Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Przycisk w Depozycie

  1. #1
    Qorg
    Konto usunięte

    Kciuk w górę Przycisk w Depozycie

    Witam ,

    Chciałbym aby, (jak to możliwe)
    w depozycie dodano przycisk tam gdzie chce się schować pieniądze jeśli kliknęło by się
    na max. sumę pieniędzy to maksymalna suma pieniędzy(jaką mamy) została by w depozycie.
    Co prawda to tylko drobiazg ale potrzebny .

    Np: Mam 7600 g to naciskam na max.suma pieniędzy czyli 7600 g i tyle pieniędzy zostaje w depozycie.

    Pozdrawiam ,
    Qorg (produkuje Outfity

  2. #2
    w sumie nie tylko w depo, ale i w handlu przydałby sie przycisk "max" albo coś w tym guście.
    tak dla leniwych, którym nie chce sie szukać na klawiaturze odpowiednich cyferek.

  3. #3
    Hunto
    Konto usunięte
    w handlu to raczej sensu nie ma, np chcesz dac 50k a masz 700k i z lenistwa dasz cala kase bo sie nie chce szukac odpowiednich cyferek ? xP a co do depozytu to tam pisze ile aktualnie mozna max przelac wiec nie jest tak zle xD

  4. #4
    w handlu już nie chodziło mi o kase, a przedmioty.

    a co do depozytu to tam pisze ile aktualnie mozna max przelac wiec nie jest tak zle xD
    co to ma do rzeczy..

  5. #5
    Hunto
    Konto usunięte
    ze jak ktos chce przelac mase kasy to pisze ile moze przelac a nie gdzies szukac, mozna zobaczy ze moge przelac x kasy to tyle wpisuje recznie

  6. #6
    "WPISUJE RĘCZNIE", O TO CHODZI żeby to ułatwić i nie wpisywać ręcznie.
    ja już nic nie mam do dodania, nie chce mi sie z tobą pisać.
    poza tym w depo sie nie 'przelewa' tylko raczej 'oddaje'(?)

  7. #7
    Hunto
    Konto usunięte
    hmm ja jak bym szedl do banku to wole pieniadze przelac na konto niz im oddac ale to szczegol xP do banku jako tako moglby byc przyisk ale do handlu nie widze potrzeby,chyba ze ktos kase lub itemy z multi przerzuca xP Ale takim nie powinno sie ulatwiac.

  8. #8
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    którym nie chce sie szukać na klawiaturze odpowiednich cyferek.
    wolę nie wiedzieć ile czasu pisałaś ten post.

    Co do pomysłu, zbędny

  9. #9
    Yuffy
    Konto usunięte
    spróbujcie wpisać do depo np 999999999999999999999 i z automatu wam poprawi na maksymalną kwote;p

  10. #10
    Hunto
    Konto usunięte
    tylko niektorzy pierw musza znalesc checi do poszukania 9 xP

  11. #11
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yuffy Zobacz post
    spróbujcie wpisać do depo np 999999999999999999999 i z automatu wam poprawi na maksymalną kwote;p
    niezawodny sprawdzony sposób, ale najpierw wyskoczy komunikat że nie mamy tyle złota, ale ja tak robię właśnie

  12. #12
    równie dobrze można 111111111111111111 4444444444444444444444444444 lub 777777777777777777 itd.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    ja myślałem kiedyś o przycisku "wpłać wszystko" i "wypłać wszystko" (z depozytu), co by jednocześnie zapisywało natychmiastowo bez konieczności klikania w "zapisz".

  14. #14
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    ja myślałem kiedyś o przycisku "wpłać wszystko" i "wypłać wszystko" (z depozytu), co by jednocześnie zapisywało natychmiastowo bez konieczności klikania w "zapisz".
    to już lepsze

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •