Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wrażenia z eventu + Co zdobyliście?

  1. #1

    Wrażenia z eventu + Co zdobyliście?

    Jak wam się podobał? Co było najciekawsze/najnudniejsze? Co zdobyliście?

    Tu możecie się podzielić opiniami i zdobyczami z eventu.

    Ja jak już wspomniałam przez większość czasu tylko wyścigi + zadania. Pomogłam trochę z Uciekającym Jajkiem, Trochę Zajęcy i Kuraków.

    Mini były takie sobie, monotonny był Jajek ale to akurat jego urok.

    A i mieliśmy ciekawego bonda ;d

    A z dropów to głównie śmiećmiksy, eq nieunikatowe za jajka, Różdżka pośpiechu :X, Mega lek 3 za zadania, Wielkie Jajo :O. I dobre 500 żetków jak nie więcej.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 15-04-2015 o 14:42

  2. #2
    Fatal
    Konto usunięte
    Event najlepszy ze wszystkich które były do tej pory, ale niestety szybko mi się znudził. Z nagród: Złote Pióro, Mega Przyspieszenie, Rękawice Pośpiechu, Astralny Diadem.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2011
    Postów
    50
    Mogę w końcu napisać, że po raz pierwszy postarali się z eventem Od razu było widać bo ilościach graczy online. Dobre pomysły aby tak dalej.

  4. #4
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Fajny event, jednak wiadomo, że po kilku dniach się trochę nudzi. Nagroda kolekcjonerska mogłaby być za mniej niż 300 pisanek, żeby potem już się nie męczyć i nie dobijać tego na siłę. Z 200-250 byłoby okej, nadal dla aktywnych graczy eventu przecież, a chyba o to chodzi. :)

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Najgorsze zaganianie kurczaków.
    Dostałam Trzęsienie ziemi ;x i kapcie astralne.
    12 dni to za długo. I za dużo było chyba do robienia. Lepiej 4 dni i 100 pisanek na koszyk.
    Wyścigi fajne pozarabiałam sobie żetonów.
    Szukanie jaj mogło być ograniczone do wyspy.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Event dobry, tylko trochę dużo czasu wymagał, żeby wszystko ogarnąć. Nie chciało mi się bawić w wyścigi, kurczaki tylko parę dni zaganiałem, a później tylko biłem zające i szukałem jajka. Łącznie 7 złotych piór, 2 x uszy zająca, 2x myrmidońskie buty, pajęcza włócznia, za zadania dzienne dostałem pluszowego zajączka i psioniczny atak ;/ I za oddanie 300 pisanek koszyk wielkanocny

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    Pajęcza Włócznia
    Koralowa Różdżka
    Mythrilowy Helm +2 (all MP)
    Pierscien Oswiecenia
    Berserk
    Bididididid!

  8. #8
    Juz chyba 2 razy pisalem jak to bylo u mnie, wiec nie bede powtarzal :P. Powiem tylko, ze bardzo przyjemny event, brawo dla tworcow.
    Co do nagrod, u mnie wygladalo to tak:
    -glupoty: miksturki, oslonki, nieunikaty
    -unikaty za pisanki: buty gothar +2 (chyba szczesliwie z najslabszym bonusem w grze, osobiscie moje +0 mialy tylko 1 punkt dodatkowy mniej. Poszly na aukcji za minimalna - 20k ;-; )
    -za dzienne: wielkie jajo (posellam, pisac w grze) *szczesliwy* cios (naprawde bardzo zabawna ironia, smieje sie glosno)

    Ale lepszy rydz nisz nidz nie liczac odnowek zarobilem okolo 230k za same nagrody, dla mnie spk.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 15-04-2015 o 23:39 Powód: emotki mnie oszukaly

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2011
    Postów
    41
    O JA CIĘ EVENT WYMIATAŁ :O

    Uwielbiałem zadania codzienne, a wyścigi kurczaków to genialny pomysł! Szkoda, że nie mogą być cały rok Potworów nie ubijałem, ja taki nieubijny jestem, ale reszta MEGA!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •