Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Postacie zbugowane w miejscach dla nich niedostępnych

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2015
    Postów
    15

    Pytanie Postacie zbugowane w miejscach dla nich niedostępnych

    Witam, nie raz mi się zdarzyło zobaczyć kogoś w murze wierzy prowadzącej do lochów Urkaden, teraz mam czasem bugi związane z postaciami które znajdują się w miejscach dla nich niedostępnych.
    Bo jak może trzydziesto-poziomowy gracz znajdować się w Podziemiach Devos. Owszem zdarzają się jednostki które na o wiele niższych poziomach niż sugeruje norma, pokonują bossy które to ja pokonałem 5-10 poziomów później.

    Korzystam z przeglądarki Firefox w wersji 45.0.1 na systemie operacyjnym Windows 10.
    Która jest o wiele szybsza i bardziej ogarnięta od Chrome'a.

    Przedstawie poniżej dwa screen'y opisujące dokładnie błąd który zauważyłem, być może jest to widoczne tylko u mnie.
    Nazwa:  a ten jka tu wlazł..PNG
Wyświetleń: 103
Rozmiar:  294.2 KB
    Nazwa:  zamułamfo3.PNG
Wyświetleń: 122
Rozmiar:  598.3 KB

    Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tejże zagadki
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Tych graczy nie ma w tych miejscach, jest to jakiś błąd wizualny, też mi się zdarzał. W profilu gracza widać wtedy właściwą lokalizację i nie jest to ta, w której widzimy "zagubioną postać". Najczęściej takie zaburzenia widzenia występują obok teleportów.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    934
    też to miałem nawet częśto

  4. #4
    Raturard
    Konto usunięte
    To chyba każdy tak ma.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2015
    Postów
    15
    Potwierdzam, gracze są wtedy w innych miejscach tak jak pokazuje to info w ich profilach, jeżeli pisałem do tych graczy, jak się tutaj znaleźli, wyszedłem na debila bo nie wiedzieli o co chodzi.
    Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy jak takie coś zobaczyłem to "pewnie koleś dostał jakiegoś bana, moderator gry przeniósł jego postać w miejsce w którym mimo śmierci postać nie ginie, wyjść też się nie da bo w końcu sami tam nie doszli więc WEJŚCIE jest zamknięte".
    Taka myśl, gdyż grywałem w takie gry, że moderator zbanował gracza w taki sposób że "wmurował" go w ścianę i ten nie mógł się ruszyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Nie, to błędy które się czasem zdarzają przy teleportach. Teleportujesz się i jakaś postać w z boku "zostaje przeniesiona do innej lokalizacji". F5 naprawia błąd.
    Błąd stary jak MFO i nikomu jakoś bardzo w życiu nie przeszkadza.

  7. #7
    Hous
    Konto usunięte

    Lochy Urkaden: Wejście

    Cześć. Chciałbym napisać że w lokacji: Lochy Urkaden: Wejście pojawiają się bugi. Widzę postać na mapie, potem wchodzę na jej profil i widzę że jest w Urkaden, a nie w wejściu do lochów. Nie wiem, czy to tylko ja mam takie błędy, czy to jest błąd przy tworzeniu gry.

  8. #8
    Harutotte
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ost%C4%99pnych

    Nie tylko Ty, każdy tak ma. I to nie tylko w tej lokacji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •