Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: leczenie

  1. #31
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jak wejdą te ulepszenia skryptwów to trzeba coś będzie pomyśleć nad bossami ,bo chyba jedynym bossem ,którego się nie bd bilo na auto to wampirzyca.

    Co do żółwia walka średnio ma ~20 tur każdej z osób + jak trafi się tem 3-4 wojowników to może się znacznie wydłużyć.


    I jeszcze z żółwiem jest taka sytuacja ,że przygotowani biją bez problemu , a kompletnie nie przygotwani mają małe szanse na zwycięstwo ,wystarczy 2 takich co dostają za ponad 1k by cała walka posypała się po zniszczeniu ,a w nast turze bąblu.

    Moim zdaniem żółw nadaje za mało negatywnych statusów : spowolnienie , pomylenie skamieninie , dodałbym mu jakieś mega zatrucie lub coś co je nakłada z lekkim dmg
    tak dajmy mu odrazu zdolnosc "smierc przez 1" obszarowo ... i bedzie ciekawiej ...
    nie przesadzasz czasem ?

    jezeli bedzie dawal takie czesciej statusy to trzeba bedzie zwiekszyc znow liczbe leczen, mega leczen ...
    jak chcesz emocji idz na wampirzyce...

  2. #32
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    A kiedy będzie wprowadzony omawiany niedawno przycisk "Skrypt", który by wykonywał turę wg skryptu? No i inne moje postulaty :P
    Może za tydzień, a może za miesiąc. Nie są to palące sprawy, po wypchnięciu jakiejś grubszej rzeczy, co jakiś czas taka kosmetyka też jest robiona.

    Jak wejdą te ulepszenia skryptwów to trzeba coś będzie pomyśleć nad bossami ,bo chyba jedynym bossem ,którego się nie bd bilo na auto to wampirzyca.
    Ależ jak najbardziej niech wszystkie da się pokonywać na auto, jeśli tylko ktoś stworzy sobie dobry skrypt. Po to są te skrypty - mają w jak największym stopniu odwzorowywać możliwości walki manualnej.

  3. #33
    Pozostaje AUTO, które część bijących żółwie bardzo umiejętnie wykorzystuje.
    Wzmocnienie Pocisku Magicznego wprowadziło trochę komplikacji. Wczoraj chciałem poprawić sobie skrypt (zmiana uzbrojenia oraz ostatnia aktualizacja) i zauważyłem, że

    Wodny Żółw używa zdolności Wodny Bąbel
    Ruda stracił 739 HP
    Ruda stracił 608 HP

    Wodny Żółw używa zaklęcia Pocisk Magiczny 2
    Ruda stracił 679 HP
    Ruda stracił 550 HP
    maksymalne obrażenia pocisku zachodzą na minimalne obrażenia bąbla (dane z kilkunastu ostatnich walk). Wcześniej między pociskiem a bąblem była całkiem spora luka, przez co można było te ataki rozróżnić, teraz część ataków od pocisku będzie "uruchamiać" megaleczenie na automacie. Także dobrze wiedzieć, że

    Jacek ma też pewien pomysł na ulepszenie skryptów, który umożliwi interakcję z towarzyszami (leczenia, ożywienia itp) - ogólnie obsługę walk drużynowych.
    - może nie trzeba będzie tak kombinować, jak teraz.

    @down: Zawsze to jakieś rozwiązanie :D

  4. #34
    Zwiększyć dmg bąbla i po kłopocie ;d
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  5. #35
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    no wiec...
    ja odswieze temat
    zabraklo mi leczen na nimfe :P
    a chcialem byc w top pokonywania bossow :P
    chodzi o przekleta nimfe ;>
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=30993&vtid=0
    probuje i prubuje i nici z tego ...

  6. #36
    musaraj
    Konto usunięte
    Zużyłeś tylko jeden Drenaż, nie używałeś Normy...

    Tu nie tylko o Leczenia chodzi.


    btw. to był woj

  7. #37
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    norma ma 50% na chybienie pozatym nie posiadam jej tam .;>
    ale fakt faktem ... udalo mi sie prawie ja ubic :P
    nie zauwazylem ze nie posiadam odnowki przed walka i poleglem ...
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=30993&vtid=0
    rekord czyli 258 hp jej zostalo wiec jednak idzie ja ubic na 30 levelu , ale pod warunkiem bardzo dobrego setu :P
    no i "milego" skryptu dla nas

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •