Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Opuść turę

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Opuść turę

    Tak jak w temacie. Brakuje czasem takiej opcji podczas walki (np tarantule) gdy mamy, paraliż lub klątwę. Można bez tego przeżyć, ale nie zawsze chce się czekać na koniec tury, zwłaszcza przy podwójnej kolejce

  2. #2
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    miałem to zaproponować
    na tak

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    I gdzie to umieścisz? W dodatkowych opcjach (autowalki, pomoc ..) czy w menu atak/zaklęcia itd?
    Przypadkiem możnaby w to kliknąć i by były problemy.
    Trzeba przeboleć używanie itemów.

    Na nie.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Raczej w opcjach.

  5. #5
    Dobry pomysł

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł, w serii Final Fantasy z podobnym systemem walki jest opcja Defense i często się przydaje. Tutaj trochę brakuje tej możliwości opuszczenia tury.

  7. #7
    Raven the Saber
    Konto usunięte
    Pomysl z opcją "Obrona" jak najbardziej

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Jestem za. Mozna by tez w walkacg TvsT dodac opcje przekazania walki sojusznikowi (ale moglaby to byc zdolnosc+limit).
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    @Jaskier - nie przedobrzajmy ;]
    @Topic - też dobre, czuję też taką potrzebę z Ogrem, gdy chcę na dublu użyć sobie Bryzę, ale mam many 51 i musze Kamykiem walic ;]

  10. #10
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Doby pomysł , sam miałem to zaproponować ale nie wiedziałem jak się za to zabrać ^^ Hehe przydało by się to .

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    musaraj a czemu nie? Oczywiscie bylby limit uzyc i moglaby to w sumie byc zdolnosc.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  12. #12
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    musaraj a czemu nie? Oczywiscie bylby limit uzyc i moglaby to w sumie byc zdolnosc.
    Zdolność mówisz ? A przeczekanie ? To to samo też można tego użyć jako to ominięcie tury czy się nie da ?

  13. #13
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ale chodzi o coś, gdzie nie trzeba czekać aż skończy się czas tylko od razu, tutaj mamy ruch tylko paraliż.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2012
    Postów
    1
    Na tak

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •