Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 92

Temat: Turniej TvT

  1. #61
    I właśnie o tym mówiłem, z turnieju zrobi się samowolka bo tak niektórym jest bardziej na rękę.

  2. #62
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Paranormal Heskey Zobacz post
    I właśnie o tym mówiłem, z turnieju zrobi się samowolka bo tak niektórym jest bardziej na rękę.
    Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Przecież i tak nie mogą walczyć w trzech skoro zapisali się w 4 osoby.

  3. #63
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Cytat Napisał Otherside Zobacz post
    jak cos to mozemy walczyc w 3, no nie?
    Jak przez dłuższy czas nie będziecie mogli się z nikim zgrać w 4v4 to możecie zawalczyć 3v3.

    Druga sprawa Deks podobno dostał bana. Wiec odpada jedna drużyna. Są dwa rozwiązania albo przechodzimy w wariant z 9 zespołami albo czekamy na inna drużynę.

  4. #64
    Perfektus
    Konto usunięte
    Z tego co wiem główne założenie turnieju było takie, aby walczyć 4 vs 4, a tymczasem walki 3 vs 3 na spokoju mogą być. No ciekawe.. My tak samo jak i assassini, zapisaliśmy się, dlatego że miały być pojedynki ośmioosobowe.

  5. #65
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Tak, ale ciężko jest zebrać się ośmiu osobom w tym samym czasie więc jeżeli żadna walka się z tego powodu nie odbędzie to lepiej zawalczyć 3v3.

  6. #66
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    2v2 to też walki teamowe ;]

  7. #67
    dziwna zasada z tymi ósemkami, na wcześniejszych turniejach (turnieju?) 3v3 to byl standard, chyba tylko kilka razy się udało zawalczyć 4v4
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #68
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Jak obie strony sie dogadają można walczyć 3v3 od początku.

  9. #69
    No to ja żądam zwrotu wpisowego, bo czuję się w tym momencie oszukany. Założenia były inne, a ja wpisałem drużynę głównie z tego względu że miały się odbywać walki 4vs4 (w krytycznych sytuacjach miały być walki 3vs3). Dyspozycyjność w drużynie jest ważna, jeżeli moja drużyna jest w stanie ustawić się na 4vs4 to tego samego oczekuję od innej drużyny. Jeżeli wiadomo było, że nie wypali wersja 4vs4, to trzeba było to odrazu ustalić, że robimy turniej 3vs3 z możliwością 4vs4. Wtedy bym wydał to 100k na coś bardziej pożytecznego.

    Turniej się rozpoczął i zrobiła się samowolka. Zmiany regulaminu wciągu turnieju są nie na miejscu. Ponadto temat nadal jest w poczekalni.
    Zmiany w drużynach, jeden wielki chaos.
    Ostatnio edytowane przez Paranormal Heskey ; 15-04-2013 o 21:15

  10. #70
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Spokojnie, jeszcze ani jednej walki nie zawalczyłeś... I jakie zmiany ew regulaminie ?

  11. #71
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Assassyni ostatnio zachowują się inaczej, musisz wybaczyć im tą nerwowość ;)

  12. #72
    @jano
    Nie chodzi mi o jawne zmiany w regulaminie, tylko zmiana idei pod wpływem innych.
    Ostatnio edytowane przez Paranormal Heskey ; 15-04-2013 o 21:52

  13. #73
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Innym pasują rozgrywki 3v3 wiem, że trudno jest o 8 osób online na raz ale nie każdy będzie się pod Was podstosowywał. Jak Wam tak to przeszkadza, wypiszcie się.

  14. #74
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Paranormal Heskey Zobacz post
    No to ja żądam zwrotu wpisowego, bo czuję się w tym momencie oszukany. Założenia były inne, a ja wpisałem drużynę głównie z tego względu że miały się odbywać walki 4vs4 (w krytycznych sytuacjach miały być walki 3vs3). Dyspozycyjność w drużynie jest ważna, jeżeli moja drużyna jest w stanie ustawić się na 4vs4 to tego samego oczekuję od innej drużyny. Jeżeli wiadomo było, że nie wypali wersja 4vs4, to trzeba było to odrazu ustalić, że robimy turniej 3vs3 z możliwością 4vs4. Wtedy bym wydał to 100k na coś bardziej pożytecznego.

    Turniej się rozpoczął i zrobiła się samowolka. Zmiany regulaminu wciągu turnieju są nie na miejscu. Ponadto temat nadal jest w poczekalni.
    Zmiany w drużynach, jeden wielki chaos.
    Jak najbardziej podbijam wypowiedź Paranormala. My, jako team zapisaliśmy się z myślą o walkach 4v4 i nie mamy zamiaru odpuszczać. Jeżeli ktoś nie jest w stanie zebrać ekipy, to po co się zapisywał do tego turnieju? Ponadto nie powinno być takiego czegoś, że fejmowate drużyny są za walkami 3 na 3, bo im to lepiej idzie i my musimy się na to godzić. Jeżeli tak się stanie proszę o zwrot wpisowego. I jeszcze jedna kwestia, dlaczego temat dalej siedzi w poczekalni?

  15. #75
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    U nas ciężko jest znaleźć nawet 2 osoby, ja chce walczyć solo!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •