Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 77

Temat: Devos Opinie

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Najpierw był problem bo nie było Devos, teraz jest problem bo jest, ludzie, czego wy chcecie w końcu? Co do tego szybkiego nabijania lvl, to jest bezsensowne, kończycie od razu fabule i wbijacie ten maksymalny poziom a potem narzekacie ze nic w tej grze się nie dzieje. Także pomysście czego wy chcecie. To dopiero wprowadzona mapa, normalne że są błędy, to niedługo będzie poprawione.
    Ostatnio edytowane przez raizer ; 22-01-2015 o 21:00

  2. #47
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Moja opinia co do Devos to okej super mi się podoba ale nie wygląda na 900 dni pracy, po takim czasie spodziewałem sie czegoś "wow" a jest tak sobie. Jeśli kolejne miasto będzie działać na podobnych zasadach jak w mfo2 to max z 3-6 miech pracy a nie jak już czytam 2016.

    Miasto piękne tylko nie wygląda na 900 dni pracy

  3. #48
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Do tego - Duchy Gothar ubija się na 48 lv. Kalvadora domyślnie na 55 lv. Te 7 poziomów to w moim odczuciu za duża różnica.
    Nie zgodziłbym się. W eq:
    Różdżka Gothar +5
    Kapelusz Gothar +2
    Zbroja Gothar +2
    Trzewiki Garudy +0
    Pas Orka +3
    Na 51 poziomie dałem radę go pokonać. A to przy kijowym eq (przecież można podmienić trzewiki na buty gothar, Za to wziąć pancerz garudy albo pancerz orka - same zyski!)

  4. #49
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Nie zgodziłbym się. W eq:
    Różdżka Gothar +5
    Kapelusz Gothar +2
    Zbroja Gothar +2
    Trzewiki Garudy +0
    Pas Orka +3
    Na 51 poziomie dałem radę go pokonać. A to przy kijowym eq (przecież można podmienić trzewiki na buty gothar, Za to wziąć pancerz garudy albo pancerz orka - same zyski!)
    Napisz na którym pokonasz zmorę i lewka.... ;} I na jakich potworach expiłeś... W moim przypadku było dość monotematycznie... Polski pociąg wersja dla odważnych... Czyli przez parę lev mnie gryzły pluskwy, bo nie opłaca się wbiegać pod wodę na parę min expu;p
    Na rozbójnikach idzie szybko łatwo i przyjemnie. Fajna wersja jak ktoś ma dużo pkt, a mało czasu .

    @Mus wymień te parę smaczów.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #50
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    51 poziom, porządny skrypt, exp na 2x pluskwy (rózga gothar, kapelusz gothar +2, zbroja szczura, trzewolce garudy, bransoleta garudy ~dla chcącego nic trudnego). Jak odbiorę kilka rzeczy to zmorę ubiję na 52 poziomie.

  6. #51
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Nie zgodziłbym się. W eq:
    Różdżka Gothar +5
    Kapelusz Gothar +2
    Zbroja Gothar +2
    Trzewiki Garudy +0
    Pas Orka +3
    Na 51 poziomie dałem radę go pokonać. A to przy kijowym eq (przecież można podmienić trzewiki na buty gothar, Za to wziąć pancerz garudy albo pancerz orka - same zyski!)
    Wyraźnie napisałem "domyślny". To znaczy poziom, na którym słabszy gracz w sklepówkach go ubije. Tak samo z duchami - Po 48 lv każdy był w stanie je ubić.

  7. #52
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    Na 57 nie dawałem rady na 2x Pluskwa. Na 3x rozbójnikach łatwo i przyjemnei nabiłem 60 lvl.
    Bididididid!

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    32
    Ja nie potrafie wbić wogule 16lvl nie wiem gdzie expić czy na x2 króliki czy na tygrysy x3

  9. #54
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    2x Tygrys, lub pojedyncze gdy sobie nie radzisz
    Resztę eny na 2x Ognik w źródle energii, bo plazma.

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    32
    wiecie ze ubiłem w jeden dzień kiedyś trzy lata temu aż 8 plazmów

  11. #56
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76
    Pomoże mi ktoś z questami:Odnajdź Świątynię Lewiatana, Sposób na pokonanie Zielonego Jaszczura. Jak na razie to exspie do 60 ale już mi by się to przydało

  12. #57
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    1. Narzekaj na brak upka.
    2. Gdy jest już upek nie rozwiąż żadnego questa samodzielnie.
    3. Nazywaj siebie graczem pod fabułę...

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    61
    Leonardo

    Nie wiem czym się chwalisz ale ja ubiłem Kalwadora na 52 poziomie i eq było bez +
    Ostatnio edytowane przez DĘBOWE MOCNE ; 23-01-2015 o 15:01 Powód: nie ten cytat

  14. #59
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jakiś typ rozwalił Kalvadora klątwą umarlaka. Tak ma być?

  15. #60
    Poprawione około 2 w nocy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •