Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Czy to będzie multi konto?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176

    Czy to będzie multi konto?

    Gram z koleżanką, ona nie będzie wchodziła na swoje konto z mojego komputera i na odwrót. Chcemy na jej koncie zrobić postać do trzymania naszej wspólnej kasy. Czy nie grozi to banem? Ona by mi dawała na handlu pieniądze, a potem ja jej na postać do trzymania pieniedzy. Możemy tak zrobić?

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie grozi
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,384
    Gram z koleżanką, ona nie będzie wchodziła na swoje konto z mojego komputera i na odwrót. Chcemy na jej koncie zrobić postać do trzymania naszej wspólnej kasy. Czy nie grozi to banem? Ona by mi dawała na handlu pieniądze, a potem ja jej na postać do trzymania pieniedzy. Możemy tak zrobić?
    Do czasu aż nie wchodzicie na swoje konta (ty na jej albo ona na Twoje) nie grozi Wam nic. Możecie grać na swoich komputerach, ale tylko na swoich kontach. Nawet możliwa jest gra z jednego IP, ale gdy wyjdzie panel GMa bedzie trzeba zgłosić grę na jednym IP z kimś innym .
    Bididididid!

  4. #4
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    ale gdy wyjdzie panel GMa bedzie trzeba zgłosić grę na jednym IP z kimś innym .
    gdzie jest tak napisane?

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,384
    gdzie jest tak napisane?
    Taka informacje dostałem od ADIHC1, gdy informowałem, że mój brat chce zacząć grać w MFO3 jakieś 1,5 roku temu. Nie wiem czy aktualne.
    Bididididid!

  6. #6
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Taka informacje dostałem od ADIHC1, gdy informowałem, że mój brat chce zacząć grać w MFO3 jakieś 1,5 roku temu. Nie wiem czy aktualne.
    Adi nie jest wiarygodnym źródłem - nie ma żadnej pozycji w grze. Proszę nie siać plotek i zamętu.

  7. #7
    ale gdy wyjdzie panel GMa bedzie trzeba zgłosić grę na jednym IP z kimś innym
    Gwoli ścisłości, nie pisałem, że trzeba będzie. Wspomniałeś mi o grze z bratem, zasugerowałem byś przypomniał mi o tym, kiedy będzie panel GM i żeby każdy z was logował się wyłącznie na swoje konto.

    Grę z rodzeństwem lepiej jest zgłosić, niż potem tracić czas na tłumaczenie się w zażaleniu. Na razie jednak nie ma oficjalnego panelu GM, także ze zgłoszeniami trzeba poczekać.

    No chyba, że jednak automat powróci (tym razem by banować, a nie tylko zmniejszać szybkość regeneracji energii), wtedy trzeba będzie tłumaczyć się z powiązań z innymi kontami.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,384
    Ok spoko szefie, po prostu mialem i nadal mam to na uwadze i myslalem, ze odnosi sie do to wszystkich przypadków, w ktorych konta moga byc w jakis sposob powiazane.
    Bididididid!

  9. #9
    myslalem, ze odnosi sie do to wszystkich przypadków, w ktorych konta moga byc w jakis sposob powiazane
    Właściwie dotyczy. Powinienem był napisać to bardziej ogólnie, a odniosłem się jedynie do Twojego przypadku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •