Strona 868 z 1127 PierwszyPierwszy ... 368768818858866867868869870878918968 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,006 do 13,020 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #13006
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    jak rozpoczac fabule w klasztorze (z sebom)

  2. #13007
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Nie zgodzę się z tym, jak kopiesz w skale i nie trafiasz na złoto, to szansa powinna rosnąć, no bo przecież tej wykopanej skały nie wrzucasz z powrotem na ścianę, żeby musieć znowu odbić ten sam fragment.
    no to już zależy jak to twórcy zrobili, czy pusty ruch zwiększa szanse (właśnie tak jak mówisz) czy jest pomijany, trzeba poczekać na odpowiedź

  3. #13008
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stanisław Wielki Zobacz post
    jak rozpoczac fabule w klasztorze (z sebom)
    wykonując quest główny

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    no to już zależy jak to twórcy zrobili, czy pusty ruch zwiększa szanse (właśnie tak jak mówisz) czy jest pomijany, trzeba poczekać na odpowiedź
    jest pomijany, ale stwierdziłeś, że powinien, na co odpowiedziałem, że nie do końca

  4. #13009
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,766
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Nie zgodzę się z tym, jak kopiesz w skale i nie trafiasz na złoto, to szansa powinna rosnąć, no bo przecież tej wykopanej skały nie wrzucasz z powrotem na ścianę, żeby musieć znowu odbić ten sam fragment.
    to jest gra, a nie prawdziwe życie
    Czyli szansa na wykopanie może zmienić się przy każdym machnięciu kilofa?
    wydajność złoża zmienia się z każdą wydobytą rudą

    a No i byłbym zapomniał o najwazniejszymXD
    Dlaczego w zakazanej koapalni można wykonać tylko 20 kopań?
    rozumiem, że jak masz 30 rudy średnio to powinno się dać wykonać 1k kopań? + jak ktoś nie zdążył jeszcze zauważyć, to gra odeszła od typowych "spalarek energii". zarówno w kopaniu kobaltu, rudy jak i w łowieniu ryb(i nie-ryb) trzeba się nieco postarać, żeby uzyskać korzyści. Samo ciśnięcie entera/ ustawienie 400 kopań i AFK już nie wystarczy zadaną ilość kopań możemy sobie zwiększyć zakupując usługe, jednak ta ilość nie jest chyba zbyt zachęcająca. można pomyśleć o buffie
    ***** ***

  5. #13010
    Czy złoża złota regenerują się co 24h?

  6. #13011
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Czy złoża złota regenerują się co 24h?
    Regenerują się co 24h ale od twojego poprzedniego kopania

  7. #13012
    musaraj
    Konto usunięte
    rozumiem, że jak masz 30 rudy średnio to powinno się dać wykonać 1k kopań?
    Nie, ale jak jest 60 rudy do wykopania, to chętnie bym wrzucił 60 eny na raz lub w ogóle "kop dopóki jest co wykopać"

  8. #13013
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    rozumiem, że jak masz 30 rudy średnio to powinno się dać wykonać 1k kopań? + jak ktoś nie zdążył jeszcze zauważyć, to gra odeszła od typowych "spalarek energii". zarówno w kopaniu kobaltu, rudy jak i w łowieniu ryb(i nie-ryb) trzeba się nieco postarać, żeby uzyskać korzyści. Samo ciśnięcie entera/ ustawienie 400 kopań i AFK już nie wystarczy zadaną ilość kopań możemy sobie zwiększyć zakupując usługe, jednak ta ilość nie jest chyba zbyt zachęcająca. można pomyśleć o buffie
    imo spoko by było jakby dało się wykonać tyle kopań, ile rudy, a przy rękawicach 2 razy więcej. I tak wszystkiego się nie wykopie, ale lepsze to niż co 20 klikać.

  9. #13014
    Z czego dropi różdżka fortuny?

  10. #13015
    Berserk Guts
    Konto usunięte
    mam pytanie, do wczoraj na tej stronie była tabelka wskazująca czym biją potworki a dziś jej nie ma? o co kaman?

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dnogatunkowych

  11. #13016
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Berserk Guts Zobacz post
    mam pytanie, do wczoraj na tej stronie była tabelka wskazująca czym biją potworki a dziś jej nie ma? o co kaman?

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dnogatunkowych
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ll=1#post80836
    ***** ***

  12. #13017
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Jak liczona jest szansa wypadnięcia przedmiotu z minibossa - czy na całą walkę, a później losuje osobę, czy dla każdego gracza oddzielnie?

  13. #13018
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Jak liczona jest szansa wypadnięcia przedmiotu z minibossa - czy na całą walkę, a później losuje osobę, czy dla każdego gracza oddzielnie?
    na całą walkę najpierw

  14. #13019
    Pytanie dot. mechaniki bójek: Jak zostanę zaatakowany przez osobę, która spełnia warunki na rozegranie walki rankingowej ze mną, to mogę wezwać pomoc? Jak to działa gdy jestem sam oraz jak to działa, gdy mam w pobliżu członka grupy?

  15. #13020
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Pytanie dot. mechaniki bójek: Jak zostanę zaatakowany przez osobę, która spełnia warunki na rozegranie walki rankingowej ze mną, to mogę wezwać pomoc? Jak to działa gdy jestem sam oraz jak to działa, gdy mam w pobliżu członka grupy?
    jeśli spełniacie wszystkie warunki dotyczące walki pvp, włącznie z poziomem, to będzie to tzw. bójka rankingowa, czyli innymi słowy walka pvp. Nieważne, czy będziesz w grp, czy nie. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy jako obrońca masz 0 pkt rankingowych, wtedy bójka rankingowa się nie rozpocznie, rozpocznie się normalna bójka, więc możesz dobrać pomoc, a jeśli byłeś w grp, to od razu cała grupa trafia do walki.

    - - - - - - - - - -

    po jakim czasie od wprowadzenia nordii, zostanie dodane eq nordyjskie do mistrza areny?
    Mam kinda dosyć prób ubicia bossów w eq na 65 lvl.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •