Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Teleport

  1. #1
    Straho
    Konto usunięte

    Teleport

    Witam!

    Interesuje mnie sprawa teleportu. Wiem że nie trzeba z niego korzystać, ale (na przykład) dotarcie do ogników jest denerwujące przez śmierć przy błyskawicach. I tu nasuwa się moja propozycja - czy teleport musi koniecznie być "zasilany" energią, a nie na przykład złotem?

    Wydaje mi się, że około 200 złota/1 energii to chyba dobra propozycja? Oczywiście to można zmienić, ale liczy się sam pomysł.

    Co o tym myślicie?


    //EDIT: Nerus - masz racje - koszt mógłby wzrastać wraz z poziomem.
    //EDIT2: Po dłuższym zastanowieniu myślę że wzór : poziom/2*koszt_w_energii*100 powinien być wystarczający.
    Ostatnio edytowane przez Straho ; 30-06-2011 o 13:18 Powód: Rozwój tematu

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    już dorzuce poza tematem od siebie, że teleport obok mroźnej groty jest kompletnie niepotrazebny, gdyz przejście przez błyskawicę jest dziecinnie proste, wystarczy tylko wyczuć rytm. Można to zrobić w co najwyżej 0,5 minuty ( a i tak dałem za dużo)
    A co do propozycji, to może przejśc, gdyz kolejna wysysa złot z gry

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    już dorzuce poza tematem od siebie, że teleport obok mroźnej groty jest kompletnie niepotrazebny, gdyz przejście przez błyskawicę jest dziecinnie proste, wystarczy tylko wyczuć rytm. Można to zrobić w co najwyżej 0,5 minuty ( a i tak dałem za dużo)
    A co do propozycji, to może przejśc, gdyz kolejna wysysa złot z gry
    nie każdy jest taki zręczny jak ty

    Cytat Napisał Straho Zobacz post

    Wydaje mi się, że około 200 złota/1 energii to chyba dobra propozycja?

    Co o tym myślicie?
    wtedy koszt teleportu musiał by wzrastać z poziomem postaci

  4. #4
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ja tez jestem za.
    Nie kazdy ma ochote x razy isc tamtedy, jest to dosc nuzace po jakims czasie.

  5. #5
    Koszt teleportu mógłby wynosić 500G na starcie i wzrastać o 125G z każdym nabitym poziomem ;>

    1lv - 500
    2lv - 625
    3lv - 750
    4lv - 875
    5lv - 1000G
    10lv - 2000G
    20lv - 4000G
    30lv - 6000G

    itd.

  6. #6
    Straho
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Koszt teleportu mógłby wynosić 500G na starcie i wzrastać o 125G z każdym nabitym poziomem ;>

    1lv - 500
    2lv - 625
    3lv - 750
    4lv - 875
    5lv - 1000G
    10lv - 2000G
    20lv - 4000G
    30lv - 6000G

    itd.
    Nie przesadzasz? Teleport na 15 poziomie do groty kosztowałby 3000. Czy to nie przesada?

  7. #7
    przecież nikt ci nie każe tak podróżować. Żeby to weszło w życie, wysysanie kasy musi być naprawdę efektywne.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    wole teleporty za energie, nie przeszkadzałoby mi gdyby były też za złoto skoro innym by było lepiej,
    możemy też za jakieś itemki które leciały by z róznych potworów

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,961
    nie będzie teleportów za złoto - a jeśli już to musiały by to być spore sumy - takie, żeby koszt był kilka razy większy niż zarobek ze spalenia 5 pkt energii

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •