Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Depozyt - dla każdej postaci jeden

  1. #1
    Noga
    Konto usunięte

    Depozyt - dla każdej postaci jeden

    Moim pomysłem jest to aby dla każdej postaci był jeden depozyt i jeżeli włożę pieniądze na jednej abym mógł wyjąć na drugiej.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    A później gracze jęczą, że depozyt za mały. Jakby był wspólny to ktoś mając np. 3 postacie w ogóle nie miałby tam miejsca. Jak chcesz przenieść jakieś rzeczy na inną postać to niestety, ale tylko z pomocą kogoś innego.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Początkowo depozyt był wspólny i możliwe było przerzucenia przedmiotów między postaciami. Oczywiście wycofano się z tego, ponieważ w takich okolicznościach usługa powiększania depozytu nie miałaby racji bytu. Ta opcja na pewno nie wróci.
    Było.

  4. #4
    Noga
    Konto usunięte
    Albo żeby był wspólny depozyt dla każdej postaci trzeba było by zapłacić 10 MF

  5. #5
    trochę mała cena w porównaniu do usługi zwiększającej ilość slotów (1 miejsce za 10MF)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Noga
    Konto usunięte
    o przepraszam miało być 100 MF

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2011
    Postów
    141
    W większości przypadków depozytem jest jedna postać z konta i jednocześnie skarbcem. Spowodowane jest to brakiem jakichkolwiek ograniczeń co do liczby uzbrojenia\przedmiotów posiadanych przez postacie i wprowadzenie wspólnego depozytu byłoby zbytnim ułatwieniem w grze. Można byłoby zrobić wspólny depozyt dla konta ale jednocześnie ograniczyć zdolność postaci do przechowywania rzeczy np. poprzez ograniczenie do x elementów każdego uzbrojenia (można mieć x rodzajów broni przy sobie,x hełmów itd...).
    Ostatnio edytowane przez Iksniwals ; 25-01-2012 o 22:45 Powód: na -> przy

  8. #8
    Użytkownik Avatar Predatorcia
    Dołączył
    04-12-2011
    Postów
    27

    Pytanie Wspólny depozyt dla wszystkich postaci z jednego konta.

    Witam,
    Moja propozycja brzmi aby depozyt był wspólny dla wszystkich postaci na 1 koncie. Pozwoliłoby to przerzucać uzbrojenie/przedmioty między postaciami. Wiem, iż teraz sprawia to duże niedogodności dla graczy, szczególnie w przypadku gdy nie ma nikogo znajomego online.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Coni
    Konto usunięte
    Było.

  10. #10
    BigDeal
    Konto usunięte
    Coni:
    Może i było, ale to dobra propozycja warta rozpatrzenia

  11. #11
    Coni
    Konto usunięte

  12. #12
    Przeszukałem kilka podobnych tematów i:
    Nie będzie wspólnego depozytu: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...0353#post20353
    Prawdę mówiąc osobne depozyty to funkcja i tak na rękę graczy, bo chociażby więcej przedmiotów można łącznie w nich przechowywać.

    Natomiast odnośnie samego przerzucania to będzie taka możliwość (jako usługa za mf), iż po utworzeniu funkcji wysyłania do innego gracza wiadomości wraz z przedmiotami trafiającymi do depozytu powstanie edycja, dzięki której przerzucimy właśnie kosztem mf przedmioty na nasze inne postacie. Link: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...1506#post61506

    Zamykam i przenoszę.

  13. #13
    Devine
    Konto usunięte

    Depozyt

    Mam ciekawą propozycje, która dotyczy depozytu.
    Jak wiemy wielu graczy ma problem z przerzucaniem ekwipunku/gemów na swoją 2 postać.
    Boimy się komuś zaufać, kto nam pomoże i mamy kłopot.
    Wymyśliłem rozwiązanie, które polega na:
    - depozyt będzie jeden i ten sam czyli jeżeli postacią A oddamy N rzecz, to postać B na tym koncie będzie mogła wyciągnąć tą rzecz z depozytu.
    Łatwy sposób przerzucania rzeczy przez depozyt.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •