Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: czat sprzymierzeńcy

  1. #1
    SEROK
    Konto usunięte

    czat sprzymierzeńcy

    Dobrze by było aby funkcjonował tak samo jak czat drużynowy czyli aby otwierał się w momencie gdy jakaś osoba w nim coś napisze
    co wy na to?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Dokładnie, powinno tak być to jest błąd, ze się nie otwiera jak ktoś napisze.

  3. #3
    xxxxxxa
    Konto usunięte
    Jestem za. Ja bym jeszcze dodał, żeby po odświeżeniu strony nie znikały okienka czatu z graczami.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał Ciunex Zobacz post
    Jestem za. Ja bym jeszcze dodał, żeby po odświeżeniu strony nie znikały okienka czatu z graczami.
    Też już kilka razy to padało, albo dodać mini archiwum rozmów z ostatnich 24h.

  5. #5
    Też kiedyś myślałem o archiwum takim właśnie 24h , bo czasami sprzedaje / kupuje coś od kogoś i mi labo jemu net padnie i później zapominam jaki to był nick, słowem archiwum by się przydało ;d

  6. #6
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ja tez na tak. Z tym archiwum nie przesadzajmy, bo to moze niepotrzebnie obciazyc serwer. Bylbym raczej za trzymaniem takich wiadomosci czatowych az do wylogowania sie ( lub przejscia na panel i przelogowania).

  7. #7
    Ja ostatnio się zdziwiłem, jak okazało się, że tak nie jest. Zdecydowanie ten czat powinien się automatycznie otwierać, jeśli ktoś w nim napisze.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •