Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Leczenie podczas walk.

  1. #1
    Luqe
    Konto usunięte

    Leczenie podczas walk.

    Witam, mam 2 pytania. Po pierwsze, dlaczego w walce z bossami, mój limit użyć miksturek wynosi tylko 3, z czego widzę, że inni używają ich więcej.
    2. Dlaczego podczas walki miksturek lv2 nie mogę używać? (nie wyświetlają mi się w przedmiotach). mam 15 lv

  2. #2
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Podczas walki możesz użyć:
    -miksy życia lv1 3x
    -miksy życia lv2 3x
    -miksy regeneracji 3x
    -mksy odnowienia 1x
    -leczenie 3x

  3. #3
    Kal El
    Konto usunięte
    bo od zawsze byl limit 3miksow dodajacych hp w walce. Mp mozna uzywac 6 razy. Moze sie przeloguj.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Luqe Zobacz post
    Witam, mam 2 pytania. Po pierwsze, dlaczego w walce z bossami, mój limit użyć miksturek wynosi tylko 3, z czego widzę, że inni używają ich więcej.
    Podaj przykład walki.

    2. Dlaczego podczas walki miksturek lv2 nie mogę używać? (nie wyświetlają mi się w przedmiotach). mam 15 lv
    Screen.

  5. #5
    sitkarz
    Konto usunięte
    a może ty nie masz miksów 2 lvl

  6. #6
    Luqe
    Konto usunięte
    Nie wiem, w czym był problem. Miksy lv2 nie pokazywały mi się podczas walki. Ustawiłem skrypt aby mnie nimi leczyło, aby sprawdzić czy na automatycznej walce zadziałają. No i zadziałały. Od tamtej pory wszystko w porządku.

    Teraz tylko zadam dodatkowe pytanie aby nie robić następnego tematu. Czy jeśli będę miał 2 gemy leczenia, to będę mógł ich użyć więcej niż 3x?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Luqe Zobacz post
    Nie wiem, w czym był problem. Miksy lv2 nie pokazywały mi się podczas walki. Ustawiłem skrypt aby mnie nimi leczyło, aby sprawdzić czy na automatycznej walce zadziałają. No i zadziałały. Od tamtej pory wszystko w porządku.

    Teraz tylko zadam dodatkowe pytanie aby nie robić następnego tematu. Czy jeśli będę miał 2 gemy leczenia, to będę mógł ich użyć więcej niż 3x?
    Po pierwsze nie gemy, tylko zdolności, a co do pytania to teoretycznie tak w praktyce nie wie m jak to będzie wyglądać.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    nie da się mieć 2 takich samych zdolności. Jak już coś potrafisz, to nie możesz się tego ponownie nauczyć.

  9. #9
    Luqe
    Konto usunięte
    Dzięki wszystkim. Temat można zamknąć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •