Ponieważ miałeś jeszcze jedną turę do zejścia poprzedniej bariery magicznej, a te same statusy nie mogą się nałożyć na siebie.
Ponieważ miałeś jeszcze jedną turę do zejścia poprzedniej bariery magicznej, a te same statusy nie mogą się nałożyć na siebie.
W momencie w którym użyłeś na sobie Osłony Magicznej, miałeś jeszcze status Bariera Magiczna przez jedną turę. Ilość tur przy nakładaniu tych samych statusów na siebie się nie kumuluje.
ale po tej turze ona znikała i chciałem aby po zniknięciu automatycznie dodała się kolejna, aby nie było kolejki bez osłony magicznej..
Dopiero wtedy mogłeś dać następną.ale po tej turze ona znikała
Tak to obecnie działa i nie zanosi się na zmiany.
To już NPCowi w grze nie może być ciężko?
Poprawność polityczna dotarła do MFO?
Mapy startujesz do parlamentu EU z list Palikota że ci się tak zebrało![]()
Jestem magiem i mam Wiatr, opłaca się kupować inne zdolności np. ogień,lód,pocisk magiczny?
Wszystkie można mieć, ale lepiej nie używać jednocześnie tych z przeciwnymi atrybutami.
A ja mam pytanie do Administracji.
Dlaczego Vel za posiadanie dwóch multikont Kira i Alvaron dostał bana, a vegoo za posiadanie również dwóch miltikont LastChance i MuSmiech bana nie dostał?
ważne że chociaż jeden dostał
Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.
Dlaczego nigdy nie dostaje za walke na arenie zetonow?
Za kazdym razem jest "Musisz miec ileś tam punktów rankigowych zeby dostac zeton".
I jak bede mial ile tam napisane to znowu to samo, tylko teraz wieksza liczba sie wyswietla WTF
Musisz mieć 2x więcej rankingu od bazowego. Bazowy ranking rośnie wraz z levelem. Takie zabezpieczenie przed farmieniem żetonów.
Dlaczego nieumarli chodzą w dresie?