Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Błąd brak rankingu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681

    Błąd brak rankingu

    https://mfo3.pl/r/b41eef345 drużyna TvT po usunięciu drużyny Dżihad nie dostała rankingu.

    [tu nie było nic ważnego]

    Inicjatorem, pomysłodawcą jak i wykonawcą był Bel Shadow
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 26-12-2014 o 10:29

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Straciłem dobre 30 minut a na koniec nie dostałem ranku. Może należy to naprawić?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    My specjalnie daliśmy się pokonać, bo stwierdziliśmy, że walka o nic to tylko marnowanie czasu.
    Tak,Tak wymowki zawsze najlepsze, ale nie mi nie chodzi o walke tylko chce rank ktory zdobyłem

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Drużyny w przyszłości czeka przebudowa, a tego rankingu i tak nikt nie respektuje.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,383
    Co nie znaczy, ze nie powinni go dostać, Antek (o ile to rzeczywiscie blad).
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    No to na pewno błąd. Niech ktoś kto ma możliwość odejmie punkty przypisane do mojej postaci i im odda (walka było o 10 rankingu drużynowego). Moglibyśmy to oddać przez drugą walkę i poddanie się, ale przecież wiadomo że kary za takie bezczelne przelewanie rankingu są stale wymierzane i respektowane przez graczy mfo, więc nie chcieliśmy wyłapać bana. Dlatego zgłosiłem ten błąd tutaj.

    Ogólnie to przepraszam, przyznaję się do błędu, obiecuję że więcej go nie uczynię.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •