Strona 31 z 36 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 465 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #451
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bbfb5e832

    Pytaj Magiciana, jak on zdołał mieć wszystko?
    Serana używa zaklęcia Wiatr 3
    Magician stracił 2479 HP

    Właśnie, jak on zdołał mieć wszystko?


    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    I bardzo mi przykro, ale Twoje "rani mnie" nie jest w stanie wpłynąć na mnie emocjonalnie xD Try again.
    Jejku wielka szkoda, wszyscy w tym temacie próbują ci zaimponować i nikomu nie wychodzi.

  2. #452
    Brawo, pokazałaś walkę w której bez jakiegokolwiek przygotowania skontrowałaś Szczęśliwy.
    Cooooo
    Chodziło mi o to, że pomimo barierki i tak by mnie zabił.

  3. #453
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Cooooo
    Chodziło mi o to, że pomimo barierki i tak by mnie zabił.
    Nie wiem co to za gdybanie, skoro Cię nie zabił.

  4. #454
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie wiem co to za gdybanie, skoro Cię nie zabił.
    Bo miałam więcej obrony niż mam normalnie(po ostatniej walce w której byłam trochę anty-woj).

  5. #455
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Po ostatnich 2 igrzyskach śmiało można stwierdzić że łatwiej jest wygrać 3v4 niż 4v3. Chyba to coś świadczy że jest coś nie tak ?

    W sumie to po co coś już zmieniać skoro i tak żadne zmiany nie dają efektów ? pozostaje czekać na nordie i mieć nadzieję że tam się to wszystko poprawi.

  6. #456
    Magician
    Konto usunięte
    W nordii podejrzewam, że aspekt walk TVT również będzie olany, w końcu kto by się nim zajął? Zamiast wprowadzić jakiś pomysł dany przez graczy, DOBRYCH rozwiązań w tym temacie nie brakowało to nie, lepiej zmieniać rzeczy, które kompletnie nikomu nie przeszkadzały (czyt. Czarcia zbroja i myth buty), ktoś z gory mi powie jakie te zmiany miały wpływ na furie i czek? Magom odebrano możliwość noszenia zbroi bo jest nieoplacalna, aktualnie bardziej się opłaca juz pajecza lub koralowa, czy takie trudne jest osłabienie dmg z furii czy tez zmniejszenie użyć czeka? I proszę o nie marudzenie fabularzy ze uzywaja jej do expa, to zdolność, która głównie jest do TVT, bo jakoś jak czarciej rozdzce zabierano slot to nie zwracano uwagi, ze w TVT stanie się wtedy beznadziejna

  7. #457
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    czy tez zmniejszenie użyć czeka? I proszę o nie marudzenie fabularzy ze uzywaja jej do expa, to zdolność, która głównie jest do TVT
    Czek to zdolność do TVT?!

  8. #458
    Magician
    Konto usunięte
    Jej=furii, o nią mi chodziło a czek to niby nie jest do TVT? W eliar był również ważna zdolka, akurat w tym przypadku nie wiem do czego głównie był tworzony ale w TVT przecież to teraz podstawowa zdolnosc
    Ostatnio edytowane przez Magician ; 29-09-2017 o 16:57

  9. #459
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Jej=furii, o nią mi chodziło a czek to niby nie jest do TVT? W eliar był również ważna zdolka, akurat w tym przypadku nie wiem do czego głównie był tworzony ale w TVT przecież to teraz podstawowa zdolnosc
    Jej=zdolności też pasuje, czek to nie jest zdolność głównie do TvT. Jest to zdolność, która jest przydatna do wszystkiego.

  10. #460
    Magician
    Konto usunięte
    Nie napisalem o czeku, ze jest głównie do TVT... Proszę się nie czepiac jakiś pierdol tylko pisać na temat lub nie pisać wcale, jeśli się nie ma pojęcia o danej rzeczy...

  11. #461
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    czek to nie jest zdolność głównie do TvT. Jest to zdolność, która jest przydatna do wszystkiego.
    Ty w ogóle czytasz co piszesz ? Nie jest to zdolność głównie do tvt ale jest przydatna do wszystkiego choć nie ukrywajmy że aktualnie w tvt używana jest najczęściej i stała się podstawową zdolnością do posiadania.

    Obecnie czeka używa się w 3 przypadkach ( nie licząc tvt )
    1.Amaterasu
    2.PvP
    3.w walce z x3 mobami
    ew. pkt 4 z walką z mini (np. z wdową)
    Jeśli dać by 1 użycie czeka ogólnie to jedyny problem będzie z amaterasu ale jestem pewien że da się jakoś z tego wybrnąć więc w czym problem? W czym ta zmiana niby przeszkadza? W fabule czy też expieniu? Skoro i tak walcząc solo masz jedno użycie ?
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 29-09-2017 o 17:21

  12. #462
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Czy na serio muszę tłumaczyć czemu propozycje 1 czek/tylko na sojuszników są złe?

    Przeczekanie:
    Nie można użyć na przeciwnika kiedy po obu stronach są gracze i w jednej ze stron jest ich więcej niż 1.
    Ślepa Furia:
    Przeciwko graczom zadaje zmniejszone obrażenia do 25%/50% dawnych (czytaj - bije 4x/2x słabiej niż obecnie - do ustalenia na testach). Przeciwko nie-graczom - bez zmian.
    Na dodatek dowiedzieliśmy się że są obie wykonalne.
    Jak nie ma się do czego przyczepić - zignorować. Bo potrzeba kłótni, bo tak.

    Jak potrzebujecie kłótni to PW, tutaj dyskutujemy o poważnych zmianach.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 29-09-2017 o 17:34

  13. #463
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Obecnie czeka używa się w 3 przypadkach ( nie licząc tvt )
    1.Amaterasu
    2.PvP
    3.w walce z x3 mobami
    ew. pkt 4 z walką z mini (np. z wdową)
    Jeśli dać by 1 użycie czeka ogólnie to jedyny problem będzie z amaterasu ale jestem pewien że da się jakoś z tego wybrnąć więc w czym problem? W czym ta zmiana niby przeszkadza? W fabule czy też expieniu? Skoro i tak walcząc solo masz jedno użycie ?
    Nie tylko z amaterasu, ale również z necronem. Na necronie czek jest używany zawsze na pieczęci śmierci i często także na innych pieczęciach, jeżeli jest mało mega leczeń, a ktoś z ekipy bijącej ma paraliż. 1 użycie czeka mogłoby zatem spowodować problem nie tylko w biciu materaca, ale również necrona.
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    I proszę o nie marudzenie fabularzy ze uzywaja jej do expa, to zdolność, która głównie jest do TVT, bo jakoś jak czarciej rozdzce zabierano slot to nie zwracano uwagi, ze w TVT stanie się wtedy beznadziejna
    Mamy osłabiać czek, tylko dlatego, że zdaniem niektórych jest za mocny do tvt? A dlaczego potrzeby osób walczących w tvt mają mieć pierwszeństwo przed potrzebami osób, dla których ta gra polega na robieniu fabuły, biciu mini itp. i które tvt uważają za zbędną stratę czasu?
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 29-09-2017 o 18:52

  14. #464
    Magician
    Konto usunięte
    To dlaczego nie zwracano na skutki w walkach tvt gdy wprowadzano jakieś zmiany w eq/zdolkach ?

  15. #465
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Obecnie czeka używa się w 3 przypadkach ( nie licząc tvt )
    1.Amaterasu
    2.PvP
    3.w walce z x3 mobami
    Jeszcze bicie Bomba.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •