Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Aktualizacja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75

    Uśmiech Aktualizacja

    Mam pytanie co tak długo zeszło Administracji robienie tej aktualizacji.

    Proszę oto daty wszystkich aktualizacji z miastami:

    Langeburg- 30 kwietnia 2011r.
    Urkaden-28 wrzesień 2011r.
    Eliar- 06 lipiec 2012r.

    Jak widać z Langeburga do Urkaden zrobili dość szybko bo 5 miesięcy to mało w porównani do Eliaru około cały rok zleciał. Co się stało? Myślę, że coś się musiało stać bo rok to dość dużo. Więc co się stało, że cały rok robiliście update? Nie wiem czy to powód tego, że bardzo się staraliście?

    Mam nadzieję, że zrekompensujecie to graczom i Devos pójdzie dość szybko
    No tyle miałem to powiedzenia i proszę Tomiego o odpowiedź.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Wolisz żeby map makerzy i programiści zrobili wszystko na odwal bo zależy ci na szybkich aktualizacjach? Odstępy między upkami nie są jakieś szczególnie kosmiczne, a przyznam, że wszystkie zdolności poprzedniego upka zdobyłem niemal tydzień przed Eliarem, więc ten czas oczekiwania jest też dla graczy, aby mogli zakupić potrzebne rzeczy, to czego chcą, eQ i inne sprawy trochę zajmie. Nudzi się? - Łap Garudę xD , tak jak było z żółwiami

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,813
    Prace związane z aktualizacją fabularną trwały mniej więcej od lutego, czyli ok. 5 miesięcy. Oczywiście w międzyczasie się robi również inne rzeczy "na zapleczu" - tzw. codzienna obsługa gry, a jest to niemały pożeracz czasu, a dla gracza efekt całkowicie niewidoczny. Okres od upka do lutego zszedł na produkcji dod. eventów i mini-aktualizacji - wszystko jest w archiwum newsów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •