Strona 938 z 1127 PierwszyPierwszy ... 4388388889289369379389399409489881038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,056 do 14,070 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #14056
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Jak dostac się do sekretnej piwniczki ? Na forum jest, że w kancelari jest dźwignia lecz jak podchodze niewidze tej dźwigni

  2. #14057
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Jak dostac się do sekretnej piwniczki ? Na forum jest, że w kancelari jest dźwignia lecz jak podchodze niewidze tej dźwigni
    Dźwignią jest krzyż na stoliku na górze mapy.
    ***** ***

  3. #14058
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Źle się wyraziłem. Wiem ze to krzyż jest dźwignia jak go klikne to nic nie wyskakuje tylko taki ,,x'' że nie można tam iść

  4. #14059
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    985
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Źle się wyraziłem. Wiem ze to krzyż jest dźwignia jak go klikne to nic nie wyskakuje tylko taki ,,x'' że nie można tam iść
    Musisz wejść na niego strzałkami.

  5. #14060
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Jeszcze 1 pytanie jakie są warunki spotkania Feliciana

  6. #14061
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    377
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czy będąc magiem jestem wstanie nauczyć się zdolności dla wojownika i jej używać?
    No nie wiem, jeśli chcesz w przyszłości rotować profesjami to jak najbardziej warto się uczyć i nabijać zdolności.

  7. #14062
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    No nie wiem, jeśli chcesz w przyszłości rotować profesjami to jak najbardziej warto się uczyć i nabijać zdolności.
    Chodziło mi pod tym względem, że była blokada używania broni przeciwnych profesji i nie widziałem czy też, i zdolności to dotyczyło.
    A nie ma dla mnie sensu wydawać 100k na zdolność której jak nie nauczę się na głównej postaci to w najbliższych miesiącach nie wykorzystam nigdzie, bo nie lubię wojów na high lv.

  8. #14063
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Czy droga do zamku Arktosa, przez dolinę zamieci jest taka sama za każdym razem ?

  9. #14064
    Nie. Jest kilkadziesiąt różnych kombinacji

  10. #14065
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Czytając opis Eventu Bożego Narodzenia w aktualnościach natrafiłem na takie zdanie:
    Sklepiki w parku usytuowanym nieopodal wioski, które zaopatrzą w gadżety i mikstury wspomagające w walkach z Gremlinami i Gremlińskim Upominkiem.
    I chciałbym wiedzieć co to za mikstura wspomagająca w walce z Gremlińskim Upominkiem? Co ona robi? W czym pomaga? Ile kosztuje?

  11. #14066
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    To jest normalny sklepik z miksturkami, tylko za pierwszym razem przez chwilę była pewna przecena

  12. #14067
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czytając opis Eventu Bożego Narodzenia w aktualnościach natrafiłem na takie zdanie:

    I chciałbym wiedzieć co to za mikstura wspomagająca w walce z Gremlińskim Upominkiem? Co ona robi? W czym pomaga? Ile kosztuje?
    https://mfo3.pl/view/i/928 - nie pamiętam kosztu, ale trzeba za to zapłacić punktami MF.
    ***** ***

  13. #14068
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czytając opis Eventu Bożego Narodzenia w aktualnościach natrafiłem na takie zdanie:

    I chciałbym wiedzieć co to za mikstura wspomagająca w walce z Gremlińskim Upominkiem? Co ona robi? W czym pomaga? Ile kosztuje?
    W walce nie pomaga nijak, pomaga polować na Gremlińskiego Upominka i ogólnie na prezenty przez cały event, kosztuje 40 MF. Pokazuje koordynaty które prezenty nie zostały jeszcze otwarte jak i pokazuje który prezent to Gremliński Upominek.

  14. #14069
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    377
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Chodziło mi pod tym względem, że była blokada używania broni przeciwnych profesji i nie widziałem czy też, i zdolności to dotyczyło.
    A nie ma dla mnie sensu wydawać 100k na zdolność której jak nie nauczę się na głównej postaci to w najbliższych miesiącach nie wykorzystam nigdzie, bo nie lubię wojów na high lv.
    Akurat woj na hl jest bardzo OP - szczególnie połączenie Klątwa Krwi + Wilcze Rękawice przed nerfem

  15. #14070
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    Czy droga do zamku Arktosa, przez dolinę zamieci jest taka sama za każdym razem ?
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie. Jest kilkadziesiąt różnych kombinacji
    Może nie kilkadziesiąt kombinacji, po prostu droga jest każdorazowo losowana przez grę.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •