Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 117 z 117

Temat: Igrzyska

  1. #106
    Pirrat
    Konto usunięte
    Kto idzie na igrzyska, żeby się podłożyć, podaj mi gracza

  2. #107
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Nikt nie broni wejść do takiej drużyny by sabotować walkę.
    Właśnie w tym momencie grupowanie ponoć działa, więc nie ma mowy w takim przypadku o sabotażu, czy tak jest na pewno to nie wiem, dlatego pytałem/proponowałem. Poczekajmy na odpowiedź Tomiego.

  3. #108
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Ja znalazłem pewien błąd (tak to nazwijmy), który psuje conieco. Jeśli jest się w trakcie igrzysk zapisanym na arenę, to można danego gracza zaatakować na arenie przez co jest na jakiś czas wyłączony z igrzysk. Raz, że nie może nikomu pomóc, dwa że jest bezpieczny, bo nie może odpaść z areny. Powinno być tak, że w momencie rozpoczęcia igrzysk jest się wypisywanym z areny, albo niech mistrz areny informuje, że aby dołączyć do igrzysk trzeba opuścić arenę.

  4. #109
    Pirrat
    Konto usunięte
    Usuńcie bony w uzbrojeniu lub możliwość grupowania, bo znowu dojdzie Memento do finału i wygra Ksi.

  5. #110
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Ja znalazłem pewien błąd (tak to nazwijmy), który psuje conieco. Jeśli jest się w trakcie igrzysk zapisanym na arenę, to można danego gracza zaatakować na arenie przez co jest na jakiś czas wyłączony z igrzysk. Raz, że nie może nikomu pomóc, dwa że jest bezpieczny, bo nie może odpaść z areny. Powinno być tak, że w momencie rozpoczęcia igrzysk jest się wypisywanym z areny, albo niech mistrz areny informuje, że aby dołączyć do igrzysk trzeba opuścić arenę.
    Potwierdzam, dziś tak walczyłem z paksem. Przez to potem zaatakowany został 4vs1 zamiast teamu ;p

  6. #111
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,797
    Ostatnia trójka/czwórka zachowała się nieracjonalnie nie eliminując Ksiliath
    Na igrzyskach sentymenty nie powinny obowiązywać.

    Grupowanie się wyłączy i dodamy śmiercionośne samo-naprowadzające "annihilatory" dla niewalczących przez dłuższy okres czasu.

  7. #112
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Grupowanie się wyłączy i dodamy śmiercionośne samo-naprowadzające "annihilatory" dla niewalczących przez dłuższy okres czasu.
    Co jeśli będzie przypadek, że zostaje 9 graczy i 8 graczy toczy walkę 4v4? ;)

  8. #113
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,797
    Cytat Napisał Filozof Zobacz post
    Co jeśli będzie przypadek, że zostaje 9 graczy i 8 graczy toczy walkę 4v4?
    Nie bój się już o tym pomyślałem

  9. #114
    Pirrat
    Konto usunięte
    Ja dodałbym skrzynkę pułapkę zabierającą na 1 walkę wszystkie bonusy z eq to zwiększyło by zmienność zwycięzców

  10. #115
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jestem po prostu przezorny.

  11. #116
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    Ostatnia trójka/czwórka zachowała się nieracjonalnie nie eliminując Ksiliath
    Na igrzyskach sentymenty nie powinny obowiązywać.
    Tomaszu, dawaj puchary za 2 i 3 miejsce .
    Bididididid!

  12. #117
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Igrzyska to porażka dobrze , że je olałem
    memento prawie padło z jakimis lamami , ktore lałem równo w tamtym i tym upie
    jak widac wszystko zalezy od farta pis joł
    Zero teamplayu , zgrania , umiejetnosci po prostu wejdzie albo nie wejdzie
    sory za błedy
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •