Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Bójki - jakaś modyfikacja

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Bójki - jakaś modyfikacja

    Witam. Chciałbym zaproponować blokadę bójek z osobami, z którymi mamy już limit walk o ranq, lub żeby taka walka pozwalała na sos.
    Powody? W takich walkach nic nie zyskujemy, a możemy stracić. Dodatkowo marnują się miksturki. A są osoby, które tak atakują chyba tylko po to, żeby uprzykrzyć ludziom życie...
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 21-01-2012 o 14:12 Powód: dżagamanafa

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    W sumie na tak, znam paru upierdliwcow, ktorzy gdyby nie to, ze skasowalem sobie rank nadal by sie nade mna pastwili <smuteczek>
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  3. #3
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Tak. Dobre to. Niby nie mam problemów i tylko trochę ranqa ale zawsze się znajdą jacyś upierdliwcy którzy atakują tylko po ty, by zaatakować.

  4. #4
    Kiedyś o tym pisałem , ja mogę stracić ranq , ale zyskać to już nie ;/ A taka walka bez ryzyka mieć miejsca nie powinna
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie otrzymałeś punktów rankingowych, ponieważ przekroczyłeś limit walk z tym samym użytkownikiem.
    Moja wina, że ciągle atakuje i nie chce się odwalić? ;/

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Również jestem na TAK, ostatnio ciągle jakiś szaleniec mnie ściga w pogoni za moim rankingiem.
    Niestety ja nic za niego zyskać nie mogę, a do kolejnej walki rankingowej trzeba odczekać z 5dni (nim minie tydzień).
    Tracę miksturki na marne, nic zyskać nie mogę, za to stracić - TAK.
    Przydałaby się jakaś zmiana.

    Ogólnie zastanawiam się czy nie poddawać takich walk, bo jak dla mnie nie jest nic przyjemnego w traceniu czasu i miksturek na darmo.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No widzisz, wystarczyłoby żeby on tracił ranking i nie trafiał on do nikogo w przypadku przegranej.

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Wolałbym walkę o nic, mnie jakoś nie motywuję to, że go ktoś straci rank, bardziej mnie obchodzi to, że ja potracę czas i przedmioty na marne.
    Tak jak było kiedyś, a poczekać tydzień od pierwszej walki rankowej (by odblokować limit), którą się z tym graczem odbyło to chyba nie kłopot (ludzie już są cierpliwi od czekania na upy ;>).

  9. #9
    Waka o nic jest lepszym pomysłem. Można się poddać , ryzykując stratę eq i golda , albo wezwać sos. To tak jakby on w nagrodę za trzy przegrane dostawał bonus i dzięki nie mu nie traci ranq , to musi być zmienione
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Coni, musisz odkopywać tematy sprzed trzech tygodni?

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No widzisz, wystarczyłoby żeby on tracił ranking i nie trafiał on do nikogo w przypadku przegranej.
    Taka poprawka najprawdopodobniej wejdzie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •