Zobacz wyniki ankiety: Co z systemem wyzwan?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie chcemy systemu wyzwan, niech zostanie tak jak jest.

    14 43.75%
  • Chcemy system wyzwan.

    9 28.13%
  • Nie chcemy systemu wyzwan. Chcemy pomyslu z czarna lista.

    9 28.13%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: System wyzwan, czy moze jednak cos innego?

  1. #31
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ashariel ja pisalem, ze jestem za wyzwaniami, jesli sie dobrze dopracuje ten pomysl ;]

  2. #32
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Tak, ale Ty nie chcesz, zeby mozna bylo lapac w miescie.

    Jak na razie z ankiety jasno wynika, ze nic nie powinno ulegac zmianie.

  3. #33
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,821
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    Sam widzisz, ze po prostu nic nie powinno ulegac zmianie. Tak zreszta na razie wychodza wyniki ankiety ;]
    Co nie zmienia faktu, ze ankieta była/jest sformułowana pod konkretny wynik, zapewne reklamowana też jest pod określoną opcję ;]
    obiektywizmu tu za grosz nie ma ;p

  4. #34
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Zapewniam Cie, ze nie. Wysylam wiadomosc ([link] - ZAPRASZAM do glosowania! Kazdy glos sie liczy.)

    Ankieta moglaby miec dwie odpowiedzi - chcemy systemu wyzwan/ nie chcemy systemu wyzwan. Ja jedynie po prostu chcialem dac jakis alternatywny pomysl. Jezeli bede musial, otworze nowa ankiete z dwiema odpowiedziami, o ktorych napisalem powyzej.

    Poza tym system wyzwan mial dotyczyc "rankerow", a kazdy ranker w tym temacie, ktory sie wypowiedzial, byl przeciwny systemowi wyzwan.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Cytat Napisał Ashariel

    Poza tym system wyzwan mial dotyczyc "rankerow", a kazdy ranker w tym temacie, ktory sie wypowiedzial, byl przeciwny systemowi wyzwan.
    Jeszcze raz mowie, ze nie jestem przeciwny, tylko uwazam, ze pomysl jest niedopracowany;]

  6. #36
    misiopysio
    Konto usunięte
    System wyzwań nie ma żadnego sensu jeżeli nie zostawimy możliwości "zbierania energii" o której jest mowa w innym watku na forum błędy.



    pozdrawiam

  7. #37
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ashariel Zobacz post
    Nikt kto chce wyzwan nie napisal w temacie. Pisza jedynie osoby, ktore ich nie chca. Co najlepsze, wiekszosc tych osob to osoby grajace na rank - ktorych przeciez wyzwania maja dotyczyc. Tak wiec widac golym okiem, ze wyzwania nie podeszly.
    Historia - czyli mfo2 - uczy, że wkrótce te same osoby będą narzekały, że nie mają z kim walczyć
    Choć jakby się zastanowić to już i tutaj takie głosy padały.

    Ja uważam, że "głównym" rankingiem powinien być ranking turniejowy. Turniejów powinno oczywiście być o wiele, wiele więcej niż 1 na miesiąc. Walk byłoby sporo, oszustw - znacznie mniej, a i obiektywność wyników byłaby o wiele większa.

  8. #38
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ja kiedy nie mam z kim walczyc to zwyczajnie lapie. Raz sie uda, raz nie. Gracze juz narzekali, ze nie ma z kim walczyc, chocby Coni, ktory ciagle o tym mowi, a mimo to jest przeciwko systemowi wyzwan, ja rowniez czasami na to narzekam, ale tez jestem przeciwko wyzwaniom. Poza tym to jest beta. Kiedy gra wyjdzie na swiatlo dzienne, to bedzie masa osob do walki.

    "Ja uważam, że "głównym" rankingiem powinien być ranking turniejowy. Turniejów powinno oczywiście być o wiele, wiele więcej niż 1 na miesiąc. Walk byłoby sporo, oszustw - znacznie mniej, a i obiektywność wyników byłaby o wiele większa." - Czy glownym to nie wiem, bo obecnie nie ma glownego rankingu. Aczkolwiek ranking turniejowcow brzmi swietnie.




    Wyniki ankiety po glosowaniu trzeciej dziesiatki (30 osob):
    Odpowiedz (a) - 43.33% | Glosy - 13
    Odpowiedz (b) - 30% | Glosy - 9
    Odpowiedz (c) - 26.67% | Glosy - 8


    70% Graczy jest przeciwko wyzwaniom. 30% za wyzwaniami, 46.33% by nic nie zmieniac, a 26.67% za czarna lista.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 04-09-2011 o 19:20

  9. #39
    musaraj
    Konto usunięte
    a 73,33 % jest przeciwko czarnej liście

  10. #40
    Salcia
    Konto usunięte
    Witam,

    jeśli mogę się wtrącić. Jak dla mnie ten pomysł jest durny tak samo jak i drugi (nie urażając pomysłodawców). Jak dla mnie nic zmieniać się nie powinno, jest dobrze tak jak jest (zamiast nad tym myśleć, pomyślała bym nad tym żeby nie było prowizji za handel mf'ami... Ja dając 100 mf mam 10 mf w plecy, to przecież kosztuję. Pomyślcie nad tym.) Nie ma z kim walczyć? Ja się nawet prosić o to nie muszę, wystarczy że stanę sobie w Eternii przy zegarze i co chwilka ktoś chcę walczyć. Wiem, Ashariel masz ponad 600 ranqu, ale myślę że jakiś przeciwnik na pewno by się znalazł. Za to mnietuniema wpadł jak dla mnie na bardzo dobry pomysł z tym rankingiem turniejowym i że turnieje powinny być częściej niż raz w miesiącu, na pewno będą osoby tzw. "turkowcy" i czekać miesiąc na turka to troszkę przesada zwłaszcza że potrzebne itemki w tej wersji mfo można zakupić bardzo szybko poprzez handel, czyli pominąć targ. Będzie mniej kombinowania (najwyżej sprzedanie walki w turnieju), a jak się wprowadzi taki system wyzwań to zacznie się kombinowanie tak jak mówi misiopysio. Ja jestem za tym żeby nic w tej sprawie nie zmieniać, a zastanowić się nad czym innym. (Update )

    Pozdrawiam

    P.S
    Ashariel mógł byś napisać to od nowa, ja musiałam przeczytać to 2 razy żeby zrozumieć o co chodzi :/

  11. #41
    Coni
    Konto usunięte
    Ranking turniejowy? Jak najbardziej i to jest godna propozycja warta uwagi.
    W turnieju zawsze się chętni znajdą więc nie będzie narzekania na brak walk, więc ktoś nowy w rankingu też będzie mógł zająć miejsce w czołówce.

    Czarna lista? No już prędzej niż wyzwania.
    Wyzwania? NIE!

  12. #42
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Prosilbym jakiegos moda o jak najszybsze zamkniecie tego tematu. Z gory dziekuje.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 04-09-2011 o 20:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •