Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: a może cofnąć jakieś zmiany w grze ?

  1. #1
    Valek
    Konto usunięte

    a może cofnąć jakieś zmiany w grze ?

    Witam .
    a moze administracja mogłaby cofnąć jedną zmiane w grze , która nastąpiła nie dawno ?
    dokładnie chodzi o to :
    Kiedy walka z grupa x2 była tak ,ze schodzil 1 punkt energi .
    A teraz za grup x2 schodza 2 punkty , i gdzie jest ten bonus ,ze rozwalismy 2 moobki w 1 grupie ?
    albo jaka jest roznica ,ze pojdziemy na wiekszy resp grupek x1 ?
    zadnej nie ma ..

    Mi jako graczowi , przed wprowadzeniem tych zmian które są od 07.12.12 grało sie 3 razy lepiej niż teraz .

    gra zostala ułatwiona do maksa , i co to za gierka jak szybko fajnie łatwo leci . .
    i nie ma teraz takiej checi w nią grania .

    drodzy gracze , jak myślicie ?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,525
    Ja myślę, że twoje narzekania są bezpodstawne. Nie ma obowiązku grania w MFO. Skasuj konto i nie będziesz mieć tego "problemu".
    Te zmiany były planowane od długiego czasu, aż się prosiły aby je wprowadzić.

  3. #3
    Valek
    Konto usunięte
    ale z tego co wiem , kazdy może wypowiedziec się nie ?
    Kilku ogarnietych graczy , którzy lubią mfo , zapewne wstawią sie za mna .
    bo co to za gra jesli jest w huj ułatwiona za przeproszeniem ..

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Dobrze jest tylko wam się tak wydaje xD

    Ja mam na 31 lwl dziennie do zabicia 200 wamp po 177 expa + wampa co mi daje 35k expa + boss a takto bym chodził na 2x lew to bym miał 30 k + gryfa.

    Rusz głową Teraz opłaca się bić jak najmocniejsze moby w jak najmniejszych grupach. Na 3 to możesz chodzić jak czasu nie masz i chcesz szybko wyexpic.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,525
    Jak jest źle, to jest źle, bo jest źle, jak jest za dobrze to jest źle bo jest za dobrze. Jeszcze się taki nie urodził, by mu dogodzili.

  6. #6
    na 1x dostajesz 80% dropu, na 2x 100%, uwzględniając ilość potrzebnej eny, więc zawsze lepiej więcej no i szybciej, mi bardziej przeszkadza to wpychanie pvp na siłę
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •