Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Dzień/Noc

  1. #1
    Shunsui
    Konto usunięte

    Dzień/Noc

    Z tego co pamiętam to była taka propozycja ale warto ją przypomnieć.
    Kto jest za tym by pory dnia i nocy zostały też po evencie,oczywiście bez dyń,oraz by cały świat 'miał noc'.
    Sądzę,że dodało by to klimatu grze.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,522
    Tak, ale w godz. 22 - 06.

  3. #3
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Tak, ale w godz. 22 - 06.
    Ja myślałem np o 20 w zimę a o 22 w lato.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    22:00 to wcześnie troche, od 00:00 do 4:00
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    A nie lepiej od 1:00 do 3:00 ?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    a może w soboty o 17
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Czy godziny w których mamy lekką zmianę to takie istotne ? Chyba istotą propozycji jest żeby tak zostało, jak jest z lekką zmianą

  8. #8
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jestem w 100% za,

    Moje propozycje to: 21-9, 18-6

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zasmakowaliśmy fajnych mapek eterni i lange. Chcemy więcej!

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Jestem Za! Urozmaicenie przydałoby się bardzo w tej grze by zapełnić między updatowe nudy i przy okazji wciągnąć gracza. Jak na razie efekty toku nocy i dnia w Eterni i Langeburgu są satysfakcjonujące, pokazują że jeśli się chce to się potrafi!

  11. #11
    Via
    Konto usunięte
    Takiej propozycji oczywiscie nie mozna odmowic

    Przypomina mi sie jednak taki dziwny efekt: gdy loguje sie na postac znajdujaca sie w Eternii lub tez wchodze do miasta, z poczatku widze miasto za dnia, a dopiero sekunde(y) pozniej zaladowuje sie Eternia w swojej nocnej odslonie. Jesli nie jest to tylko sprawa mojego internetu to taka dyskoteka przy kazdym ladowaniu sie obszaru, do ktorego wchodzimy, bedzie posylac graczy do psychiatryka.

  12. #12
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    Jestem za. Było już trochę tematów tego typu i wszystkie byłe dobre. A top z eternią i lange było super. Jestem za!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •