Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Skill Points

  1. #1
    MaX Zino
    Konto usunięte

    Skill Points

    Mój kolejny innowacyjny pomysł.

    Proponuję wprowadzić tzw. Skill Points oraz zdolności niewykorzystywane podczas walki.
    Punkty SP odnawiałyby się automatycznie (np. 1pkt/h) - nie można uzupełnić ich w fontannie (ewentualnie specjalna mikstura). Zwiększanie liczby SP odbywałoby się również automatycznie (1pkt SP/ lvl) Zdolności wymagające SP nie zajmowałyby slotów.
    Przykładowe zdolności:
    - Farciarz (czas trwania 1h; koszt 7SP) - zwiększa szansę na zdobycie unikatu w walce; zwiększa drop złota z potworów o 10%
    - Nietykalność (czas trwania 1h; koszt 5SP) - żaden mini-boss nie może ciebie zaatakować
    - Pobudzenie (czas trwania 5 min; koszt całe SP) - zdobywasz doświadczenie za potwory nie tracąc przy tym energii; częstotliwość walk z potworami - 99%
    - Stateczność (czas trwania 10 min; koszt 10SP) - po przegranej walce z potworem nie zostajesz przeniesiony do miasta; po przegranej walce tracisz 5 razy więcej złota niż normalnie oraz 1% doświadczenia potrzebnego do zdobycia następnego poziomu.
    - Alchemik (czas trwania 30min; koszt 15SP) - podczas walki nie tracisz zużytych mikstur leczących (ich ilość nie zmienia się w plecaku)

    Przykładowy wygląd okna:


    Oceniajcie :]

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,538
    paaaaaanie idz pan....

  3. #3
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Hmm ciekawy pomysł.
    Jestem na tak.

    Tylko bez tej zdolności z expem bez energi.
    Bo to trochę za dobre.

    @up
    nie ma to jak inteligentny post...
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 22-06-2011 o 14:51
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    benerit
    Konto usunięte
    zbyt silne umiejętności, jedyna zaleta takich zdolności to tylko ułatwienie sobie życia i szybsze expienie.
    Ta propozycja jest tylko krok od płatnej waluty w grach - wystarczy zmienić SP na MF

    Jestem zwolennikiem powolnego i utrudnionego zdobywania czegokolwiek, a nie takich ułatwień.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,538
    sory jestem pozakonczeniu roku sqolnego

  6. #6
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Też zastanawiałem się nad tą zdolnością z expem, ale są to tylko przykłady, jak owe zdolności mogłyby wyglądać

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Też mnie jakos to zainteresowało. Również bez tego Pobudzenia. Sam pomysł SP jest ciekawy, ale zdolności zaproponowane takie nie najlepsze

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    pisałem kiedyś o itemach czasowych, prawie to samo
    ten pomysł nie jest zły, ale trzeba dopracować :P

  9. #9
    Alchemik (czas trwania 30min; koszt 15SP) - podczas walki nie tracisz zużytych mikstur leczących (ich ilość nie zmienia się w plecaku)

    Czas rega 15h

    Aktualnie punkty się regenerują energui na maxa 16h.
    Exp bez starty mixów ?

    No to powodzenia.

  10. #10
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Alchemik (czas trwania 30min; koszt 15SP) - podczas walki nie tracisz zużytych mikstur leczących (ich ilość nie zmienia się w plecaku)

    Czas rega 15h

    Aktualnie punkty się regenerują energui na maxa 16h.
    Exp bez starty mixów ?

    No to powodzenia.
    Nie widzę związku!! Przecież energia, a SP to dwie różne rzeczy

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Pomysl ciekawy, ale trzeba tak dopracowac, zeby nie byl zbyt mocny i gracze, ktorzy nie zuzywaja MF'ow tez mogliby korzystnie je wykorzystywac (takie zdolnosci).

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,847
    nowa kategoria "zdolności" i kolejne "MP" - jestem na nie ;]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •