Strona 941 z 1128 PierwszyPierwszy ... 4418418919319399409419429439519911041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,101 do 14,115 z 16906

Temat: [ Pytania ]

  1. #14101
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2016
    Postów
    8
    Czy portal w komnacie przeniesienia będzie miał zastosowanie w przyszłości jak portale w MFo2 do lokacji ??? gdzie można zawalczyć z Magiem i Wojownikiem Ciemności ?

  2. #14102
    donki
    Konto usunięte
    jest jakiś sposób na znalezienie szkrzynki w zamieci?

  3. #14103
    Po pierwszej burzy w drodze do arktosa. Może pojawić się w losowym miejscu na planszy, wiec polecam sprawdzanie dokładnie każdego sektora i nie zbliżania się do drugiej burzy.

  4. #14104
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał solog Zobacz post
    Czy portal w komnacie przeniesienia będzie miał zastosowanie w przyszłości jak portale w MFo2 do lokacji ??? gdzie można zawalczyć z Magiem i Wojownikiem Ciemności ?
    https://www.youtube.com/watch?v=QnMqRTu4Rcc

  5. #14105
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    333
    jakie są dostępne expowiska w nordii przed pokonaniem niebieskiego smoka?

  6. #14106
    donki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Po pierwszej burzy w drodze do arktosa. Może pojawić się w losowym miejscu na planszy, wiec polecam sprawdzanie dokładnie każdego sektora i nie zbliżania się do drugiej burzy.
    a patrzeć każdy sektor nawet te po których mi sie powiekszają mile czy tylko te po których mi sie zmiejszają

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    jakie są dostępne expowiska w nordii przed pokonaniem niebieskiego smoka?
    lodowy szlam i chyba tylko

  7. #14107
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2019
    Postów
    9
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zależy od możliwości postaci (poziomu, jakości EQ, atrybutów). Bo jak pytasz jakie najwięcej, to Ci powiem że Mutanty A,B,C.
    Realistycznie polecam Szare Arimany x2 - 500expa, 50 AP, często dropią gałki warte 10k/szt.
    Jeżeli masz Ziemię na -25... to ją sobie przebij na +, nic istotnego w tej aktualizacji nie bije Wiatrem.
    Jeżeli przebicie nie wchodzi w grę, ale masz Perłowe Spinki, to możesz próbować bić podwójne/potrójne Orły (solidny exp, dropią dosyć drogie Orle Pióra)
    Jeżeli żadne z powyższych, rozważ bicie potworów z Devos x3 - poniżej 450 expa nie zejdziesz, a dropy z nich przydadzą ci się w ubiciu Serafina.
    Dzięki wielkie!
    Ostatnio edytowane przez mrmih ; 15-11-2020 o 21:27

  8. #14108
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Jeśli zdobędę Złoty Pył, to jak będzie wyglądała interakcja z aktywowanym portalem? Czy opcja użycia Złotego Pyłu będzie na domyślnej pozycji w oknie dialogowym?
    Z tego co pamiętam, to najpierw jest skorzystanie z portalu, ale pamięć może mnie zawodzić.

  9. #14109
    Właśnie się zapytałem bo przedmiot jest niehandlowy czyli będę zmuszony trzymać go w ekwipunku. Gdybym zdobył Złoty Pył który będzie zmuszał mnie do pokazania jego użycia za każdym kiedy użyję portalu, to ta "nagroda" byłaby bardziej karą, bo by mnie torturowała z przeczuciem, że mogę przypadkowo aktywować randomowy portal Złotym Pyłem.

  10. #14110
    Użytkownik Avatar Eluwinaaa
    Dołączył
    27-07-2020
    Postów
    24
    kiedy będzie scythe?

  11. #14111
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    kiedy będzie scythe?
    Tego jeszcze nie wiadomo.

  12. #14112
    Pirrat
    Konto usunięte
    Na jakim polu można wykopać recepturę pasa uników ...

  13. #14113
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Na jakim polu można wykopać recepturę pasa uników ...
    tzn dokładne koordynaty czy zakres?

    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Koordynaty bo zakres to sam znam i zmarnowałem na niego za dużo energii. Pole z filmiku asasynka wykluczone.
    łee, to nie pomogę, pamiętam że mi się trafiło blisko ściany i wody
    ---------------------------------------
    Żeby zbierać ponownie kostki lodu trzeba odczekać 24h? I czy trzeba mieć uruchomione tę fontannę na poprzedniej mapce?
    Ostatnio edytowane przez Tensa Zangetsu ; 16-11-2020 o 18:17

  14. #14114
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    tzn dokładne koordynaty czy zakres?
    Koordynaty bo zakres to sam znam i zmarnowałem na niego za dużo energii. Pole z filmiku asasynka wykluczone.

  15. #14115
    MasterOfFlair
    Konto usunięte
    3) W trybie Umiejętności w Otchłani Poległych nie traci się już zużytych przedmiotów dla walk w komnatach 1-9

    Czemu niby zostały wprowadzone darmowe komnaty 1-9? To jest nie fair wobec graczy, którzy spędzili tam sporo czasu przed zmianą ( szczególnie tacy, mający na swoim koncie 10+ udanych prób i pewnie 2-3x tyle przegranych ) i wywalili od groma przedmiotów, które by się teraz przydały m.in w pvp. Byłem przekonany, że właśnie otchłań ma na tym polegać, że gracz powinien wykazać się umiejętnościami w doborze eq i taktyki, by tracić ich jak najmniej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •