Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 150

Temat: Pierwszy krok w zmianach PvP - system ELO

  1. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Paweek Zobacz post
    Dziewczyno mi to lotto, Czy bym miał 30k rank czy zwykły. Tylko znając życie potem znów będą zgrzyty, że ten zaczął od złota a ten od brązu.

    Ps. Ten rank mnie interesuje jak zeszło roczny śnieg.
    I tak będą, że ktoś szybciej wszedł do wyższej grupy "bo ma eq +pierdylion i to jest niesprawiedliwe".
    A tak poza tym jest mi wszystko jedno.

    Tak, ForeverYou, brak blokady będzie prowadził do przelewania ranku. Raporty nieraz były zgłaszane na forum, a banów nie było.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 16-05-2015 o 19:56

  2. #77
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    To po co zabierałaś głos?

    To niech dają wstęp tylko z eq +0 i już

    Ale w sumie zawsze ludzie będą marudzili, zimno źle, ciepło źle. Człowiekowi ciężko dogodzić.

  3. #78
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    I tak będą, że ktoś szybciej wszedł do wyższej grupy "bo ma eq +pierdylion i to jest niesprawiedliwe".
    A tak poza tym jest mi wszystko jedno.

    Tak, ForeverYou, brak blokady będzie prowadził do przelewania ranku. Raporty nieraz były zgłaszane na forum, a banów nie było.
    No wiem, ale gdyby spróbować jeszcze raz?

    Cytat Napisał Paweek Zobacz post
    To po co zabierałaś głos?

    To niech dają wstęp tylko z eq +0 i już

    Ale w sumie zawsze ludzie będą marudzili, zimno źle, ciepło źle. Człowiekowi ciężko dogodzić.
    Niestety, ehh niestety.

  4. #79
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Paweek Zobacz post
    To po co zabierałaś głos?
    Bo mogę

  5. #80
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Bo mogę
    I to dobra odpowiedź

  6. #81
    A nie lepiej zostawić rank jak jest? (znaczy no jakoś przeliczyć na elo) Wtedy chyba było by najsprawiedliwiej. Tu się nie zmienia mechanika walk, a jedynie liczenie punktów, wiec jak ktoś sobie radzi teraz, tak będzie sobie radził w elo. Z tą różnicą, że jeśli rankingi zostaną zresetowane dojdzie do sytuacji, w której przez pierwszy miesiąc gracze z topki będą walczyli z laikami, to dopiero pozniechęca ludzi do walk. Proponuje opracować wzór przy pomocy którego osoby z określonych przedziałów rankingowych zostaną skierowane do odpowiednich dla ich pozycji grup. Pozdrawiam

  7. #82
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Zresetować rank każdemu - można, ale przelicznik elo jak widać w postach tomiego zbyt diametralnej różnicy między graczami nie będzie przejawiał.
    Całkowite zniesienie blokad walki na nie, z prostego powodu - nachalnych graczy. Zrobienie "wszystkiego" jest bardzo czasochłonne, już teraz noby narzekają na dużo bójek, gdyby nie było żadnych ograniczeń to DOSŁOWNIE każdy mógłby łapać każdego (system elo by na to zezwalał) i ostatecznie nie zrobiłoby się nic.
    Co najwyżej skrócić do tygodnia / 5 dni.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #83
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Żadne zmiany w rankingu nie uzdrowią tego systemu, problemem są najzwyczajniej długie walki, walka na najwyższych obrotach może trwać nawet pół godziny. Nonsens.

  9. #84
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Żadne zmiany w rankingu nie uzdrowią tego systemu, problemem są najzwyczajniej długie walki, walka na najwyższych obrotach może trwać nawet pół godziny. Nonsens.
    Owszem są długie, ale ja tu problemu nie widzę, czy ktoś komuś każe walczyć? Nie.
    A jeśli to dla kogoś problem, to musi się z tym pogodzić, bo nic z tym nie zrobią.

  10. #85
    A jeśli to dla kogoś problem, to musi się z tym pogodzić, bo nic z tym nie zrobią.
    Kiedyś rozważano pomysły jak skrócić długość walk. Ostatecznie były ważniejsze sprawy i gdzieś tak zaginęło w gąszczach archiwum, jednak wynikiem tego są chociażby limity w walkach tvt, choć do samego pvp niewiele doszło.

    Najznaczniejszym pomysłem było ograniczenie ilości miksów do 2-3 najlepszych (lv1/2 by odpadło na 50 lvl) i bodajże ograniczenie generacji leczeń. Z pewnością znacznie skróciłoby to walki, jednak ostatecznie nie zdecydowano się na to - a raczej odłożono na kiedyś.

  11. #86
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Niech dają po 1 miksturce każde, po jednym leczeniu.
    Lecz nie widzę w tym sensu bytu, ponieważ hiter mag, zaczyna walkę, około 10 tur i wygrywa.
    Dadzą po 2 miksturki, możliwe, że coś pomoże ale walki manualne mają to do siebie, że są długie.

    Z drugiej strony, jeżeli dojdzie do 100 poziomu MFO3, to walki nie będą trwały 30min lecz 60min, więc coś musieli by zacząć robić w tym kierunku.

  12. #87
    Niektóre tyle trwały na 50, ale teraz jest szybciej, bo więcej się obrywa, nawet dużo defów nie pomoże, a ciosy po 1k są normalne. Na 100 na pewno będą ciosy po 2k, więc nowe mikstury nie przedłużą.

  13. #88
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Mi długie walki nie przeszkadzają, ale naszło mnie na propozycje. Mianowicie jak wyskakuje panel przygotowania do walki tam gdzie jest walka o złoto itp mozna by ustalić maksymalny czas walki na 3 minuty, 5, 10 itd. aż do opcji walka bez limitu (czyli po staremu). Jak się wybierze opcje z limitem czasowym to walkę wygrywa ten, który ma więcej HP po skończeniu czasu, lub jeśli przeciwnik wcześniej zginął. Może być też tak by ustalić ilość czasu na turę. Teraz jest chyba (nie wiem, nie interesowało mnie to) 60 sekund, a w panelu przygotowawczym można by to zmienić. Coś takiego mogło by ustawiać podczas zapisu na arenę w trybie manualnym zaraz po trybie incognito i zapamiętaj zapis między logowaniami. Wtedy informacja o tym, że gracz wystawił się na arenie z takim limitem czasowym mogła by widnieć obok poziomu postaci.

  14. #89
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    Mi długie walki nie przeszkadzają, ale naszło mnie na propozycje. Mianowicie jak wyskakuje panel przygotowania do walki tam gdzie jest walka o złoto itp mozna by ustalić maksymalny czas walki na 3 minuty, 5, 10 itd. aż do opcji walka bez limitu (czyli po staremu). Jak się wybierze opcje z limitem czasowym to walkę wygrywa ten, który ma więcej HP po skończeniu czasu, lub jeśli przeciwnik wcześniej zginął. Może być też tak by ustalić ilość czasu na turę. Teraz jest chyba (nie wiem, nie interesowało mnie to) 60 sekund, a w panelu przygotowawczym można by to zmienić. Coś takiego mogło by ustawiać podczas zapisu na arenę w trybie manualnym zaraz po trybie incognito i zapamiętaj zapis między logowaniami. Wtedy informacja o tym, że gracz wystawił się na arenie z takim limitem czasowym mogła by widnieć obok poziomu postaci.
    Według mnie głupota, bo każdy by przedłużał turę, żeby w ostatniej sekundzie podleczyć się i wygrać, bo będzie miał więcej HP.

  15. #90
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Tak naprawdę to wcale nie jest głupie, po określonym czasie po prostu załączałyby się skrypty i walka toczyłaby się automatycznie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •