Strona 17 z 25 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 255 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #241
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    18:58
    herbatoholik to po co pracujesz dla mfo jak nic nie dostajesz?
    18:58
    herbatoholik pomyśl czasem, nim coś napiszesz
    18:58
    xani y, forma wolontariatu?
    18:59
    xani nie dostałem ani 1 punktu mf za to

    śmiechowa rozmowa z czymś typu moderator. Wolontariat ma swoje korzyści, wpiszesz sobie w CV

  2. #242
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Czego oczekujemy od gry skoro tworzą ją takie osoby:


  3. #243
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Czego oczekujemy od gry skoro tworzą ją takie osoby:

    Poziom gimnazjum. Używanie obraźliwych i/lub niecenzuralnych słów w stosunku do GM'a lub Administratora - 1 raz - ban 7 dni - 2 raz - ban 30 dni - 3 raz - bezterminowo

    I moje pytanie jest takie :
    Czy gm mogą obrażać graczy? Jeżeli tak - nic nie róbcie. Jeżeli nie to szanowny Adminie weź miej jaja i trochę spróbuj aby w tej grze też była sprawiedliwość

  4. #244
    musaraj
    Konto usunięte
    A teraz dłuższym, poważniejszym postem, bo z Wami się nie da przeżyć.

    Co wprowadzono? Poza możliwością przerzucania przedmiotów bez pośrednika (co część z Was pisze suche "na plus"), która jest na korzyść 70% graczy (dla pozostałych nieistotna bo już nie grają), pomaga ona w grze na kilku postaciach, zmniejsza ilość kradzieży,zwiększa wygodę, wprowadzono też połączenie złota na wszystkich postaciach.

    Dlaczego? Było kilka powodów. Przede wszystkim zmiana była zapowiadana od dawna - w całym TODO było "wspólne złoto". Była planowana od niedługo po otwarciu gry, kiedy ujawniły się postacie bankowe - owszem, były one tolerowane, ale nie było akceptowane.

    Postacie bankowe to wręcz zaprzeczenie pewnych idei gry w MMORPG. Normalne jest, że należy unikać porażek; w MFO ogromna ilość porażek - zaryzykuję, że u hl graczy to ponad 80% wszystkich przegranych ze zwykłymi potworami - to porażki "wrócę do miasta, nie chcę tracić energii na portal" (pozostałe to "zły profil"). Zacznij walkę, poddaj się, strać 2150 G. Gracze tak się z tym oswoili, że robią to codziennie dla poprawy swojego nastroju "hehe, przegram wszystkie walki, a nic nie tracę". Ludzie bez ryzyka atakowali innych mając minimum złota - wszystko w banku - wiedząc, że mogą zyskać dużo, a stracić mało - zresztą tak się utrzymywało do czasu którejś aktualizacji.

    Wręcz osoby bez postaci bankowych były naznaczone i swojego czasu - dopóki można było tak atakować - miałem nawet ich listę w obserwowanych, tak do polowania

    Kolejnym problemem była fatalna wartość złota. Wiecie dlaczego EQ zaraz po upku jest tak drogie? Bo gracze mający 100kk na koncie licytują się do oporu. Nowe EQ ma wartość umowną, zależną od tego, ile gracze są w stanie za nie dać - a dla bogatego gracza 20kk to jak mrugnąć. Dla biednego to 5 lat ciężkiej orki. Dlatego jeżeli ograniczy się niekończące się bogacenie, to wszyscy gracze poza kilkoma osobami na tym zyskają. I wiecie co? Nikt tego bogacenia się nie ogranicza właśnie dla dobra tej mniejszości!

    Zakładając tematy na temat "Pazernej Administracji" ośmieszacie się. Zdajecie sobie sprawę, jak bardzo administracja idzie graczom na rękę? Ta zmiana mogła równie dobrze wyglądać tak, że gold by połączono, depozyt by połączono, wpłacajcie sobie złoto sami, płaćcie sobie prowizję sami. Obecnie jest tak, że gracze mając limit pojemności depozytu 3kk przetrzymują w nich 100kk!!! To jest wg Was sprawiedliwe w jakimkolwiek stopniu?
    Co więcej - gracze Ci mogą za ułamek swojego majątku powiększyć depozyt na taki poziom, że "normalnie" grający gracz nigdy na taki nie wejdzie - no, przynajmniej nie na tym kontynencie. Nie wydając przy tym ani jednego MFa.
    Administracja daje Wam możliwość takiego powiększenia, a Wy tylko wrzeszczycie, jak to pazernie. Gdyby byli tacy w rzeczywistości, to by nie dali Wam takiej możliwości. Czujecie jak to jest? Idziecie komuś na rękę i jesteście za to opluwani? Pozdro.

    Jeszcze jedno, o konsekwencjach. Wszyscy tu piszą, że stracą połowę swojego złota. Można chodzić z całym złotem przy sobie, nikt Was za to nie zabije (no, poza mną jak wyruszę na żer). Gracz bogaty to z założenia gracz dobry, inteligentny itp. Gracz, który zaopatrzył się w całe potrzebne uzbrojenie i zdolności. Gracz, który wyzwany na pojedynek - przez gracza o porównywalnej ilości złota - podejmie wyzwanie w obronie swego majątku.
    Obecny system złota w pojedynkach promuje trzymanie złota przy sobie, bo większość z niego jest nietracona, stawkę ustala biedniejszy gracz.

    A walki z potworami? Gracz bogaty wie z jakimi potworami jak walczyć i jest w stanie osiągnąć ogromną skuteczność walk - z Nietykalnością nawet 100% - dzieki czemu walczy bez osiągania strat.

    Wy wszyscy - elita bogaczy - możecie też zostawić to złoto w depozycie do czasu upka, wtedy je wyjąć i powydawać. Na tej aktualizacji nie straciliście nic a zachowujecie się w tym temacie jakby co najmniej zadźgali Wam matkę. No, i jeszcze herbatoholik którego motywów za nic nie ogarniam, krytykuje bo mu się zachciało krytykować i tyle.

    I tylko na tym tracicie. Pojedyncze osoby były w stanie wypunktować gdzie są prawdziwe problemy tej aktualizacji - limit złota jest za mały, prowizja jest gryząca.
    Uwierzcie lub nie - problemy tej aktualizacji są dyskutowane w mniejszym gronie i możecie spodziewać się zmian.
    Co to będzie? Usunięcie limitu? Usunięcie prowizji? potrojenie limitu? Zabranie wszystkim narzekającym złota i zbanowanie ich na forum żeby się nie odzywali?

    To wszystko jest do przedyskutowania i głos graczy jest brany pod uwagę. Zaznaczam - głos sensownie wypowiadających się graczy. Nie krzyczących "elita niszczy grę!!!!!11!!" tylko piszących "limit złota jest za mały, nie starczy mi na (...)", "prowizja w depozycie mi przeszkadza" czy nawet kompletnego nowicjusza "Dzisiaj wszedłem do gry i chciałem wpłacić swoje złoto do depozytu ale zabiera mi 10%, dlaczego, wcześniej tak nie było?!?! "

    Ich głos zawiera jakieś przesłanie, jest konstruktywny, nie zawiera tylko narzekania na to, że testerzy niszczą grę.

    P.S. Najbardziej mi się podobał czyjś tekst, że "administracja kradnie złoto graczom" Jakby im na coś brakowało

  5. #245
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Wy wszyscy - elita bogaczy - możecie też zostawić to złoto w depozycie do czasu upka, wtedy je wyjąć i powydawać. Na tej aktualizacji nie straciliście nic a zachowujecie się w tym temacie jakby co najmniej zadźgali Wam matkę. No, i jeszcze herbatoholik którego motywów za nic nie ogarniam, krytykuje bo mu się zachciało krytykować i tyle.


    Cóż za porównanie godne testera
    Ostatnio edytowane przez JaProTyDno ; 17-07-2016 o 19:46

  6. #246
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    @musaraj
    Tak, bogatsi gracze nie stracili nic na tym upku. Ale jeśli będą chcieli powiększyć depozyt - stracą.
    Dodatkowo - jest to nierówność w strone tych którzy nie mają nadmiaru.
    Bogatszy gracz powiększy sobie deopzyt za złoto.
    Niedniejszy - musi zapłacić prawdziwe $$$ adminom, elicie.

    Kiedy w końcu elita zrozumie że tym niszczy sobie gre i wprowadza nierówność?

  7. #247
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A teraz dłuższym, poważniejszym postem, bo z Wami się nie da przeżyć.

    Co wprowadzono? Poza możliwością przerzucania przedmiotów bez pośrednika (co część z Was pisze suche "na plus"), która jest na korzyść 70% graczy (dla pozostałych nieistotna bo już nie grają), pomaga ona w grze na kilku postaciach, zmniejsza ilość kradzieży,zwiększa wygodę, wprowadzono też połączenie złota na wszystkich postaciach.

    Dlaczego? Było kilka powodów. Przede wszystkim zmiana była zapowiadana od dawna - w całym TODO było "wspólne złoto". Była planowana od niedługo po otwarciu gry, kiedy ujawniły się postacie bankowe - owszem, były one tolerowane, ale nie było akceptowane.

    Postacie bankowe to wręcz zaprzeczenie pewnych idei gry w MMORPG. Normalne jest, że należy unikać porażek; w MFO ogromna ilość porażek - zaryzykuję, że u hl graczy to ponad 80% wszystkich przegranych ze zwykłymi potworami - to porażki "wrócę do miasta, nie chcę tracić energii na portal" (pozostałe to "zły profil"). Zacznij walkę, poddaj się, strać 2150 G. Gracze tak się z tym oswoili, że robią to codziennie dla poprawy swojego nastroju "hehe, przegram wszystkie walki, a nic nie tracę". Ludzie bez ryzyka atakowali innych mając minimum złota - wszystko w banku - wiedząc, że mogą zyskać dużo, a stracić mało - zresztą tak się utrzymywało do czasu którejś aktualizacji.

    Wręcz osoby bez postaci bankowych były naznaczone i swojego czasu - dopóki można było tak atakować - miałem nawet ich listę w obserwowanych, tak do polowania

    Kolejnym problemem była fatalna wartość złota. Wiecie dlaczego EQ zaraz po upku jest tak drogie? Bo gracze mający 100kk na koncie licytują się do oporu. Nowe EQ ma wartość umowną, zależną od tego, ile gracze są w stanie za nie dać - a dla bogatego gracza 20kk to jak mrugnąć. Dla biednego to 5 lat ciężkiej orki. Dlatego jeżeli ograniczy się niekończące się bogacenie, to wszyscy gracze poza kilkoma osobami na tym zyskają. I wiecie co? Nikt tego bogacenia się nie ogranicza właśnie dla dobra tej mniejszości!

    Zakładając tematy na temat "Pazernej Administracji" ośmieszacie się. Zdajecie sobie sprawę, jak bardzo administracja idzie graczom na rękę? Ta zmiana mogła równie dobrze wyglądać tak, że gold by połączono, depozyt by połączono, wpłacajcie sobie złoto sami, płaćcie sobie prowizję sami. Obecnie jest tak, że gracze mając limit pojemności depozytu 3kk przetrzymują w nich 100kk!!! To jest wg Was sprawiedliwe w jakimkolwiek stopniu?
    Co więcej - gracze Ci mogą za ułamek swojego majątku powiększyć depozyt na taki poziom, że "normalnie" grający gracz nigdy na taki nie wejdzie - no, przynajmniej nie na tym kontynencie. Nie wydając przy tym ani jednego MFa.
    Administracja daje Wam możliwość takiego powiększenia, a Wy tylko wrzeszczycie, jak to pazernie. Gdyby byli tacy w rzeczywistości, to by nie dali Wam takiej możliwości. Czujecie jak to jest? Idziecie komuś na rękę i jesteście za to opluwani? Pozdro.

    Jeszcze jedno, o konsekwencjach. Wszyscy tu piszą, że stracą połowę swojego złota. Można chodzić z całym złotem przy sobie, nikt Was za to nie zabije (no, poza mną jak wyruszę na żer). Gracz bogaty to z założenia gracz dobry, inteligentny itp. Gracz, który zaopatrzył się w całe potrzebne uzbrojenie i zdolności. Gracz, który wyzwany na pojedynek - przez gracza o porównywalnej ilości złota - podejmie wyzwanie w obronie swego majątku.
    Obecny system złota w pojedynkach promuje trzymanie złota przy sobie, bo większość z niego jest nietracona, stawkę ustala biedniejszy gracz.

    A walki z potworami? Gracz bogaty wie z jakimi potworami jak walczyć i jest w stanie osiągnąć ogromną skuteczność walk - z Nietykalnością nawet 100% - dzieki czemu walczy bez osiągania strat.

    Wy wszyscy - elita bogaczy - możecie też zostawić to złoto w depozycie do czasu upka, wtedy je wyjąć i powydawać. Na tej aktualizacji nie straciliście nic a zachowujecie się w tym temacie jakby co najmniej zadźgali Wam matkę. No, i jeszcze herbatoholik którego motywów za nic nie ogarniam, krytykuje bo mu się zachciało krytykować i tyle.

    I tylko na tym tracicie. Pojedyncze osoby były w stanie wypunktować gdzie są prawdziwe problemy tej aktualizacji - limit złota jest za mały, prowizja jest gryząca.
    Uwierzcie lub nie - problemy tej aktualizacji są dyskutowane w mniejszym gronie i możecie spodziewać się zmian.
    Co to będzie? Usunięcie limitu? Usunięcie prowizji? potrojenie limitu? Zabranie wszystkim narzekającym złota i zbanowanie ich na forum żeby się nie odzywali?

    To wszystko jest do przedyskutowania i głos graczy jest brany pod uwagę. Zaznaczam - głos sensownie wypowiadających się graczy. Nie krzyczących "elita niszczy grę!!!!!11!!" tylko piszących "limit złota jest za mały, nie starczy mi na (...)", "prowizja w depozycie mi przeszkadza" czy nawet kompletnego nowicjusza "Dzisiaj wszedłem do gry i chciałem wpłacić swoje złoto do depozytu ale zabiera mi 10%, dlaczego, wcześniej tak nie było?!?! "

    Ich głos zawiera jakieś przesłanie, jest konstruktywny, nie zawiera tylko narzekania na to, że testerzy niszczą grę.

    P.S. Najbardziej mi się podobał czyjś tekst, że "administracja kradnie złoto graczom" Jakby im na coś brakowało
    Czemu mamy tyle złota ? Bo nie nordii.
    Czemu nie chcemy tacic teraz 33%? Bo ciężko na to składaliśmy.
    Zadźgali nam matkę ? Nie tylko ją obrazili i nie potrafią się do tego przyznać.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 17-07-2016 o 20:37

  8. #248
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Wy wszyscy - elita bogaczy - możecie też zostawić to złoto w depozycie do czasu upka, wtedy je wyjąć i powydawać. Na tej aktualizacji nie straciliście nic a zachowujecie się w tym temacie jakby co najmniej zadźgali Wam matkę. No, i jeszcze herbatoholik którego motywów za nic nie ogarniam, krytykuje bo mu się zachciało krytykować i tyle.


    Cóż za porównanie godne testera
    @przypadek wyżej i elita

    hmm, straciłem dużo, ale nie teraz. Czy jeżeli PiS rozdał 20mld złotych na program 500+ to polska zyskała? Tylko głupi myślą, że tak, ale nowe pokoleniebędzie je spłacać. Tak samo tutaj, ale ten proces tracenia odbędzie sie szybciej. Aktualnie po sprzedaży uzbrojenia na 50 poziom i innych dupereli zdobyłem może z 6kk, które od razu wydałem na uzbrojenie na 65 poziom. Nie ma problemu, bo nie mam już eq na 50 poziomi nic do sprzedaży. Ale kiedyś wbiję 65 i będę sprzedawać na 60lv (to + sporo dropu z mini/potworów unikatorych). Ile to będzie? Po 9 miesiącach spędzonych na biciu wdów/krakenów/necronów/demonów + robieniu mythrilowego uzbrojenia z wcześniejszego kopania oraz robienie gemów 2 + kopanie w starej kopalni gemów, uzbrojenia, miksów, złota żetonów zyskam około 20kk. Może to nie są pieniądze wielkie, ale i tak ich nie schowam w tak marny depozyt. A te pieniądze chcę przeznaczyć na kolejny upek (uzbrojenie + zdolności). Czyli już z wyrobionym eq +6/7, wbitych gemach 2 i statusowymi oraz nauczeniu wszystkich zdolności do depozytu włożę 3kk. 17kk będę nosić przy sobie i tracić. A może lepiej przerzucić się na diabliki*3 i respić diblosa? Dla mnie patologią jest bicie mini na low lvl.

    Usunięcie banków daje i możliwość stworzenia dla mnie 3 postaci, nie dwóch. W pewnym stopniu udogodnienie, ale na dłuższą metę mam mieć do końca świata 3kk? Gdyby kiedyś była ponowna inflacja to 3kk byłyby takimi groszami jak teraz 30k, a na 65 poziomie w depozycie pomieścimy znacznie więcej niż 30k

    Co do latania z 80kk to nawet przy utracie w bójce 0,3% obecnego złota jest to bardzo dużo. Nawet jeśli to ma nauczyć "przetrwania" i "radzenia sobie" to i tak 50% graczy będzie przegrywać i sporo tracić. Tego właśnie boją się bogaci, którzy mogą przegrać, bo jakiś pros wyda całe pieniądze na restart statystyk tylko, by być tym "lepszym". Oni nie mają szans stracić złota, bo są tak biedni, że wszystko wydają nagle. Z takim typem możesz tylko i wyłącznie stracić złoto.

    Absurdalną rzeczą jest 5 slotów depozytowych dla konta, postacie bankowe powstawały nie tylko, by nie tracić golda, ale też żeby szybciej sprzedawać itemy. Co mam zrobić, kiedy wbiłem wyższy poziomi chcę sprzedać cały zestaw uzbrojenia na dany poziom? Wystawiam 5 itemów i jeden sprzedaję na 2/3 dni. W takim tępię pełny zestaw eq na np. 50 poziom (kapłana, orka, garudy i gothar) sprzedajemy w 40-60 dni...

    Zwiększanie depozytu za złoto dla tych chwilowo bogatszych lub starych wyjadaczy? Łagodnie powiedziane to zjeb*****o. Może jeszcze wprowadzicie podatek w postaci korzystania ze strzałek na klawiaturze??? A zysk z nich będzie szedł do tych starszych graczy + jakieś 90% sumy do testerów/moderatorów/elity? Do tego, by powiększyć depozyt musze używać pln, których w grę nie ładuję...
    ^tutaj sposób w jaki tracą nowi gracze

    "Aha, mam tracić 10kk by schować te pieniądze. OK, ale co? nie mam tych pieniędzy, by je tam schować, ale jak to? Jestem głupi." - Tak samo - "Mam 999 tysięcy golda, ale chce milion i nie mam energii i wszystko wyprzedane, nie mam jak zarobić 1k więc, by je mieć musze zrobić wszystko. Nawet dam 999k by zdobyć 1 mln. Wymieniłem się i mam 1mln, ale chwila. przecież wydałem te pieniądze!!!" - Głupote ze strony administracji totalna.
    ^tutaj sposób w jaki tracą starzy gracze

    Wszyscy tracą i jeżeli chcecie zmniejszyć ilość golda, to nie zabierajcie wszystkim, by wszystkich nie byłoby stać. Róbcie to stopniowo i w inny sposób.

    @Musaraj @Pirrat
    Tester testerem, ja też nie lubie jak ktoś krytykuje moją prace, ale totalnie się wygłupicie nie widząc problemów zwykłych graczy.

    Rozwiązanie wszystkich problemów: Poproście kolegę, by był waszym depozytem i dajcie mu cały swój gold i itemy do sprzedania i proś by się logował co jakiś czas i zarządzał Twoim majątkiem, który jest "Twój".

  9. #249
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Nie masz racjonalnych argumentów to próbujesz mi ubliżyć ? Limit energii to też wyciskanie pieniędzy i o to jakoś nie widzę teraz płaczu, a nawet nie pamiętam, żeby kiedyś był ... Hejty idą na tych co patrzą bardziej obiektywnie a nie emocjonalnie, chociaż czekaj ja mam miliony i dziwne, że nie płaczę O_O.
    a czy ktoś nam robi zmianę że maksymalny limit energii to 1000 a kto chce więcej niech sobie wykupi ?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Tak na szybko, przypomnijcie mi, elita to ta wąska grupa, która ma ogromną przewagę nad innymi graczami i nie chce zmian, które by jej tę przewagę zmniejszyły, dobrze pamiętam?
    Ta przewaga to tylko i wyłącznie nasza praca. Teraz wy to nam zabieracie i wmawiacie że "zyskamy na tym:.

  10. #250
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A teraz dłuższym, poważniejszym postem, bo z Wami się nie da przeżyć.

    Co wprowadzono? Poza możliwością przerzucania przedmiotów bez pośrednika (co część z Was pisze suche "na plus"), która jest na korzyść 70% graczy (dla pozostałych nieistotna bo już nie grają), pomaga ona w grze na kilku postaciach, zmniejsza ilość kradzieży,zwiększa wygodę, wprowadzono też połączenie złota na wszystkich postaciach.

    Dlaczego? Było kilka powodów. Przede wszystkim zmiana była zapowiadana od dawna - w całym TODO było "wspólne złoto". Była planowana od niedługo po otwarciu gry, kiedy ujawniły się postacie bankowe - owszem, były one tolerowane, ale nie było akceptowane.

    Postacie bankowe to wręcz zaprzeczenie pewnych idei gry w MMORPG. Normalne jest, że należy unikać porażek; w MFO ogromna ilość porażek - zaryzykuję, że u hl graczy to ponad 80% wszystkich przegranych ze zwykłymi potworami - to porażki "wrócę do miasta, nie chcę tracić energii na portal" (pozostałe to "zły profil"). Zacznij walkę, poddaj się, strać 2150 G. Gracze tak się z tym oswoili, że robią to codziennie dla poprawy swojego nastroju "hehe, przegram wszystkie walki, a nic nie tracę". Ludzie bez ryzyka atakowali innych mając minimum złota - wszystko w banku - wiedząc, że mogą zyskać dużo, a stracić mało - zresztą tak się utrzymywało do czasu którejś aktualizacji.

    Wręcz osoby bez postaci bankowych były naznaczone i swojego czasu - dopóki można było tak atakować - miałem nawet ich listę w obserwowanych, tak do polowania

    Kolejnym problemem była fatalna wartość złota. Wiecie dlaczego EQ zaraz po upku jest tak drogie? Bo gracze mający 100kk na koncie licytują się do oporu. Nowe EQ ma wartość umowną, zależną od tego, ile gracze są w stanie za nie dać - a dla bogatego gracza 20kk to jak mrugnąć. Dla biednego to 5 lat ciężkiej orki. Dlatego jeżeli ograniczy się niekończące się bogacenie, to wszyscy gracze poza kilkoma osobami na tym zyskają. I wiecie co? Nikt tego bogacenia się nie ogranicza właśnie dla dobra tej mniejszości!

    Zakładając tematy na temat "Pazernej Administracji" ośmieszacie się. Zdajecie sobie sprawę, jak bardzo administracja idzie graczom na rękę? Ta zmiana mogła równie dobrze wyglądać tak, że gold by połączono, depozyt by połączono, wpłacajcie sobie złoto sami, płaćcie sobie prowizję sami. Obecnie jest tak, że gracze mając limit pojemności depozytu 3kk przetrzymują w nich 100kk!!! To jest wg Was sprawiedliwe w jakimkolwiek stopniu?
    Co więcej - gracze Ci mogą za ułamek swojego majątku powiększyć depozyt na taki poziom, że "normalnie" grający gracz nigdy na taki nie wejdzie - no, przynajmniej nie na tym kontynencie. Nie wydając przy tym ani jednego MFa.
    Administracja daje Wam możliwość takiego powiększenia, a Wy tylko wrzeszczycie, jak to pazernie. Gdyby byli tacy w rzeczywistości, to by nie dali Wam takiej możliwości. Czujecie jak to jest? Idziecie komuś na rękę i jesteście za to opluwani? Pozdro.

    Jeszcze jedno, o konsekwencjach. Wszyscy tu piszą, że stracą połowę swojego złota. Można chodzić z całym złotem przy sobie, nikt Was za to nie zabije (no, poza mną jak wyruszę na żer). Gracz bogaty to z założenia gracz dobry, inteligentny itp. Gracz, który zaopatrzył się w całe potrzebne uzbrojenie i zdolności. Gracz, który wyzwany na pojedynek - przez gracza o porównywalnej ilości złota - podejmie wyzwanie w obronie swego majątku.
    Obecny system złota w pojedynkach promuje trzymanie złota przy sobie, bo większość z niego jest nietracona, stawkę ustala biedniejszy gracz.

    A walki z potworami? Gracz bogaty wie z jakimi potworami jak walczyć i jest w stanie osiągnąć ogromną skuteczność walk - z Nietykalnością nawet 100% - dzieki czemu walczy bez osiągania strat.

    Wy wszyscy - elita bogaczy - możecie też zostawić to złoto w depozycie do czasu upka, wtedy je wyjąć i powydawać. Na tej aktualizacji nie straciliście nic a zachowujecie się w tym temacie jakby co najmniej zadźgali Wam matkę. No, i jeszcze herbatoholik którego motywów za nic nie ogarniam, krytykuje bo mu się zachciało krytykować i tyle.

    I tylko na tym tracicie. Pojedyncze osoby były w stanie wypunktować gdzie są prawdziwe problemy tej aktualizacji - limit złota jest za mały, prowizja jest gryząca.
    Uwierzcie lub nie - problemy tej aktualizacji są dyskutowane w mniejszym gronie i możecie spodziewać się zmian.
    Co to będzie? Usunięcie limitu? Usunięcie prowizji? potrojenie limitu? Zabranie wszystkim narzekającym złota i zbanowanie ich na forum żeby się nie odzywali?

    To wszystko jest do przedyskutowania i głos graczy jest brany pod uwagę. Zaznaczam - głos sensownie wypowiadających się graczy. Nie krzyczących "elita niszczy grę!!!!!11!!" tylko piszących "limit złota jest za mały, nie starczy mi na (...)", "prowizja w depozycie mi przeszkadza" czy nawet kompletnego nowicjusza "Dzisiaj wszedłem do gry i chciałem wpłacić swoje złoto do depozytu ale zabiera mi 10%, dlaczego, wcześniej tak nie było?!?! "

    Ich głos zawiera jakieś przesłanie, jest konstruktywny, nie zawiera tylko narzekania na to, że testerzy niszczą grę.

    P.S. Najbardziej mi się podobał czyjś tekst, że "administracja kradnie złoto graczom" Jakby im na coś brakowało
    Ten post nawet nie jest brany pod uwagę pokazałeś swoją inteligencją jak traktujesz graczy bez ich poszanowania. Godne zachowanie testera. Masz zamiar kpić z innych rób to w swoją stronę. Mówisz brane zdanie graczy jakoś tego nie widać przez ostatnie lata. Żart Ci się udał.

  11. #251
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    To jest złe założenie. Sytuacja, ze władza mówi, że właściwie nie macie o co walczyć rodzi niezdrową sytuację.
    Podsumujmy;
    1) Wcześniej depozyt był darmowy, teraz nie. Można było do depozytu schować niewielkie ilości złota (na każdą postać), teraz trochę więcej ale za to trzeba płacić i złoto jest wspólne. Czyli zapłać haracz, inaczej możesz stracić wszystko.
    2) Wcześniej można było przerzucić przedmioty na bank (darmowo) i je sprzedać podatku handlowym. teraz nie ważne, gdzie sprzedamy to złoto i tak jet wspólne.
    3) Strata po bójce jest większa, bo złoto jest wspólne.
    4) Depozyt ma mniej miejsc. Wcześniej było 5 na postać + wykupione miejsca, a teraz jest 5 + wykupione miejsca

    Sytuacja ta zachęca do tworzenia multikont pełniących rolę wcześniejszych banków.

  12. #252
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Mam rozumieć że jeśli przez "SUPER ZMIANĄ ZA KTÓRĄ POWINIENEM DZIĘKOWAĆ ADMINISTRACJI" miałem 47 miejsc w depozycie, to teraz mi zostaje ich 27?

  13. #253
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Chce tylko przypomnieć, że wszystkie zmiany można wycofać lub zmienić tak, aby podobały się wszystkim i to próbujemy jakoś ustalić. Tak więc jak macie jakieś sensowne propozycję, opinie itp. To są mile widziane, byleby były one jakoś argumentowane
    opini juz dosc duzo. :P
    ustaliliscie cos?

  14. #254
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jak chcecie się wypowiadać to konstruktywnie, a nie ubliżając - koniec spamu i innym niesensownym postów, które już nabiły 17 stron.

  15. #255
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Super jest ten wspólny depozyt. W końcu mogłem sobie poukładać itemy i nikogo do tego nie angażować. No i można kupować winogrono w dilli, wrzucać do depo i wyciągać w devos Ale są dwie rzeczy, które mnie irytują: podwójna prowizja przy sprzedaży na targu i za mało slotów. Wcześniej wystawiałem po kilkanaście aukcji, teraz jak jeszcze coś chciałbym przerzucić nie przerywając aukcji, to jest ciężko.
    Te kwestie były już wielokrotnie poruszane i powinny zostać zawarte w dziale Propozycji a nie tutaj, choćby z powodu, że czytanie ciągiem 17 stron może być męczące i niektóre proponowane zmiany mogą zostać pominięte.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •