Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: drop złota jest zbyt niski

  1. #31
    Dark Skiter-W1
    Konto usunięte
    Tak ale jeśli im więcej złota w obiegu tym mniejszy drop, to trochę bedzie MAŁY problem. Na początku ok, ale po jakimś czasie jak zaczną dochodzić nowi gracze, a drop będzie sięgał kilku G, jak nie 1G... (mówię na dłuższy okres czasu). W końcu dojdzie do tego, że eq będzie się sprzedawać za 5G...

  2. #32
    tester
    Konto usunięte
    Pula zależy od ilości graczy i ich poziomów

  3. #33
    OttoIII-W2
    Konto usunięte
    jaki jest współczynnik tej "puli" tzn. czym więcej kasy, tym taniej itd. Czyli osoba A ma 400G, a osoba B ma 1400 G to już te ceny będą się różnić? Zakładamy, że mają równy lvl

  4. #34
    tester
    Konto usunięte
    nie ma znaczenia ile osoba ma złota. Każdy dostaje tyle samo w tym samym czasie.

  5. #35
    OttoIII-W2
    Konto usunięte
    czyli ta pula jest zależna od sumy złota wszystkich graczy, a nie poszczególnych jednostek?

  6. #36
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,976
    Cytat Napisał OttoIII-W2 Zobacz post
    czyli ta pula jest zależna od sumy złota wszystkich graczy, a nie poszczególnych jednostek?
    zależna jest od ogólnej liczby graczy, ich poziomów (w sumie) i posiadanego złota (w sumie) - tak więc złoto czy poziom pojedynczego gracza nie mają na to większego wpływu

  7. #37
    Val Gaav
    Konto usunięte
    na razie system jest wypaczony gra mało osób, zobaczymy jakie będą realia normalnej gry choć winna leży pewnie po tym że większość się przyzwyczaiła do cen z mfo2 i znając życie każdy będzie chciał zdzierać po milionie za każda rzecz

  8. #38
    OttoIII-W2
    Konto usunięte
    od razu dam to w tym temacie:




    nie za mało kasy jak na bossa? żaba daje wiecej..

  9. #39
    IGL-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Pula zależy od ilości graczy i ich poziomów
    Moge prosić o bardziej szczegółowe info na ten temat?

    - większa ilość graczy = więcej złota ?
    - wyższy poziom graczy = więcej złota ?
    - większa ilość graczy i wyższy poziom (niezależnie) = więcej złota niż w obu poprzednich przypadkach ?

    Jaki wpływ ma ilość graczy a jaki wysokość lvli na to ile złota jest dostępnego?
    Chodzi mi bardziej o to co ma większy wpływ, na ogólnie dostępne złoto które da się zdobyć.

  10. #40
    tester
    Konto usunięte
    Pula złota to X*(suma poziomów wszystkich graczy)

  11. #41
    KonDziO-W3
    Konto usunięte
    Nie narzekajcie, Ja na początku tez miałem problemy z złotem ale na osy opłaca sie bo miksy plius jesli pokonamy i oczywiscie po 100 walkach juz miałem 1.5k golda. więc po co narzekacie jak nie znacie moje triki ze hej? ;/ Przypominnam ze to TEST MFO 3 a nie normalne ;/

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •