Strona 786 z 1127 PierwszyPierwszy ... 286686736776784785786787788796836886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,776 do 11,790 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #11776
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    https://imgur.com/a/MuumamW

    Mam problem jak zmienić avatar mam takie coś jak w tym linku prosze o pomoc

  2. #11777
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Przez pewien czas zbierałem pytania teraz mi się uzbierało kilka i proszę o odpowiedź

    1. Jak szybko zarabiać nie chodzi o link na forum ,,jak szybko zarabiać mało wydawać" (czy jakoś tak) Tylko po prostu jakaś stała czynność przynosząca szybko duże zyski

    2. Czy oddawanie/sprzedawanie rangi PvP jest legalne ,czy można to robić i nie zarobić bana?

    3. Czy na Królu Góry (KG) wykorzystuje się coś ze swojego osobistego (nie tego co dostaje się po wejściu na arenę) plecaka? Gold żetony itp.

    4 O ile więcej jest wart item z czystym bonem na 40 lv np żółwi pancerz +3 z bonem w obronę od też itemu na ten lv +3 z rozmieszanymi statami na obie obrony

  3. #11778
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Przez pewien czas zbierałem pytania teraz mi się uzbierało kilka i proszę o odpowiedź

    1. Jak szybko zarabiać nie chodzi o link na forum ,,jak szybko zarabiać mało wydawać" (czy jakoś tak) Tylko po prostu jakaś stała czynność przynosząca szybko duże zyski

    2. Czy oddawanie/sprzedawanie rangi PvP jest legalne ,czy można to robić i nie zarobić bana?

    3. Czy na Królu Góry (KG) wykorzystuje się coś ze swojego osobistego (nie tego co dostaje się po wejściu na arenę) plecaka? Gold żetony itp.

    4 O ile więcej jest wart item z czystym bonem na 40 lv np żółwi pancerz +3 z bonem w obronę od też itemu na ten lv +3 z rozmieszanymi statami na obie obrony
    1. Codzienna wymiana minibossów 24h oraz wymiany mini, które się respi - ze sprzedaży uzbrojenia, zdolności można wiele zarobić + karty ale ich bym nie brał pod uwagę (karty z popularnych expowisk nie są specjalnie drogie, a częstotliwość wypadania ich jest tak mała, że nie warto brać ich pod uwagę w zyskach stałych)

    2. Nie

    3. Tylko gold

    4. Najlepsze uzbrojenie +3 (z czystym bonusem) mogą być warte miliony, to zależy od popytu/podaży, ale różnica między rozbitym a czystym +3 jest ogromna

  4. #11779
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Przez pewien czas zbierałem pytania teraz mi się uzbierało kilka i proszę o odpowiedź

    1. Jak szybko zarabiać nie chodzi o link na forum ,,jak szybko zarabiać mało wydawać" (czy jakoś tak) Tylko po prostu jakaś stała czynność przynosząca szybko duże zyski

    2. Czy oddawanie/sprzedawanie rangi PvP jest legalne ,czy można to robić i nie zarobić bana?

    3. Czy na Królu Góry (KG) wykorzystuje się coś ze swojego osobistego (nie tego co dostaje się po wejściu na arenę) plecaka? Gold żetony itp.

    4 O ile więcej jest wart item z czystym bonem na 40 lv np żółwi pancerz +3 z bonem w obronę od też itemu na ten lv +3 z rozmieszanymi statami na obie obrony
    1. Bijesz codziennie minibossy wszystkie samorespiące się, do tego wymieniasz krakena bo aktualnie eq z niego jest najdroższe. Respiąc tego krakena ubierasz górniczą zbroję, speca, 11 nienabitych gemów i przy tym farmisz ap. Po spaleniu energii na krakeny przez 24/7 patrzysz na aukcje i łapiesz śmietniki, kupujesz tanie eq na 1-30 lvl z dobrymi bonusami za grosze po czym sprzedajesz je kolekcjonerom. W wolnym czasie łapiesz na arenie bez straty złota, jeśli wygrywasz, i przepalasz potki których masz i tak za dużo (speeda, regeneracji), na żetony. Szybszej drogi nie ma, chyba że piki w postaci bardzo rzadkiej karty (pomiot na przykład), albo bicia globali, których i tak nie ubijesz.

    2. Nie jest legalne, ale jest powszechnie tolerowane, zgodnie z regulaminem nie możesz "wielokrotnie przelewać ranq", ale w tej chwili nie przypominam sobie nikogo kto otrzymał za to banicję. W każdym razie jest to niedozwolone więc na własną odpowiedzialność.

    3. Gold się wykorzystuje u kowala, reszta jest oddzielna dla eventu.

    4. Nie ma stałej wartości, wartość ustala rynek, dla jednego itemu w jednym okresie będzie to 200k, w innym 3kk.

  5. #11780
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    kiedy trailer nordi?

  6. #11781
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nautic Zobacz post
    kiedy trailer nordi?
    Nigdy, z tego, co mi wiadomo.

  7. #11782
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    to przed wejsciem nordii nie bedzie traileru?

  8. #11783
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,548
    Nigdzie oficjalnie nie potwierdzono, że traileru Nordii nie będzie. W każdym razie nie zdziwiłbym się, gdyby nie wyszedł. Jednak spora krytyka była przez spóźnienie wyjścia Devos.

  9. #11784
    Ile wynosiła całkowita liczba graczy (wraz z nieaktywnymi) w latach 2011 - 2017? i mean czy ktos pamieta

  10. #11785
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    580
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    Ile wynosiła całkowita liczba graczy (wraz z nieaktywnymi) w latach 2011 - 2017? i mean czy ktos pamieta
    sprawdź sobie
    https://web.archive.org/web/20151209...tps://mfo3.pl/

  11. #11786
    Jak dodać plik gif do poradnika????

  12. #11787
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Jaki Perłowe dodatki robić, żeby jak najwięcej zarobić?

  13. #11788
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Jaki Perłowe dodatki robić, żeby jak najwięcej zarobić?
    na sprzedaż polecam robić pierścienie, czy te z atakiem magicznym (amulety?).

  14. #11789
    gdzie najlepiej zastawić pułapkę na świetliki?
    proszę o nie zamieszczanie odpowiedzi "w jaskini świetlików" itp..

  15. #11790
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    gdzie najlepiej zastawić pułapkę na świetliki?
    proszę o nie zamieszczanie odpowiedzi "w jaskini świetlików" itp..
    Jaskinia świetlików 26,21

    Nie ma jakiegoś najlepszego miejsca. Najlepiej postawić w miejscach gdzie przelatują świetliki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •