Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Nowa opcja podczas walki: "Następny"

  1. #1
    Uzu
    Konto usunięte

    Nowa opcja podczas walki: "Następny"

    Podczas ubijania któregośset żółwia wpadł mi do głowy taki pomysł. Otóż jak wiadomo mini bossy z każdym upkiem są coraz bardziej wymagające, albo bardziej precyzyjnie - wymagają więcej czasu na ubicie. Na żółwia może zejść nawet do 20 minut, kiedy niektóre osoby z drużyny się nie spieszą, a nawet przy szybkiej drużynie schodzi z 5 minut. Jest również oczywiście opcja bicia bossów automatycznie, ale jednak przez to, że nie da się ustawić skryptu w taki sposób, żeby np. zdejmował skamienienia czy rzucał ożywienie jest to bardzo ryzykowna metoda.

    Moja propozycja jest następująca: wprowadzić przycisk "Następny", który wykona następną akcję z naszego aktualnego skryptu. Dzięki temu nie trzeba za każdym razem wybierać jaki rodzaj ruchu chcemy zrobić, tylko po szybkim przeglądzie sytuacji decydujemy się na wciśnięcie "następny", bądź jeśli akurat zostało rzucone np. skamienienie, czy któraś z osób została zabita decydujemy się zrobić zwykłą akcję. Taki przycisk jest opcją pomiędzy walką manualną, a automatyczną, gdyż de facto korzystamy ze skryptu, ale jednak trzymamy rękę na pulsie, gdyby coś nieprzewidzianego się stało. Myślę, że przyspieszyłoby to ubijanie bossów w pewnym stopniu.

  2. #2
    TufuTufu
    Konto usunięte
    Gadaliśmy już kiedyś o tym Uzu z tego co pamiętam, na moje świetny pomysł. Przydałoby się takie coś, jestem za.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    było już odnosnie paralizu chyba ale dobrze ze przypominasz
    sam tomi o tym pisał nazwa opcji była "skrypt" chyba czy jakos tak

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Fajne, ale ja widziałbym ten przycisk bliżej menu walki.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Fajne, ale ja widziałbym ten przycisk bliżej menu walki.
    planowaliśmy to wstępnie jako piątą opcję w menu

  6. #6
    Uzu
    Konto usunięte
    Brzmi dobrze

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    I tu by nawet jakiś skrót klawiszowy nie zawadził

  8. #8
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Ja jestem za, bardzo dobry pomysł.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •