Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł otrzymywania punktów rankingowych za walki podczas igrzysk?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 46.67%
  • Nie

    16 53.33%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Zbędny prezent otrzymywany w czasie igrzysk.

  1. #16
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Proponuję stworzyć ankietę.

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    W swoim czasie byłam w top 10 pvp i zamierzam wrócić do tego postacią która expie albo tą... się zobaczy... jeśli już dawać ranking to może w późniejszych etapach igrzysk kiedy zostaje powiedzmy ok 10-15 osób by nie obciążać ryzykiem złapania na rank( po igrzyskach) kogoś kto wygrał bójkę 1;4 na początku igrzysk... może ustalić że prezent rank pojawia się gdy jest mało osób lub gdy mamy do czynienia z bójka 3vs3 lub mniej. Skoro graczom to tak bardzo przeszkadza.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #18
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Jeśli chodzi o moje zdanie to jest wszystko dobrze . jak komuś przeszkadza ze może zdobyć ranking niech nie zbiera prezentów.

  4. #19
    Pierwszy raz widzę żeby administracja tak broniła graczy pvp ) Cieszy.

    co do prezentów nie mam zdania jest mi to jedno

  5. #20
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    W sumie tak zdobytych punktów rankingowych to ranker chyba powinien się wstydzić ;)

  6. #21
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Muszę się zgodzić co mnie dziwi z większością wypowiedzi Coniego, ale fakt faktem jak napisał Tomi są to igrzyska śmierci, więc nie "gladiatorzy" nie brali by udziału. Akurat dla mnie te pkt mi przeszkadzają, ale fakt faktem wnoszą one nowych graczy do pvp co powoduje rozruszanie walk pvp po igrzyskach może w ciut brutalny sposób poprzez bójki, ale jestem na zostawieniem tego prezentu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •