Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: Lagi, Cofki

  1. #31
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Ja mam takie problemy od dawna czasami mnie to wnerwia ale przyzwyczaiłem się

  2. #32
    Właśnie spalam energię na Rudej i co jakiś czas mnie cofa (około 50 graczy online, serwer numer 3). Nieczęsto, ale jednak.

    Łącznie nie jest obciążone, system również nie, konsola błędów podczas biegania nic nie wypluwa. Ping średnio 67ms, od czasu do czasu skacze do 90-110ms (z mich obserwacji jednak wynika, że niekoniecznie ma to miejsce w czasie cofek). Na pewno nie jest to wina żadnego adware - to świeże Ubuntu.

    Gra całkiem mocno obciąża procesor (w porywach do 90%) - może w tym tkwi problem? Co prawda mój Celeron G530 demonem prędkości nie jest, ale bez przesady.

    Ubuntu 11.10, Firefox 7.0.1 (z pewnych względów na chwilę obecną nie mogę zaktualizować przeglądarki, ani zainstalować innej)

    EDIT: 16 graczy online, serwer numer 1, cofki dalej się zdarzają.

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Rano spalam ene, 23 graczy online, tak samo jak kolega powyżej żadnych obciążeń na lini, ping nie skacze, trzyma się w granicach normy.
    Na dodatek gdy wbije 100%expa do następnego lvl, musze czekać ok 5-10 sec aż wyskoczy okienko z informacją o wbitym poziomie, w tym momencie procesor jest ostro zużywany tak do 50% (i3 2120)

  4. #34
    Coni
    Konto usunięte
    Ostatnio też mnie dość często cofa.

  5. #35
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Pisałem ostatnio i nic dale cofki są . Siedzę wiczorami jak jest mało osób i pykam tam gdzie gryf i cofki są . Śmigam na chromie , procesor mam dobry a pinga mam średnio 57 - 79 no max 100 z czymś .

  6. #36
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Chyba znalazłem powód. Poprawka wysłana. Dajcie znać czy jest lepiej.

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Chyba znalazłem powód. Poprawka wysłana. Dajcie znać czy jest lepiej.
    Jest o niebo lepiej, ale czasami nadal się coś przycina. Przed zmianami było idealnie wręcz, więc w zmianach należy szukać przyczyny, w każdym razie jest poprawa. Najprostszym testem jest iść w linii prostej w danej lokacji i widać w którym momencie się przywiesza, średnio co kilka(naście) kroków.

  8. #38
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Nom muszę przyznać jest o niebo lepiej no przytniei cofnie mnie ale to rzadziej jak narazie ,

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Bravo *oklaski* dziś rano expiłem, co prawda w innej lokacji, aczkolwiek nie miałem ani jednej cofki

  10. #40
    Kaumashi
    Konto usunięte
    A ja dzisiaj expiłem i co ok. 5 ruchów cofa mnie 3 razy :P

  11. #41
    Dalej są problemy. Znowu spalam energię na Rudej i znowu co jakiś czas cofa. To prawie na pewno wina gry/serwera, dwa razy gra/serwer zawieszał się na dłuższą chwilę (w tym czasie inne strony ładowały się normalnie).

    Google Chrome 17.0.963.46, Windows 7 SP1 64-bit.

  12. #42
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mogą wystepować problemy jak się jakiś skrypt nie doczyta? Bo odkąd je odświeżyłem jakoś lepiej mi się chodzi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •