Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Wybór profilu przed walką z minibosem

  1. #1
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,536

    Wybór profilu przed walką z minibosem

    Moją propozycją jest wprowadzenie wyboru profilu przed rozpoczęciem walki z minibosem.
    Mielibyśmy te 10 sekund na wybór profilu oraz rozpoczęcie walki i przycisk "rozpocznij walkę"
    który pozwoli nam na rozpoczęcie walki bez odczekiwania tych paru sekund.
    Pozdrawiam
    Squadron
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Zgadzam się, sam miałem to kiedyś zaproponować, ale zapomniałem.

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    w każdej chwili można zmienić profil w prawym panelu.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    jednak np. taka kobra sobie łazi, i mało czasu na zmianę z Totemu na Ogrzy Wisior.
    Z wywą też miałem podobnie...

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Skoro boss "łazi" tzn. że takie było założenie i pewna trudność z tym związana.
    Bez przesady z tymi ułatwieniami na każdy możliwy przypadek jaki może trafić się w grze.

  6. #6
    TufuTufu
    Konto usunięte
    A ja myślę, że to świetny pomysł. Propsy Squadron.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,536
    Ale łażenie bossa ma utrudniać dostęp do innej lokacji lub też do skrzynki czy czegoś innego.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dlatego narobiłem sobie kilkanaście profili eq, gorzej jak się ich systematycznie nie uzupełnia, bo może się okazać, że sprzedaliśmy przypisane uzbrojenie i walczymy nago

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •