Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Przemodelowanie statusów w walce.

  1. #16
    Troy Lee
    Konto usunięte
    Negatywne i Pozytywne najlepszy pomysł ~!

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    I zmniejszyć nieco pole przeciwnika.Jak widać na skrinei, pole przeciwnika ma za dużo wolnego.

  3. #18
    eRay
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Negatywne i Pozytywne najlepszy pomysł ~!
    Dokładnie, tylko że w takim wypadku nie wiem gdzie miałby być status FURIA dawany przez Gryfa, jedni będą go uważać za negatywny, a na przykład ja za w 100% pozytywny (trzeba by było dać jeszcze neutralne lub w obydwu niech by się wyświetlał)
    Furia jest korzystna dla woja, a niekorzystna dla maga. Daje dla zapoznania walkę z gryfem jak ona działa:

    Furie złapała moja postać pod koniec walki: https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=2140&vtid=0
    Ostatnio edytowane przez eRay ; 07-05-2011 o 21:34

  4. #19
    Pozwolę sobie odświeżyć, bo obecnie można oczopląsu dostać. Naprawdę często zdarza się, że podczas walki czterech graczy ma po 4-5 statusów - wszystko się kręci, mruga. Wyłapanie tego, kto ma jaki status i czy wymagana jest interwencja, potrafi naprawdę "zmęczyć".

    Proponowane w temacie rozwiązania:

    niech będzie np te 4 animacje w szeregu i jak ich bedzie wiecej to wtedy niech sie zmieniają
    ikonki mogą się zmieniać jak teraz, ważne aby po najechaniu na pole statusu rozwijała się lista z informacją o WSZYSTKICH, a nie tylko tym, którego ikonkę widać.
    To może pomysł z HoM&M 3
    Po najechaniu na gracza wyświetlane są o nim informacje (w tym wypadku statusy, liczbę HP itd)
    Przydałoby się któreś z nich zrealizować.

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,959
    niech będzie np te 4 animacje w szeregu i jak ich bedzie wiecej to wtedy niech sie zmieniają
    nie bardzo jest miejsce na to - jeszcze w sprzymierzeńcach te 2 rzędy by się zmieściły, ale w przeciwnikach nie da rady - a jeszcze HP chcą gracze dołożyć zawsze widoczne, bo się myszką nie chce sprawdzać - po części racja, że jest to mało wygodne.

    ikonki mogą się zmieniać jak teraz, ważne aby po najechaniu na pole statusu rozwijała się lista z informacją o WSZYSTKICH, a nie tylko tym, którego ikonkę widać.
    Pewnie by się dało - ba nawet mogła by być na widoku tylko jedna uniwersalna ikonka z liczbą statusów - a po najechaniu myszką pojawiała by się w "chmurce" lista.... tylko ja tu widzę ostatnio tendencję odwrotną - aby wszystko było zawsze widoczne, bez potrzeby sprawdzania myszką - j/w.

    To może pomysł z HoM&M 3
    Po najechaniu na gracza wyświetlane są o nim informacje (w tym wypadku statusy, liczbę HP itd)
    Można i tak, ale j/w


    Coś trzeba by zrobić, ale którą drogą iść to ja nie mam pojęcia - upychać informacje, czy poukrywać oraz które ;]

  6. #21
    Osobiście podoba mi się pomysł benerita (drugi z cytowanych). Jednak obecnie po najechaniu kursorem na status pojawia się informacja dot. pozostałego czasu trwania statusu. Także byłby problem z tym, gdzie z kolei tą informację upchnąć (cyfry w samej ikonie statusu?).

    W sumie na samej mapie jest całkiem sporo wolnego miejsca. Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby ikony statusów były za postaciami...

  7. #22
    Jacek
    Konto usunięte
    Pomysł z wyświetlaniem wszystkich informacji po najechaniu myszką jest dość łatwy do zrobienia, więc może go dodam po prostu.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ten pomysl Benerita jest najlepsze. A w nawiasie dac liczbe tur pozostalych i finito.

  9. #24
    Medavoj
    Konto usunięte
    A może 2 rubryki (pozytyw negatyw) i strzałeczki obok znaczka? Tak aby można po kliknięciu na strzałeczkę przewijać statusy?

    Albo po kliknięciu na literę rozwijała by nam się lista?

  10. #25
    Patryk Szczęście
    Konto usunięte
    Ogólnie - ten pomysł jest dobry, ale niektórzy chcą animacje, więc w Konfiguracji walki można to zmienić.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •