Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 225 z 235

Temat: Bójki

  1. #211
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Mi się wydaję że bójkownia powinna być dostępna od 20 poziomu.
    Za duzo ludzi to juz przesada, no ogar. Chyba ze byloby kilka map. 26-35, 36-45, 46-54, 55-65+. Z tym ze np 65 moglby wszedzie, 50 na mniejsze niz swoj level itd.

  2. #212
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Chyba cię coś........ Mam prawie 61 i każdy wyższ lv będzie mnie atakował !!! Ice Axe, Dertas i jeszcze wielu wielu inny atakuje niższe levele. Więc bójki powinny być dozwolone w lokacjach koobok devos i dalszych.

  3. #213
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Chyba cię coś........ Mam prawie 61 i każdy wyższ lv będzie mnie atakował !!! Ice Axe, Dertas i jeszcze wielu wielu inny atakuje niższe levele. Więc bójki powinny być dozwolone w lokacjach koobok devos i dalszych.
    Czyli rozumiem, że low lvle nie powinny mieć bójek. Teraz i tak są te ograniczenia, a niedługo się ograniczy to jeszcze bardziej. Kiedyś to nawet 12 poziom mógł zostać zaatakowany przez 54, a teraz 54 może zaatakować 45-65.

  4. #214
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Chyba cię coś........ Mam prawie 61 i każdy wyższ lv będzie mnie atakował !!! Ice Axe, Dertas i jeszcze wielu wielu inny atakuje niższe levele. Więc bójki powinny być dozwolone w lokacjach koobok devos i dalszych.
    Każdy atakuje mniejszy level, bo chce bójke... A nawet wyższy często.

  5. #215
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Po proostu bójkownia od 50 poziomu i każdy zadowolony, bo widzę że niższe poziomy nie chcą bójek więc podziały zbędne

  6. #216
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Mając 60 nie mam ochoty być atakowanym przez wyposażone 65 lvle, wołające jeszcze po pomoc

    Bójki bez ograniczeń to sobie zróbcie od 65... ;D

  7. #217
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    dawniej 20 lvl mógł być atakowany przez 40, problemu nie było a teraz? ty płaczesz bo ktoś o zaledwie 5 lvli wyzszych cie bije

  8. #218
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    To faktycznie musiała być bardzo fajna zabawa, jak wyposażony 40 lvl bił newbie 20 lvla

    Na szczęście niektórzy poszli po rozum do głowy i zrobili z grą coś, by była przyjemnością. Obyście teraz tego nie zepsuli...

  9. #219
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    To faktycznie musiała być bardzo fajna zabawa, jak wyposażony 40 lvl bił newbie 20 lvla

    Na szczęście niektórzy poszli po rozum do głowy i zrobili z grą coś, by była przyjemnością. Obyście teraz tego nie zepsuli...
    Raczej na twoje szczęście tego nie skasują, prawdopodobnie będzie takie coś jak bójkownia.

  10. #220
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,536
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    okey . zrobię w takim razie poradnik do nordii. jeszcze cię zaskoczę .
    O ile wogóle będzie.
    Nie doceniacie żadnej pracy administracji, Devos weszło, pojawiło się kilku hejterów nie wiadomo za co hejtują. Weszła blokada bójek, która pomogła słabszym graczom, nie pasuje, bo to taka satysfakcja zabić lvl o 30 mniejszy. z depozytem się zgadzam, bo to był zły update, ale bez przesady hejtować każdy update po kolei i jeszcze w takiej skali? Administracja zrobi gildie/Nordię na którą każdy czeka, a potem ci, co najbardziej na to czekali hejtują.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 27-07-2016 o 00:32

  11. #221
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jedyne, czego nie rozumiem w tym ograniczeniu to to, dlaczego gracz z niższym levelem dostał ograniczenie na atakowanie tych z za dużym.

  12. #222
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Jedyne, czego nie rozumiem w tym ograniczeniu to to, dlaczego gracz z niższym levelem dostał ograniczenie na atakowanie tych z za dużym.
    To jest paradoks

  13. #223
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    To jest paradoks
    Przecież prawie nikt nie atakuje za dużych poziomów.

  14. #224
    Jedyne, czego nie rozumiem w tym ograniczeniu to to, dlaczego gracz z niższym levelem dostał ograniczenie na atakowanie tych z za dużym.
    Jeszcze wyższy lvl by przegrał i nie miał jak się odegrać...
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 27-07-2016 o 13:18

  15. #225
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Ja mam taki pomysł:
    Skoro i tak upka nie będzie przez następne stulecie to niech zrobią coś takiego:
    Opcja Nr.1:
    Wyspę Bójkową- By to była taka wyspa gdzie byle jaki level może atakować byle kogo.
    Opcja Nr2:
    Dzień Bójkowiczów-
    WSZĘDZiE NIE WAŻNE GDZIE JESTŚ w ten dzień bójką są dostępne przez 24godz. Ale jeśli się zostanie zaatakowanym można wezwać dwóch ludzi do pomocy dopiero jeśli się wezwie czwartego to wtedy agresor może dostać pomoc.
    Opcja Nr3:
    Jeśli wyższy lv zaatakue niższy lv to i nższy lv przegra to dostaje zdolność anihilator.

    I nie oto mi chodzi że o 5 lv ma wyższy lv. Tylko o to że on grał dłużej niż ja i ma całe istniejące eq, wszystkie isttniejące zdolnośc dla maga woja i dla obu. i co tydzień zmienia staty lub profesje.

    - - - - - - - - - -

    O i jakby coś niedługo zostane zbanowan przez Testera Pirrat. Niewiem za co. Pewnie mu się nudzi w życiu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •