Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 101

Temat: 2. rocznica eliar a Devos brak

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    I tak i tak do upka trzeba będzie długo czekać, tak samo długo można wyczekiwać tego panelu gm.

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Masz racje Monster, będziemy czekać nawet bardziej niż długo, zanim oni zrobią Devos i ten panel GM to miną wieki, jeszcze się zabierzcie za ten System PvP. A jeszcze zanim zrobią Nordie to każdy w tej grze będzie na emeryturze i jeszcze zanim będzie Salamandria to już nie chcę nic mówić.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Jak się stanie przy Ete to widać Oasis czy jakie tam w mfo2 to miasto było, więc jest iskierka nadziei na to że kiedyś to wszystko będzie xd

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Miejmy nadzieję że jak na mapie miasto już jest to kiedyś i będzie można do niego wejść.

  5. #50
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał TheMonster Zobacz post
    Jak się stanie przy Ete to widać Oasis czy jakie tam w mfo2 to miasto było, więc jest iskierka nadziei na to że kiedyś to wszystko będzie xd
    to jest Kurthus

  6. #51
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał raizer Zobacz post
    Masz racje Monster, będziemy czekać nawet bardziej niż długo, zanim oni zrobią Devos i ten panel GM to miną wieki, jeszcze się zabierzcie za ten System PvP. A jeszcze zanim zrobią Nordie to każdy w tej grze będzie na emeryturze i jeszcze zanim będzie Salamandria to już nie chcę nic mówić.
    Nadal nie napisałeś co nie tak z systemem PvP.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Cytat Napisał Ziarrno Zobacz post
    chciałeś powiedzieć stali gracze,
    A ja wydałem kilka groszy, bo wiem że bez wsparcia żadna gra free to play niema racji bytu, mfo znam od 1 części i byłem wtedy o wile młodszy, to już będzie kilka ładnych lat jak się było w jedynce w folhord czy oasis i biło nałogowo "marlboro" nie chcę bronić administracji za zwłokę z upkiem, znam kilka osobistych przyczyn o których mi się nie chce spuszczać które mogą być powodem braku upka, a może już pisałem wcześniej :P Nie pamiętam. mam do tej gry sentyment, to czemu mam jej nie pomagać przetrwać w jakikolwiek sposób?? tak na prawdę niema aż tylu gier że mimo chujowej fabuły i grafiki chce się grać a "MFO" jak dla mnie spełnia moje wymagania, jest przejrzyście i niema zbyt wielu bugów, do tego dochodzi interakcja z innymi graczami, a jak znajdą sie jakieś bugi są szybko naprawiane, dobra gra "ftp"
    wykonanie nie jest najgorsze a nowych/starych graczy wciąż przybywa. Można powiedzieć że administracja żyje swoim życiem a gra swoim. A na koniec powiem dawać upka!! bo nudno!!
    Parę groszy to i ja wydałem wiadomo W mfo2 też gram z przerwami od 2006/7. O mfo3 powiem tyle, że nie osiągnęło tego samego sukcesu co mfo2. Tam w 2009 było jakieś 500+ online do tego około 100tyś. graczy. Tutaj jest zaledwie 100+ online do tego sporo ludzi gra ze starej wersji.
    Grasz jeszcze w v2? Jaki masz nick i na którym sw?
    Ostatnio edytowane przez MiTrAnDiR ; 23-07-2014 o 20:30

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Cytat Napisał raizer Zobacz post
    Masz racje Monster, będziemy czekać nawet bardziej niż długo, zanim oni zrobią Devos i ten panel GM to miną wieki, jeszcze się zabierzcie za ten System PvP. A jeszcze zanim zrobią Nordie to każdy w tej grze będzie na emeryturze i jeszcze zanim będzie Salamandria to już nie chcę nic mówić.
    Jak będzie Salamandria to Ty dorośniesz może.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nadal nie napisałeś co nie tak z systemem PvP.
    Tu nie chodzi o jakieś błędy czy to, że PvP jest nudne, mało rozwinięte, nawet już nie to, że się nie opłaca tylko nie ma z kim walczyć

  10. #55
    Cytat Napisał polik Zobacz post
    Parę groszy to i ja wydałem wiadomo W mfo2 też gram z przerwami od 2006/7. O mfo3 powiem tyle, że nie osiągnęło tego samego sukcesu co mfo2. Tam w 2009 było jakieś 500+ online do tego około 100tyś. graczy. Tutaj jest zaledwie 100+ online do tego sporo ludzi gra ze starej wersji.
    Grasz jeszcze w v2? Jaki masz nick i na którym sw?
    Jak było powyżej 300 osób to servy padały :9 (Jak ktoś kojarzy CF to wie o co chodzi )

  11. #56
    Werkua
    Konto usunięte
    I właśnie dlatego zrobiłam sobie przerwę w grze... a tak poza tym to w 2 lata można zrobić z 20 mapek Devos minimum o.o

  12. #57
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Werkua Zobacz post
    I właśnie dlatego zrobiłam sobie przerwę w grze... a tak poza tym to w 2 lata można zrobić z 20 mapek Devos minimum o.o
    Nie masz nawet 50lv

  13. #58
    Houqe
    Konto usunięte
    Kiedy wreszcie wprowadzą Urkaden??






    Wysłano z Inernet Explorer 8.122.09

  14. #59
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Houqe nie ma aż takiego problemu jak my, na explorerze nie ma jeszcze Urkaden

    PS: Fajnie to zrobiłeś Houqe, łap plusa

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    W Explorerze czekają na Urkaden... ale w MFO2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •