Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Energia

  1. #1
    Mysterious Mag
    Konto usunięte

    Energia

    Którki i zwięźle - Żeby każda postać na koncie miała "własną energię" bo:

    Mamy postać A i B

    A ma full energii
    B ma ful energii

    A zużyje swoją energię, a B też nie ma, bo z postaci A się zużyło.

  2. #2
    WeeQ
    Konto usunięte
    I właśnie tak ma i miało być Bo energię masz na całe konto nie na postać.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dobrze jest tak jak jest.

  4. #4
    Adamsonix
    Konto usunięte
    Ja bym był za czymś takim, ale pod warunkiem:

    Wybierasz sobie ograniczenie np. do 3 postaci i wtedy masz oddzielną energię na postać a, b, c.
    Wybierasz sobie brak ograniczenia i możesz mieć nawet 10 postaci, ale energia wspólna.

    W innym wypadku odpada, bo ludzie robiliby sobie po 10 postaci i wszędzie by mieli oddzielną enę, to by zaraz nagle 10x tyle postaci było co jest teraz.

    Odpada też z tego względu, że nie będzie później kogo banować za multikonto jak to wprowadzą. xD

  5. #5
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Adamsonix Zobacz post
    Odpada też z tego względu, że nie będzie później kogo banować za multikonto jak to wprowadzą. xD
    Przecież golda i itemów nie przelejesz tak czy siak, chyba, że przez multi lub przez kogoś, więc będzie kogo banować.

  6. #6
    Adamsonix
    Konto usunięte
    Jeżeli by to wprowadzili to jestem pewien, że odsetek multikont by spadł.

  7. #7
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    W takim razie w grze byłoby za dużo złota. Chcesz energię - kup za MF, co za problem?

    Przykład:
    Taki minek z ilością energii liczącą około 6k wbiłby na wszystkich postaciach 50 poziom.

  8. #8
    Adamsonix
    Konto usunięte
    Nie popieram przecież tego pomysłu, chyba, że w takim wydaniu jak napisałem:
    Ja bym był za czymś takim, ale pod warunkiem:

    Wybierasz sobie ograniczenie np. do 3 postaci i wtedy masz oddzielną energię na postać a, b, c.
    Wybierasz sobie brak ograniczenia i możesz mieć nawet 10 postaci, ale energia wspólna.

    W innym wypadku odpada, bo ludzie robiliby sobie po 10 postaci i wszędzie by mieli oddzielną enę, to by zaraz nagle 10x tyle postaci było co jest teraz.
    W tym zdaniu:
    Odpada też z tego względu, że nie będzie później kogo banować za multikonto jak to wprowadzą. xD
    Chodziło mi o to, że odsetek multikont by spadł, ponieważ wdrążając w życie pomysł gracza Mysterious Mag (oddzielna energia na każdej postaci) niektórzy gracze przestaliby tworzyć multikonta - które tworzyli do tej pory, nie w celu przelewania EQ, złota, MFów czy czegokolwiek, ale w celu przejścia innym kontem od nowa fabuły, sprawdzeniu się w innej profesji itp.

    Mam nadzieję, że teraz rozumiesz o co mi chodziło.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,395
    Po co te dyskusje w ogóle? Było o tym wiele rozmów w przeszłości i każda z nich kończyła się jednym wnioskiem - zmian nie będzie, bo obecny system jest dobry. Masz mało eny? Załaduj ją za MFy.
    Bididididid!

  10. #10
    Obawiam się, że ta propozycja nie przejdzie.
    Wspólna energia jest potrzebna, w przeciwnym przypadku ogromną przewagę zyskałyby osoby posiadające więcej czasu na grę w dużo prostszy sposób niż handel (etc.) - zdobywanie złota na innych postaciach, potem przekierowanie go (przez pośrednika) na główną postać, jeśli będzie potrzeba to jeszcze usunięcie postaci i tak w kółko. Obecnie pozostaje doładowanie za mf, które można zdobyć w grze.

    Jeśli chodzi o multikonta, żeby w ten sposób zarobić, to - wejdzie Panel GM, problem zmaleje, być może skrypt będzie tak genialny, że ten kłopot w całości zniknie.

    Natomiast jeśli chcesz więcej pograć to musisz poczekać (zapewne dość długo) na następny świat (..zbyt duża ilość graczy..) lub dorobić się dużo większego limitu energii i wchodzić rzadziej, za to na jaki czas, niezła gratka. Dodam, że po stracie energii jest jeszcze wiele rzeczy do robienia, np. eksplorowanie krainy w celu znalezienia ukrytych bogactw, czy po prostu handel, nowe udogodnienia z tym związane wciąż są tworzone i myślę, że powiększą się jeszcze niejednokrotnie.

    Biorąc pod uwagę fakt, że ów temat był poruszany wiele razy, pozwolę sobie go zamknąć i przenieść do odrzuconych.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •