Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Przeliczanie złota z gry w prawdziwe pieniądze

  1. #1
    lcs
    Konto usunięte

    Przeliczanie złota z gry w prawdziwe pieniądze

    Proponuje przeliczać złoto z gry w prawdziwe pieniądze. Za pomocą nowych usług można wysyłać złoto z gry i przeliczać w prawdziwe pieniądze przychodzące do wysyłającego. Z tym sposobem można zbierać gotówką forse która będzie wyhsyłana pocztą przez admina. Przelicznik


    Złoto:20k
    Prawdziwa forsa:1 zł
    Mf: 2


    Mam nadzieję że wszystko zostanie zaakceptowane.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Ciekawe kto ci bedzie dawał kasę za to, z nieba spadną?
    Jestem na nie.

    A po drugie: Trzeba czytać regulamin a nie poprostu go akceptować.
    Punkt 3
    "Gra My Fantasy Online oraz powiązane z nią usługi świadczone przez Usługodawcę przeznaczone są wyłącznie do celów rozrywkowych. Zabronione jest wykorzystywanie ich w celach związanych z działalnością gospodarczą lub zarobkową."
    Ta propozycja łamie przepisy regulaminu.

    Pozdrawiam i miłej nocy
    Ostatnio edytowane przez anoria ; 28-01-2012 o 21:44

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    a po 3
    2mf - 1zł albo 20k- 1 zł
    jak kupujesz mf to płacisz 30-40gr za 1mf wiec za 2 mf 60-80 gr a ty chcesz za 2 mf 1 zł < bez urazy ale przynajmiej na razie nie >

  4. #4
    Zarabiasz 30k, kupujesz 2mf, wymieniasz na 1 zł. Kupujesz za 1zł 3mf, wymieniasz 2mf na 1zł, kupujesz za 1zł 3mf, wymieniasz 4mf na 2zł..itd... <bez końca>
    Jestem Za, pod warunkiem, że będziesz sponsorem tej całej kasy, którą mają dostawać gracze. Jeśli nie będziesz sponsorem, to jestem przeciw. (Chciałoby się jeszcze trochę pograć w tę gierkę).

  5. #5
    To fajny zarobek by był, ja się dorobilem 12kk w 1,5miecha ,nawet po jakims dziwnym przeliczniku to sensu nie ma

  6. #6
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Dobra podaj mi osobę która będzie ci te mfy zamieniać.Najpierw pomyśl zanim cokolwek napiszesz...
    Widzę że masz -12 reputacji to co to za mod zaakceptował ten temat?
    na nie i jestem pewien w 99,9% że nie przejdzie
    Ziółek

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,381
    Z tego co mi wiadome, wymienianie jakichkolwiek korzyści materialnych z gry na dobra realne jest całkowicie zabronione, nielegalne i sprzeczne z regulaminem. Wszystko zostaje w grze.

    Przecież tak naprawdę konto nie należy do Ciebie, tylko do Administracji, która Ci to konto wypożycza, ale jak będziesz niegrzeczny to ban i nara.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,756
    Propozycja do kosza z wielu powodów.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Głupszego pomysłu nie widziałem...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •