Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: leczenie

  1. #1
    SweetWater
    Konto usunięte

    leczenie

    Proponuje przywrócić limity użyć leczenia z 2 na 3, tak jest za trudno rozwalić bossów.

  2. #2
    Noga
    Konto usunięte
    też chciałem zakładać ale pomyślałem: "nie przejdzie"

  3. #3
    Fringe
    Konto usunięte
    albo chociaż osłabić bossy bo ci co mieli 3 leczenie to mieli łatwiej ;(

  4. #4
    Hunto
    Konto usunięte
    Albo zmienic skrypt aby byly leczenia 3 na gre a 2 na same walki pvp xP

  5. #5
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    Nie wiem o co wam chodzi, z dwoma leczeniami dałem sobie radę z Serafinem na 38lvl, a jestem wojownikiem, czyli według ogólnego przekonania powinno mi być ciężej.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmniejszenie limitu leczeń miało na celu zmniejszyć narzekanie woja na ładowanie many na leczenia, bla bla bla. No fakt, zabrać bossom 10%hp i będzie good.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja bym tym tropem wogole odebral im zdolnosci, zmniejszyl HP i Obrażenia.


    Nie narzekać - obrażenia zostały znacznie zwiększone, co rekompensuje strate leczen (z takim serafinem niecale 2k HP to jakies 3-4 hity wiecej)

  8. #8
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Jestem za ^^

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ja bym tym tropem wogole odebral im zdolnosci, zmniejszyl HP i Obrażenia.


    Nie narzekać - obrażenia zostały znacznie zwiększone, co rekompensuje strate leczen (z takim serafinem niecale 2k HP to jakies 3-4 hity wiecej)
    Nie zapomnij, że bossy też mocniej biją. 10%hp bossa to zwykle 2 hity, więc w tym czasie zwykle traci się hp na jedno leczenie. Więc jak im się utnie to hp wszyscy będą szczęśliwi

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Zmiany tak - ale jeśli rzeczywiście jest problem z jakimiś bossami. Monitoruję raporty co jakiś czas - nie zauważyłem odchyleń co do poziomu pokonywania. W międzyczasie robiłem mini-korekty wcześniejszych bossów < 30 lv (tam gdzie zabranie jednego leczenia rzeczywiście robi różnicę). U części z nich średni poziom pokonania nawet spadł. Tak więc jeśli dajecie propozycje to konkrety proszę, żebym mógł się odnieść.

  11. #11
    Hunto
    Konto usunięte
    Czyli jesli bossy sa stale monitorowane i nie ma wiekszych odchylen to chyba wszystko gra i nie trzeba nic zmieniac xD Ja to nawet nie wiem jak teraz sie z bossami walczy bo mam je z glowy xD A mini bossy jak to mini bossy sos i z glowy.

  12. #12
    Fringe
    Konto usunięte
    największy problem jest z serafinem
    jak użyje osłony ,bije z magii
    jak użyje osłony mag, bije z fizyka
    a jak użyje obu to on norme rzuca xD

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Żółwia jednak można lekko osłabić, bo odeszły 4 leczenia i ma bryzę z 2 osłonami. Na 4x41/Lv jest nieco trudniej niż wcześniej, a na 40 już zdecydowanie trudny, zwłaszcza jak nie ma nabitych atrybutów lodu, gemów, zdolności. Minimalnie można osłabić żółwia.

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Również zauważam problemy z żółwiem:
    a)Zmniejszenie bonusu w żółwiej przełożyło się na mniejsze atry (chociaż w całym super EQ bonus jest porównywalny) co przeszkadza graczom walącym z ognia.
    b)Bryza jest teraz zabójcza dla magów...
    c) Czy żółwiowi nie wzrosły hity?

  15. #15
    > ja nie używam raczej leczenie 2 na żółwiu w ogóle
    > bryzę tak czy siak się zdejmowało, może utrudnia troche kwestie dobicia przez magów/wojów z runek
    więc wątpię żeby żółw tak zyskał na sile nawet przy 40 lvlach, jedyny zonk to drop ktory teraz nawet ciezko sprzedac
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •