Strona 40 z 87 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 600 z 1296

Temat: Król Góry

  1. #586
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    3, ale można poprawić:
    5 użyć - koszt 0mp
    Odświeżam to, zanim będzie za późno. Kto w ogóle pozwolił na wprowadzenie tego czegoś?!

    Drenujący Atak imo powinien zostać wycofany z KG zupełnie albo być do kupienia za żetony u Kante Rheia.:
    -jest nie do zdobycia poza losowaniem
    -nie jest do użycia w normalnym PvP poza KG bo jest... za silny.
    -jego poprzednia wersja (12 MP, 3 użycia) była dla mnie zwiastunem dobrego wyniku zawsze gdy go wylosowałem. Obecnie został wzmocniony
    -Jest zdolką absolutnie uniwersalną, promuje hitera, ogólnie promuje każdego woja, zwłaszcza w kontekście KG.
    -Na ostatnim KG - pierwszym po wzmocnieniu Drenującego - w czołówce byli sami wojowie, zwycięzca używał właśnie tej zdolności z ogromnym powodzeniem.


    Nie no, ale tak poważnie, dlaczego wzmocniono bardzo silną zdolność? Dlaczego zdolność o sile porównywalnej ze zdolnościami specjalnymi jest losowana jak normalna zdolka?

  2. #587
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Nie wiem czy padała już taka propozycja, ale co sądzicie o tym, że osoba która wygrywa event KG nie tracąc życia dostaje jeszcze dodatkowo 1 pkt do rankingu ?

  3. #588
    musaraj
    Konto usunięte
    Moim zdaniem każdy mag powinien dostać za udział w danym evencie dodatkowy punkt do rankingu za odwagę.

  4. #589
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Moim zdaniem każdy mag powinien dostać za udział w danym evencie dodatkowy punkt do rankingu za odwagę.
    Nazwa:  kgmag.JPG
Wyświetleń: 199
Rozmiar:  12.9 KB
    Nawiązanie myślę że oczywiste, jak się woje martwiły przed upem Urkaden... a tu prosze dalej rządzą.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Nie wiem czy padała już taka propozycja, ale co sądzicie o tym, że osoba która wygrywa event KG nie tracąc życia dostaje jeszcze dodatkowo 1 pkt do rankingu ?
    Jestem w sumie za, będzie o co walczyć osobom co mają 2 życia przed finałem i ,,ah walcze o pietruszke z żołnierzem, no to nara" - dodatkowo nie będzie czegoś takiego że się człowiek podkłada silniejszemu przeciwnikowi bo ,,ah i tak nie warto i tak padne to co mam sie meczyć". Będzie motywacja do zachowania obu żyć.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 19-02-2017 o 13:01

  5. #590
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Moim zdaniem każdy mag powinien dostać za udział w danym evencie dodatkowy punkt do rankingu za odwagę.
    boze co za placz, czemu niby mag jest taki poszkodowany ? jak gram magiem to nie widze zadnej przewagi wojow...

  6. #591
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    boze co za placz, czemu niby mag jest taki poszkodowany ? jak gram magiem to nie widze zadnej przewagi wojow...
    Bo twój kolega wygrywa. Dlatego nie widzisz.

  7. #592
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Bo twój kolega wygrywa. Dlatego nie widzisz.
    co? to ze ktos z moich znajomych wygrywa to nie znaczy ze woj jest mocniejszy, chodze magiem na krola i nie idzie mi jakos bardzo zle nie wiem czemu narzekacie na to ze woj ma przewage skoro jej nie ma.
    bede zabijac wojow magiem jesli uwazacie ze woj ma taka przewage

  8. #593
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Jeśli chodzi o temat hitera - to nie mogę niestety za bardzo się wypowiedzieć.
    Lecz resetując się z maga na woja faktycznie nie dostrzegłem aby woj miał jakoś bardziej lekko od maga.
    Na KG po prostu wygrywa losowość,i to jest cała filozofia.(ostatnio 3x z rzędu 800 pare żetonów ) Po wejściu niektórych zmian nie ma znaczącej przewagi jednej z profesji.

  9. #594
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Zmienić by kg był tylko dla 65lv.

  10. #595
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    i wstep 10 mf

  11. #596
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    Zmienić by kg był tylko dla 65lv.
    To jest akurat dobry pomysł. W końcu ma to być sprawdzian umiejętności (i szczęścia).

  12. #597
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Tak miało być od początku. Nie wiem czemu tak nie jest.

  13. #598
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Tak miało być od początku. Nie wiem czemu tak nie jest.
    Jest balans, wyższe poziomy dostają mniej żetów. Potwierdzone przez twórcę. Narzekacie na wszystko, na co się da -.-
    Za niedługo będziecie narzekali, że staty na Kg muszą być automatyczne, reset kosztuje emefy, a staty przecież dają przewagę!
    Usunąć kowala, łączenie przedmiotów kosztuje golda, bogacze mają przewagę! Gdzie tu umiejętności, skoro liczy się kasa?!

    Na wszystko idzie znaleźć haka. Dajcie spokój.

  14. #599
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Dziwne pytanie ale czy takie ceny odno o innych miksów powinny być ? xd
    Ponieważ w sobotę nie dosyć że dostałam 995 zetów co nie jest zbyt dużo ale zawsze lepsze niż 800 (nie mówiąc już o mega słabym eq ale to szczegół) no ale odno kosztowały prawie x2 tyle co wcześniej a gdy spytałam innych każdy miał poty w granicach 30-38 maks ( odno ) KAŻDY a tylko ja miałam tak drogie więc wydaje mi się to z jednej strony dziwne a z drugiej strony trochę głupie. Ale kto pyta ten nie błądzi ;p



  15. #600
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    może dostałaś dużo odno na starcie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •