Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Żegnam :P

  1. #16
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Juras Zobacz post
    nie panowie, nie będzie zmiany :P

    Trzymajcie się :P
    Również się trzymaj.

  2. #17
    Przecież są lokacje bez bójek, to w czym problem?

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2011
    Postów
    27
    Jak widać MFO niszczy psychikę młodych graczy, niedługo pewnie usłyszymy o tym że nastolatek popełnił samobójstwo bo grał w MFO, tak gra powinna być dozwolone od lat 18. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Hoolgerr Zobacz post
    Jak widać MFO niszczy psychikę młodych graczy, niedługo pewnie usłyszymy o tym że nastolatek popełnił samobójstwo bo grał w MFO, tak gra powinna być dozwolone od lat 18. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
    Niektórzy zabiją się sami, niektórych trzeba dojeżdżać.

  5. #20
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,537
    Cytat Napisał Hoolgerr Zobacz post
    Jak widać MFO niszczy psychikę młodych graczy, niedługo pewnie usłyszymy o tym że nastolatek popełnił samobójstwo bo grał w MFO, tak gra powinna być dozwolone od lat 18. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
    Spec od psychologii się znalazł, w grę można grać od pewnej granicy wiekowej. MFO ma chyba 13+, mogę się mylić ale 18+ to już chyba żart.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Spec od psychologii się znalazł, w grę można grać od pewnej granicy wiekowej. MFO ma chyba 13+, mogę się mylić ale 18+ to już chyba żart.
    Thank you captain obvious. Zauważ ile osób wypłakuje się na prezentacjach, wkleja jakieś ,,życiowe" cytaty albo przekleja jakieś dołujące teksty z rapsów. Chyba te 18+ w przypadku niektórych osób byłoby wskazane, żeby zacząć grę.
    Ostatnio edytowane przez CloudNine ; 24-08-2016 o 13:50

  7. #22
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,537
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Thank you captain obvious. Zauważ ile osób wypłakuje się na prezentacjach, wkleja jakieś ,,życiowe" cytaty albo przekleja jakieś dołujące teksty z rapsów. Chyba te 18+ w przypadku niektórych osób byłoby wskazane, żeby zacząć grę.
    To nie wina gry, że ktoś jest nieodpowiedni w swoim zachowaniu, a cytat to nie zabijanie się.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    5
    Nie rozumiem faktu że ciebie ciągle łapie... mieliście ze sobą tylko jedną bójkę. A reszta to pojedynki, na które się zgadzać nie musiałeś. Ale widzę że już podjąłeś decyzję o odejściu, żegnam w takim razie ;p

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    To nie wina gry, że ktoś jest nieodpowiedni w swoim zachowaniu, a cytat to nie zabijanie się.
    Wiem, ale czy to nie jest śmieszne, że ktoś robi z siebie taką ofiarę, podczas gdy do prawdziwych problemów jest daleko jak do Azarad ?

  10. #25
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,537
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Wiem, ale czy to nie jest śmieszne, że ktoś robi z siebie taką ofiarę, podczas gdy do prawdziwych problemów jest daleko jak do Azarad ?
    To nie znaczy, że gra ma być 18+

  11. #26
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Hoolgerr Zobacz post
    Jak widać MFO niszczy psychikę młodych graczy, niedługo pewnie usłyszymy o tym że nastolatek popełnił samobójstwo bo grał w MFO, tak gra powinna być dozwolone od lat 18. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
    Takie osoby w psychiatryku powinny siedzieć albo mieć odcięty internet

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •