Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Bójka a wzywanie pomocy vol.2

  1. #1
    RAALPH
    Konto usunięte

    Bójka a wzywanie pomocy vol.2

    Chciałem poruszyć temat bójek 1vs1 a konkretnie sytuacji w której obie strony mają ten sam level ale nie są w tym samym przedziale rankingowym. Chodzi mi o sytuacje w której osoba z niższym rankingiem atakuje.

    Przypuśćmy teoretycznie że dopiero co nabiłem 50lvl i chciałbym kogoś zaatakować bardziej doświadczonego ze znacznie wyższym rankingiem. Sytuacja taka powoduje patologie tego typu że osoba z wyższym rankingiem może wezwać pomoc. Skoro atakuję kogoś z wysokim rankingiem oznacza to że jest to silna postać dlatego nie widzę powodu aby mogła wzywać sos. Sama opcja wzywania pomocy ma na celu pomaganie słabszemu ( w założeniu z niższym lvl i rankingiem ). Wiadomo że ranking można sobie sztucznie zaniżać(zawyżać) dlatego są przedziały rankingowe. To że walka nie jest o ranking jest w tym wypadku zrozumiałe i ma utrudniać tego typu nadużycia. Mi natomiast chodzi o sam fakt wzywania pomocy.

    Moja propozycja jest następująca: w takim przypadku jak wymieniłem powyżej opcja wzywania pomocy powinna byc wyłączona dla obu stron. Osoba atakowana z wyższym rankingiem nie może wzywać pomocy.

    Jako przykład podam moją walke, w której zaatakowałem lamke z wyższym rankingiem:

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=88930&vtid=0

    Mile widziane własne opinie ale bez bluzgów

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    Czemu się z Ciebie taki płaczek zrobił? Taka zasada obowiązywała od zawsze i Ci się nagle przypomniało że to jest fe. Chcesz nabywać doświadczenie z graczem który ma wyższy ranking to poproś o pojedynek, czego ty oczekujesz poprzez zaatakowanie? Że ja będę marnować odnówki i mobilki, skoro mogę sobie kogoś wezwać?...

  3. #3
    ale osobie z wyższym rankingiem może nie chce się walczyć ze WSZYSTKIMI co go zaatakują ?

    lepiej coś zrobić z tym żeby osoba na 51 lvlu mogla lapac osoby na 50 lvlu
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    RAALPH
    Konto usunięte
    @mdmx

    Nic do Ciebie nie mam, pewnie też w emocjach nie zauważyłeś jaki to jest dział stąd te pretensje że chcę coś zmieniać Jest to moja PROPOZYCJA. Ciekawe czy jak kogoś atakujesz to też się zastanawiasz czy ma mobilki i odnówki na walke z Tobą? Szczerze to wątpię a opcja wzywania pomocy jest w moim przekonaniu nieuzasadnionym wsparciem dla Ciebie.

    @ jeahok

    bójka to bójka tu chciejstwo nie ma nic do rzeczy. Jak atakują Ciebie to trzeba się bronić, ok to zrozumiałe. Ja natomiast zastanawiam się i pytam dlaczego ktoś kto ma znacznie wyższy rank i ten sam lvl może wzywać pomocy w walce 1vs1
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 28-08-2012 o 23:01

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    sugeruje że dyskutowanie na temat funkcji, która obowiązywała przez tyle czasu nie ma sensu. Nie, nie zastanawiam się, tak jak i ty, dlatego skorzystałem z mojego prawa czyli wezwałem pomoc i nie ma co tu rozkminiać tego wątku, bo takie było moje prawo.

  6. #6
    RAALPH
    Konto usunięte
    Dlatego ja wniosłem propozycję zmiany tego "prawa". Mile widziane jakieś sensowne argumenty a nie teksty w stylu: obowiązywała przez tyle czasu więc nie ma sensu cokolwiek zmieniać.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    Cóż, więc moim sensownym argumentem jest:

    ...

    Jestem na nie! :]
    cruel.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A mi się pomysł podoba, będzie można utemperować wtedy niektórych "rankerów"

  9. #9
    Coni
    Konto usunięte
    Mi na przykład nie chciałoby mi się walczyć co chwilę z graczami 130 rankowymi, którzy się chcą testować.
    Niech się testują w walkach w swoim przedziale albo niech zapytają o pojedynek.
    Marnotrawstwo kilkunastu minut + koszty walki mnie nie bawią, wybacz.
    Na NIE.

  10. #10
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    Coni możesz przegrać i nie tracisz miksów

  11. #11
    RAALPH
    Konto usunięte
    @Coni

    Ja uważam że skoro ktoś ma wysoki ranking to siłą rzeczy oznacza że lubi się bić pvp Co do spytania się o pojedynek to miałem raz taką sytuacje i spotkałem się z odmową. Gracz uznał że mam za niski ranking i on z tej walki nic nie będzie miał ( materialista ). A co do kosztów walki to też nie uważam żeby były duże, zwykle na takich zawodników wystarcza kilkanaście tur i po walce

  12. #12
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Mi ten pomysł się nie podoba, bójki zostaną zepsute po takich wprowadzeniach.Wystarczy już fakt, że w bójkach TvT agresor nie może mieć więcej ludzi/lv niż obrońca.
    Popieram post Mdmx, jeśli chcesz walczyć z rankowcami to masz opcję "pojedynek". Bójka to bójka powinna być dla wszystkich tu grających

  13. #13
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    to jest ok.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    21
    Wiem że nie mam nic do gadania ale jestem na nie :P Czemu? Bo założę się że jakbyś Ty dostawał w ciry to sam byś wezwał pomoc.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    To, że ma się wysoki ranking o czymś świadczy. Przy równej walce (chodzi o poziomy) TERORETYCZNIE gracz hr powinien mieć przewagę, bo teoretycznie jest lepszy. Wzywanie pomocy to w takich przypadkach żenada, więc jak najbardziej na tak propozycja.

    @Mdmx - jak Ci się nie chce tracić miksów, to po prostu poddaj walkę - i tak nic nie traci się .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •