Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Ochrona po smierci

  1. #1
    Ptah
    Konto usunięte

    Ochrona po smierci

    Zauwazylem pewien powazny mankament ochrony godzinnej jesli ktos zostanie zabity. Otoz osoba taka z ochrona moze sobie stac bezkarnie i atakowac mase innych ludkow, bez narazenia na odwet. Dlatego niezbedne wydaje sie mi wprowadzenie znikania ochrony w przypadku gdy osoba z ta ochrona atakuje w bojce innego gracza

  2. #2
    Zawsze zaatakowany może wezwać pomoc. W miejscach gdzie nie ma ochrony wskazane jest spacerować z drużyną.

  3. #3
    sitkarz
    Konto usunięte
    taki system ochrony jest od mfo 2 i nikt nie narzekał więc nie jak dla mnie to bez sensu to co napsiałeś

  4. #4
    Jacek
    Konto usunięte
    A przypadkiem w starym mf nie jest tak, że jak ktoś ma ochronę to też nie może atakować?

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Dziwne, że nie wie Admin ;]
    Oczywiście, że tak nie jest.

  6. #6
    CortexX
    Konto usunięte
    Heh... powiem więcej, w wersji 1 jeszcze dało się atakować

  7. #7
    Ptah
    Konto usunięte
    I co wkoncu? bedzie jakas zmiana w tym kierunku? A jezeli tak to moje rozwiazanie wydaje sie sensowniejsze od braku mozliwosci ataku osob z wlasnym protem jak to Jacek proponuje

  8. #8
    QSQ
    Konto usunięte
    Tak samo było na MFO2, tylko wtedy było lepiej, bo nawalało się przed miastem

    Nie sądzę i mam nadzieje, że nie będzie to zmienione.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    jak dla mnie to może być i tak i tak, chociaż to, że gracz w protem nie powinien być inicjatorem bójek jest dosyć logiczne.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Ja myślę że nie, gracz z protem powinien mieć szanse odegrania tych pkt. ranq ;]
    Może i jest to dobre dla gry bo przecież rankerzy chcąc dalej atakować będą musieli zdjąć ochrone za MF lub poczekać az godzinę, ale to już by była trochę przesada :P

  11. #11
    eRay
    Konto usunięte
    "Ja myślę że nie, gracz z protem powinien mieć szanse odegrania tych pkt. ranq"

    podpisuje się pod to, nie kombinujcie już aż tak ...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •