zostać użyta mikstura życia 3, bądź gdyby się skończyły to lv 4.

    Dodatkowo Gracz Infinitium napisał mi, że miał ostatnio podobny problem. Przed dublem skrypt zamiast użyć potki lv 3 użył mu mikstury many 2
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #14980
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    985
    czy Spowolnienie zawsze trafia obrażeniami?
    ::::​)

  11. #14981
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Spowolnieniem można chybić

  12. #14982
    Użytkownik Avatar Pustka
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    412
    w ktorym dniu bedzie event, bo chce wiedzieć kiedy ene magazynować

  13. #14983
    Prawdopodobnie- w środę zaraz przed wielkanocą.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #14984
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Wiesz, za bardzo znam ludzi i im nie ufam, a skryptu nie chce udostępniać wszystkim.

    Jak chcesz mogę podesłać pv Ci cały, ale nie widzę sensu, jak podesłałem ss gdzie są WSZYSTKIE polecenia z użyciem mikstury lv2, bo problemem jest właśnie to, że przed dublem jest ta potka używana, mimo, ze na ss widać, że przed jest mikstura lv 3 i 4 z progiem na użycie jak hp spadnie poniżej 850, a w tamtym przypadku miałem bodajże 340, czyli powinna zostać użyta mikstura życia 3, bądź gdyby się skończyły to lv 4.

    Dodatkowo Gracz Infinitium napisał mi, że miał ostatnio podobny problem. Przed dublem skrypt zamiast użyć potki lv 3 użył mu mikstury many 2
    Wszystko zależy o co pytasz.
    Jeśli pytasz o błąd popełniony w tej części skryptu, to go nie ma.
    Jeśli pytasz o błąd popełniony w pełnym skrypcie, to musisz pokazać pełny skrypt.
    Jeśli jesteś pewny, że w skrypcie nie ma błędu, to pozostaje opcja, że albo nie masz miksów życia 3, albo nie masz włączonej ich widoczności w walce.
    Jeśli to również nie jest prawdą, to zgłaszasz błąd gry w dziale "Błędy".
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  15. #14985
    trener darek
    Konto usunięte
    Mając takie staty:
    hp 2947
    obrona 167
    obrona magiczna 165
    atak magiczny 224
    szybkość 227
    lód na 25%, wiatr na 7%
    i stosując się do wszystkich wskazówek, jest możliwe ubicie mimica na 60 lvlu?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •