Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Sortowanie wg lokacji (gracze w pobliżu)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145

    Sortowanie wg lokacji (gracze w pobliżu)

    Jak w temacie, myślę że pomogłoby to przede wszystkim osobom, które co chwilę spamuje "haj-levele" o "pomuc z kobrom", albo "orłem".
    Sprawdzamy osoby obecne na danej lokacji i prosimy po prostu o pomoc, bo skoro są pod ręką to czemu nie. Albo np. ja, w tej chwili znajdując się na wichrowym wzgórzu, zdając sobie sprawę że żadna osoba z przeze mnie obserwowanych nie jest onlajn, a nie w moim typie jest przeszukiwanie całej listy graczy, aby odnaleźć który z nich znajduje się w okolicach nawiedzonego kościoła w celu wymiany kapłana, bardzo bym sobie ułatwił wszystko ustawiając wyświetlenie osób, które tam są.

    Myślę, że dość klarowne a też raczej nie wymagające

  2. #2
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Przydatne też, gdy chcesz kogoś zaatakować.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    proponowałem 100 lat temu

  4. #4
    Wcześniej były propozycje tylko o szukaniu graczy dzięki lokacji w opcji szukaj i coś tam, aby jeszcze była napisana lokacja przy innych sposobach wyszukiwania. Sama taka propozycja nie przeszła, jednakże Tomi zaproponował właśnie rozszerzenie widżetu współpraca o zakładkę: gracze w pobliżu. Obecna propozycja tyczy się chyba tego samego - będzie można wyszukiwać graczy tylko wg lokacji, w której aktualnie jesteśmy lub tylko tych co znajdują się na dość małej odległości od nas.

    Zamykam i przenoszę do zaakceptowanych, aby Tomi o tym nie zapomniał.

    Edit.
    Dorzucam jeszcze jeden z linków: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?603-Szukajka
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 06-08-2012 o 10:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •