Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 67

Temat: Szalony UP-dejt, co o nim myślicie?

  1. #31
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Można by zwiększyć % szansy na wypadnięcie przedmiotu w bójkach. Mag zepsuty, dużo byłoby mówić... ale chociaż powalczyć można. Czym są wywołane te zmiany, np. rózga garu, potępienia, pechowa chmura? Przez ciągłe płacze wojów? Też mam zacząć się użalać, że teraz mag ma źle?

  2. #32
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Inne zmiany w walkach PvP/TvT
    1) wycofano możliwość stracenia Uzbrojenia/Gemów w bójkach i pojedynkach. Można nadal tracić przedmioty, ale z wyjątkiem kart.


    Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. Ci, którzy nie bili mini, a jedynie liczyli na drop z bójek są zapewne niezadowoleni, ale bywało też i odwrotnie, gdy atakujący przegrywał i tracił często całkiem cenne eq. Trzeba też spojrzeć na to z innej strony. Utrata eq +7/+8 przez zaatakowanego często była powodem frustracji i wcale nie ma się co dziwić, gdyż zdarzało się, że gracz takie eq wykuwał ponosząc duże nakłady finansowe i czasowe.

  3. #33
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Można by zwiększyć % szansy na wypadnięcie przedmiotu w bójkach. Mag zepsuty, dużo byłoby mówić... ale chociaż powalczyć można. Czym są wywołane te zmiany, np. rózga garu, potępienia, pechowa chmura? Przez ciągłe płacze wojów? Też mam zacząć się użalać, że teraz mag ma źle?
    rózga garu miała być zmieniana już dawno, wszyscy o tym wiedzieli. rózga potępienia moim zdaniem została osłabiona bez powodu, tu się z Tobą zgadzam. pechowa chmura była również zbyt silna. dodatkowo widzisz jedną stronę medalu, a co z bonusami dla maga? spowolnienie, wredna? no i mógłbyś mi wskazać temat z płaczami wojów?

  4. #34
    musaraj
    Konto usunięte
    Przecież zostało rozpisane przez Soada czemu rózga potępienia jest za mocna I dlatego też została osłabiona

  5. #35
    nie ufam tym wyliczeniom :P dodatkowo ona jest na 60lv, więc trochę traci statystyk. no nie wiem, zobaczymy jak teraz będzie to działało

  6. #36
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    nie ufam tym wyliczeniom :P dodatkowo ona jest na 60lv, więc trochę traci statystyk. no nie wiem, zobaczymy jak teraz będzie to działało
    Tak, 6 punktów. Broń wojownika traci jeszcze DMG, mag korzysta z zaklęć

  7. #37
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Tak, 6 punktów. Broń wojownika traci jeszcze DMG, mag korzysta z zaklęć
    no ja jestem wojem, więc niby dla mnie dobrze, ale czy teraz nie będzie tej słynnej "przewagi wojuf"?

  8. #38
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    O rózdze garu było wiadomo, że będzie osłabiana, a nie ograniczona, co się właśnie stało. Spowolnienie nadal jest cienkie, tylko na speedera może być przydatne. O wrednej ciężko mi coś powiedzieć, bo jeszcze na tyle jej nie użytkowałem, na 70 lvlu wydaje się ciekawą opcją, ale na razie przy 4 użyciach i jej losowości jakoś mnie nie zachęca.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 16-08-2015 o 11:32

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Jak dla mnie fajnie było się "pobójkować" więcej niż 1vs1 ,trochę teraz tego brakuje ;(

  10. #40
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale system elo nie ingeruje w tvt.

    Ale ogólnie zgadzam się z tym, żeby drużynowe bójki uatrakcyjnić, ale pewnie trzeba z tym będzie poczekać do wejścia gildii.

  11. #41
    Nazwa:  12f6cf49f5f25453c55e8e6fa538b1b9.png
Wyświetleń: 191
Rozmiar:  66.1 KB

    mam mniej ranku a tracę więcej niż moge zdobyć ;P jak to jest liczone ?

  12. #42
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    mam mniej ranku a tracę więcej niż moge zdobyć ;P jak to jest liczone ?
    Broniący na arenie zyskuje 50% więcej.
    Bez tego bonusu byłoby: 35 zdobycz, 25 strata.

    25*150% ~ 38

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    610
    Ogólnie rzecz biorąc opłaca się zapisywać.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Można by zwiększyć % szansy na wypadnięcie przedmiotu w bójkach. Mag zepsuty, dużo byłoby mówić... ale chociaż powalczyć można. Czym są wywołane te zmiany, np. rózga garu, potępienia, pechowa chmura? Przez ciągłe płacze wojów? Też mam zacząć się użalać, że teraz mag ma źle?
    Tak, możesz zacząć się użalać.
    A tak na poważnie to nie podoba mi się, że takie zmiany są wprowadzane bez wcześniejszych konsultacji z graczami. Ale co tam gracze Kilku testerów ustawia grę tak, żeby im było wygodniej.

  15. #45
    grzybek andrzej
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Tak, możesz zacząć się użalać.
    A tak na poważnie to nie podoba mi się, że takie zmiany są wprowadzane bez wcześniejszych konsultacji z graczami. Ale co tam gracze Kilku testerów ustawia grę tak, żeby im było wygodniej.
    jak to "bez konsultacji z graczami"?

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...PvP-system-ELO

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •