Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: MF-Zakup.

  1. #1
    najemnikk
    Konto usunięte

    MF-Zakup.

    Witam mam problem otóż. ostatnio zaczolem ZNOWU grać po przerwie i wczoraj wyslalem sms o 10 mf wszystko ok . dzis chcialem znowu sms i pokazuje sie na tele. Wysylanie nie powiodlo sie. Czy to wina moja? komórki? mam Sieć T-Mobile.Nie jestem pewien przedtem kupywalem i bylo git. jak to jakas opcja w tele to powiedzcie jaka/ bo gralem w inna gre ostatnio 1 tyg temu i tez wyslalem sm git a za 2 razme to samo co tu...o co chodzi? jak to opcja w tele napiszcie jaka

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Masz kase na telu?

  3. #3
    najemnikk
    Konto usunięte
    Tak mam powyżej 20 zeta a to kosztuje 5 zl?!

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Nie całe 5 zł kosztuje 10 mf.

  5. #5
    najemnikk
    Konto usunięte
    noi co z tego może zaczniesz pomagać a nie KOMENtować?

  6. #6
    najemnikk
    Konto usunięte
    Pomoże ktoś?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,815
    Upewnij się że wysyłasz na numer za 10 MF i że masz tyle środków. Jeśli tak, to spróbuj za jakiś czas ponownie - może jakiś czasowy błąd sieci.

  8. #8
    najemnikk
    Konto usunięte
    Dobrze. Probowalem 30 min temu. ostatni raz. Tera probuje ponownie i znwou to samo!!! ale w innej grze mialem to samo co jest..jakies ustawienie tele czy co?

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,815
    Cytat Napisał najemnikk Zobacz post
    Dobrze. Probowalem 30 min temu. ostatni raz. Tera probuje ponownie i znwou to samo!!! ale w innej grze mialem to samo co jest..jakies ustawienie tele czy co?
    Jesli bład występuje nie tylko z numerem MFO, to wina musi leżeć po stronie Twojego operatora. Zadzwoń do biura obsługi i zapytaj. Chyba, że w jakiś sposób włączyłeś blokadę z poziomu aparatu telefonicznego, choć nie wiem czy w ogóle taka możliwość istnieje. Zawsze możesz poczekać dłużej - może problem minie samoistnie.

  10. #10
    najemnikk
    Konto usunięte
    Poszperam w tele i moze sie uda mi naprawic.

    PS do biura obslugi klienta nie bede dzwonic -,-

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    44
    Ale wy macie cierpliwość do dysmózgi ludzkiej ;xx Jestem pełny podziwu...

    Żeby nie było że nie na temat, to znam taką sprawdzoną Ruską metodę na wszystko, zawsze pomaga, albowiem walnij 5 kilowym młotkiem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •