Strona 643 z 1132 PierwszyPierwszy ... 143543593633641642643644645653693743 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,631 do 9,645 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #9631
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fatal janusz Zobacz post
    raczej nie osiągniesz takiej ilości, zawsze zostanie jakaś tam szansa, że wejdzie

    polecam hp pocisk
    Hp pocisk wojem? Chyba nie.

  2. #9632
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Hp pocisk wojem? Chyba nie.
    Wiec w czym ci tak bardzo przeszkadza klatwa?

  3. #9633
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Wiec w czym ci tak bardzo przeszkadza klatwa?
    Wydaje mi się że leczy się tylko leczeniami podczas expienia, więc nie może się wyleczyć + ewentualnie używać zdolności do expienia. Ja gdy expiłem na Gałkowcach x3 i ogólnie na potworach chcąc wbijać szybko lvl musiałem używać miksów, bo inaczej zostawały tylko słabsze expowiska. (niestety nie ma potworów bez zdolności w tym upie)

  4. #9634
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Wydaje mi się że leczy się tylko leczeniami podczas expienia, więc nie może się wyleczyć + ewentualnie używać zdolności do expienia. Ja gdy expiłem na Gałkowcach x3 i ogólnie na potworach chcąc wbijać szybko lvl musiałem używać miksów, bo inaczej zostawały tylko słabsze expowiska. (niestety nie ma potworów bez zdolności w tym upie)
    Przecież może używać potek, co to za strata? Nie musi użyć zdolności aby dostała AP (tylko Mag jeśli chce nabijać Zaklęcie musi go użyć chociaż raz). Gałkowce 3x to jedne z najgorszych expowisk, istnieje kilka lepszych i łatwiejszych.

  5. #9635
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Wiec w czym ci tak bardzo przeszkadza klatwa?
    No bo jak biję gałkowce x3, to muszę zabić jednego gałkowca, którego mam na 3 hity w ciągu 4 pierwszych tur trwania autostatusu bariery magicznej z czerwonej szaty. Jak chybię choć raz i nie zdążę zabić tego gałkowca, to potem obrywam tak dużo, że co turę się muszę leczyć. Brak klątwy natomiast umożliwia bicie pewnymi ciosami oraz użycie podwójnego drenu, dzięki czemu zdążę zabić w czasie trwania auto-statusu..

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Gałkowce 3x to jedne z najgorszych expowisk, istnieje kilka lepszych i łatwiejszych.
    Jedyne lepsze expowisko na 51 lvl, to brązowe gnomy x3, ale nie daję rady wysolować. Tylko z nich można uzyskać więcej expa w przeliczeniu na 1 pkt eny pod warunkiem bicia w pojedynkę.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 02-07-2017 o 16:45

  6. #9636
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    No bo jak biję gałkowce x3, to muszę zabić jednego gałkowca, którego mam na 3 hity w ciągu 4 pierwszych tur trwania autostatusu bariery magicznej z czerwonej szaty. Jak chybię choć raz i nie zdążę zabić tego gałkowca, to potem obrywam tak dużo, że co turę się muszę leczyć. Brak klątwy natomiast umożliwia bicie pewnymi ciosami oraz użycie podwójnego drenu, dzięki czemu zdążę zabić w czasie trwania auto-statusu..


    Jedyne lepsze expowisko na 51 lvl, to brązowe gnomy x3, ale nie daję rady wysolować. Tylko z nich można uzyskać więcej expa w przeliczeniu na 1 pkt eny pod warunkiem bicia w pojedynkę.
    Ja bilam x2, mam całą dokumentację wbijania poziomu na postaci od Amaterasu, jeżeli cię to interesuje to możesz zajrzeć.

  7. #9637
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,346
    Czy ktoś już zgłosił brak dostępu do poradnika o Lewiatanie? W tej chwili to "Nieokreślony Temat"

  8. #9638
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Czy ktoś już zgłosił brak dostępu do poradnika o Lewiatanie? W tej chwili to "Nieokreślony Temat"
    Daj link do tego tematu, gdzie jest źle podlinkowany.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?36463-Lewiatan

  9. #9639
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    571
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Daj link do tego tematu, gdzie jest źle podlinkowany.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?36463-Lewiatan
    był nieaktualny link w temacie o bossach

  10. #9640
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    był nieaktualny link w temacie o bossach
    przy mini ,dokładnie przy gryfie też tak jest.

  11. #9641
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    571
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    przy mini ,dokładnie przy gryfie też tak jest.
    dzięki, poprawiłem

  12. #9642
    Był już up eterni langeburga ukraden i devos a co z Eliar będzie kiedyś Up Eliar?

  13. #9643
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Był już up eterni langeburga ukraden i devos a co z Eliar będzie kiedyś Up Eliar?
    Raczej nie. W przeciwieństwie do Ete/Lange/Urk, Eliar jest w miarę nasycone wszystkim, nie ma żadnych dziur w setach, dostało drobny buff dla ekspowisk w upku Urkaden, wszędzie jest co robić.

  14. #9644
    W starych edycjach w obszarze Eliar był jeszcze boss Hydra.. wiec moze jakis quest w tym kierunku?

  15. #9645
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    W starych edycjach w obszarze Eliar był jeszcze boss Hydra.. wiec moze jakis quest w tym kierunku?
    Po co, Gdzie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •