Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Czarna Lista

  1. #1
    Marvix
    Konto usunięte

    Czarna Lista

    Ja bym w każdym mieście dodał czarną listę(np gracz x nie lubi gracza y i wystawia cene za zniszczenie gracza y i daje limit lvl atakującego gracza na gracza y. kase wpłaca się od razu kto pierwszy zniszczy ten lepszyi dostaje kase{takie pomocne przy zwalczaniu przeciwników w puktach rankingowych).

  2. #2
    Będzie system wyzwań, będzie on spełniał podobną rolę do tego o czym mówisz.

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie wiem, czy to nie bylby zdecydowanie lepszy pomysl niz system wyzwan. Obecnie z Conim walczymy, by jednak zrezygnowali z tego pomyslu.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dobre, dobre Nowy sposób na zarobienie - zostanie łowcą nagród
    Jakiś npc by mógł mieć taką listę i przyjmowało by się zlecenia.
    Ash - racja

  5. #5
    Darko
    Konto usunięte
    bardzo ciekawe, ale rozumiem, że u "NPC", o którym wspomniał Anty nie będzie można od tak gracza, na którego po prostu krzywo patrzymy > należałoby jakiś poważniejszy powód podać, tak?
    mówię, by (jeśli już by były powody podawane) nie dawać ogłoszeń typu "przebił mnie na aukcji gdy mnie nie było, zaatakował mnie, gdy nie byłem dobrze uzbrojony", bądź też "wyprzedził mnie w ranku, trza go pokarać"
    Ostatnio edytowane przez Darko ; 04-09-2011 o 18:41

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A czemu by nie? Zmusiło by to niektórych do większej kultury

  7. #7
    Darko
    Konto usunięte
    mówisz teraz, że jesteś za moją sugestią czy przeciw

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    80
    Bardzo podoba mi się pomysł jestem za

  9. #9
    Mniej Krwisty Stek
    Konto usunięte
    Jestem rownież za,ponieważ gdy np. 30 lvl atakuje 17 ten nie ma szans sie odegrac w zaden sposob,wiec daje polecenie "do zemsty na nim".

  10. #10
    misiopysio
    Konto usunięte
    Koncepcja słuszna ale pomysł wymaga dopracowania w tej postaci mówię zdecydowanie nie.
    Jak juz trzaba by było udokumentować niehonorowy atak a tłukącymi mogliby być tylko gracze z przedziału +/- 1 lvl, poza tym system odwołań musiałby działać za niesłuszne zgłoszenie.


    pozdrawiam

  11. #11
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Haha, co za głupota. Pachnie trollingiem na kilometr. System wyzwań ma być wprowadzony i tego się trzymajmy.
    "Gracz A nie lubi gracza B i karze go zniszczyć" BEKA.

  12. #12
    Coni
    Konto usunięte
    System wyzwań ma być wprowadzony i tego się trzymajmy.
    Kto wie, kto wie ..
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...nak-cos-innego

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •